Zaloguj się do konta

Feeder firmy Tubertini - warto ryzykować?

utworzono: 2015/07/08 11:58

Witam! :)Mój wujek prowadzi sklep sport-fishing i powiedział, że sprzeda mi feedera dużo taniej. Weszłem na jego stronę internetową i zauważyłem, że wszystkie jego wędziska są włoskiej firmy TUBERTINI. Są bardzo nieszczegółowo opisane, a niektóre wędki wogóle nie mają opisu. Jedyne wędziska jakie mnie przekonały to http://sport-fishing.pl/pl/p/NITRO-FEEDER-MT-3%2C6-m-/1019 ORAZ http://sport-fishing.pl/pl/p/OPTIMO-PLUS-FEEDER-MT.-3%2C6-GR-150/1033
Mam okazje kupić je za około 200zł. Już szykowałem się na Mikado golden Baya, ale teraz mam mały mętlik w głowie, bo wiadomo że wędka za 180zł, a za lekko ponad 300 może się różnić. Największy kłopot jest taki, że MGB nie ma w pobliskich sklepach i muszę zamówić go przez internet a feederaTUBERTINI mam okazję ,,pomacać w sklepie,, :PMoje pytania:>>>1.Czy ktoś używał wędek tej włoskiej firmy???2.Gdyby ten włoski feeder spodobałby mi się możnaby zaryzykować????3.Czego oczekiwać od feedera za ponad 300zł???Proszę BARDZO o pomoc :) .... POŁAMANIA !

[2015-07-08 11:58]

notaki

kolego - bajki opowiadasz i to bajki łatwe do sprawdzenia.
Mikado golden bay jest do kupienia bez problemów tak w polskich sklepach internetowych, jak i na allegro.
[2015-07-08 18:39]

Notatki nie rozumiem o co ci chodzi. Wyraźnie napisałem, że MGB nie ma w POBLISKICH sklepach (do 30 km odemnie) i muszę zamówić tą wędkę przez internet, a wgłębiając się bardziej chodziło mi o allegro. Zaś sklep z artykułami firmy Tubertini jest kilka kilometrów od mojej miejscowości -.- [2015-07-09 10:55]

yahu72

reklama ? [2015-07-09 13:08]

Witam! :)Mam okazje kupić te wędziska za około 200zł...  http://sport-fishing.pl/pl/p/NITRO-FEEDER-MT-3%2C6-m-/1019 ORAZ http://sport-fishing.pl/pl/p/OPTIMO-PLUS-FEEDER-MT.-3%2C6-GR-150/1033Firma Tubertini mało mnie przekonuje bo nie jest ona znana na Polskim rynku.
. Już szykowałem się na Mikado golden Baya, ale teraz mam mały mętlik w głowie, bo wiadomo że wędka za 180zł, a za lekko ponad 300 może się różnić. Największy kłopot jest taki, że MGB nie ma w pobliskich sklepach i muszę zamówić go przez internet a feederaTUBERTINI mam okazję ,,pomacać w sklepie,, :PMoje pytania:>>>1.Czy ktoś używał wędek tej włoskiej firmy???2.Gdyby ten włoski feeder spodobałby mi się możnaby zaryzykować????3.Czego oczekiwać od feedera za ponad 300zł???Proszę BARDZO o pomoc :) .... POŁAMANIA !

[2015-07-09 13:33]

Yahu72 nie :D sory jeśli tak to wyglada ... [2015-07-09 13:34]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia