Zaloguj się do konta

Feeder GOLDEN BAY i duże ryby (BIAŁE I DRAPIEZNIKI

utworzono: 2012/03/04 15:12
nicponios

Witam,czy ten feeder nadaje sie do połowu większych ryb typu ( sandacz, szczupak, sum, karp) nad rzeka (ODRA),na kręcioł nawinięta druba żyłka i czy to dobre rozwiązanie. Jest to kij o akcji szczytowej i czy dałbym rade przyciac i wyjąc np suma ok. 10kg?Posiadam dwa feedery SENSEI i są one konkretne ale ja i tato chcemy miec po dwie wędałki:jedna na np leszcza a druga na drapieżnika= każdy ma dwa kije.i jaki kręcioł byłby dobry do MIKADO GOLDEN BAY 3,9m? przy SENSEI'ach mam OKUMA TRAVERTINE 40. [2012-03-04 15:12]

ryukon1975

Witam,czy ten feeder nadaje sie do połowu większych ryb typu ( sandacz, szczupak, sum, karp) nad rzeka (ODRA),na kręcioł nawinięta druba żyłka i czy to dobre rozwiązanie. Jest to kij o akcji szczytowej i czy dałbym rade przyciac i wyjąc np suma ok. 10kg?Posiadam dwa feedery SENSEI i są one konkretne ale ja i tato chcemy miec po dwie wędałki:jedna na np leszcza a druga na drapieżnika= każdy ma dwa kije.i jaki kręcioł byłby dobry do MIKADO GOLDEN BAY 3,9m? przy SENSEI'ach mam OKUMA TRAVERTINE 40.

Feeder nie jest wędziskiem do połowu sumów w rzekach.
Nie podałeś też najważniejszego parametru kija czyli ciężaru wyrzutowego.Jednak to mało istotny szczegół bo tak jak napisałem gdybym szedł na suma nad rzekę i chciał powalczyć z nim w miarę rozsądnie (z nadzieją na udany hol:)) to na pewno nie feederem tylko kijem sumowym.
[2012-03-04 15:38]

adamek19969

Feeder da radę z maluszkiem tak MAX do 9kg ;-) Przy bardzo ostrożnym holu. Sam łowiłem sumy na feedera, Skończyło się na pęknięciu szczytówki ; ( . W tym roku zamierzam powalczyć z sumem ale innym sprzętem (dość mocnym). Więc jeżeli chcesz pobawić się z maluszkami to możesz ale na większe okazy to coś mocniejszego byś musiał mieć:) POZDRAWIAM ! [2012-03-04 16:19]