Feeder do 150zł - min 100 cw.

/ 47 odpowiedzi / 2 zdjęć
haja


Daiwa Aqualite mi przyjechała ze sklepu. Trochę za miękka. Ładna to może i ona jest, ale Konger Arcus jakoś lepiej mi leży w ręku.  Zobaczymy jak będzie nad wodą. (2012/02/13 19:16)

przemo1980


tylko tak sie zastanawiam, bo napisałeś że chcesz łowić ryby takie jak sumy, sandacze, szczupaki, karpie i nie wiem czy feeder będzie najlepszą wędką do połowu tych ryb. (2012/02/13 19:18)

przemo1980


Daiwa Aqualite mi przyjechała ze sklepu. Trochę za miękka. Ładna to może i ona jest, ale Konger Arcus jakoś lepiej mi leży w ręku.  Zobaczymy jak będzie nad wodą.

czyli kasa tylko za wygląd i firmę czy jak ?
Dawaj konkretny opis. (2012/02/13 19:22)

przemo1980


tylko tak sie zastanawiam, bo napisałeś że chcesz łowić ryby takie jak sumy, sandacze, szczupaki, karpie i nie wiem czy feeder będzie najlepszą wędką do połowu tych ryb.


Kolego kubeq123 i napisałeś że chcesz łowić sandacze na koszyczek, no powiedzmy że przy użyciu koszyczka.
Jak Ty chcesz to robić ??? :) (2012/02/13 19:25)

kubeq123


bardzo Cie przepraszam ale miało byc na martwą rybkę albo żywca ta wędka to ma byc feeder czyli golden bay się sprawdzi? Ps. sorry nie działa mi klawisz c jak cma ;/ (2012/02/13 19:28)

przemo1980


bardzo Cie przepraszam ale miało byc na martwą rybkę albo żywca ta wędka to ma byc feeder czyli golden bay się sprawdzi? Ps. sorry nie działa mi klawisz c jak cma ;/



Napiszę tak . Dość często sam łowię feederem na żywca (w większości przypadków na wodach stojących, ale nie zawsze) więc się da. (2012/02/13 19:32)

kubeq123


dzięki masz może gg na wytłumaczenie mi metody gruntowej bo dopiero mam zamiar zacząc tą bajkę . A i czy jest jakaś wędka do połowu sumów i karpi osobna??? (2012/02/13 19:34)

kubeq123


zapomniałem dorzucic czyli co mam brac mikado golden bay bo mam mętlik w głowie?? (2012/02/13 19:35)

przemo1980


dzięki masz może gg na wytłumaczenie mi metody gruntowej bo dopiero mam zamiar zacząc tą bajkę . A i czy jest jakaś wędka do połowu sumów i karpi osobna???


nie mam gg.
 Oczywiście że są wędki specjalne do łowienia karpi, ale to już nie moja bajka.
Jest sporo kolegów karpiarzy na forum więc poszukaj,pewnie pomogą. Napisz do kolegi JKarp prywatną wiadomość z konkretnymi pytaniami, myślę że pomoże.
Jeżeli chcesz to do mnie też możesz spokojnie napisać co cię interesuję. To jeśli będę mógł to pomogę :)
Tylko za chwilę(dłuższą,krótszą) ,bo muszę odejść od komputera. (2012/02/13 19:42)

haja


Daiwa Aqualite mi przyjechała ze sklepu. Trochę za miękka. Ładna to może i ona jest, ale Konger Arcus jakoś lepiej mi leży w ręku.  Zobaczymy jak będzie nad wodą.

czyli kasa tylko za wygląd i firmę czy jak ?
Dawaj konkretny opis.

ok - konkretnie:

- ładny żółtawo-brązowy kolor
- wygina się pod większym obciążeniem do połowy (wolę jak wędka jest sztywniejsza)
- uchwyt na kołokwrotek to 2 cienkie kawałki plastiku
- ma zaczep na haczyk
- przelotki 2-stopkowe, ale same stopki wyglądają dość mizernie
- spore ubytki w korku - na łączeniu 2 kolorów
- brak zabezpieczenia dolnika - kończy się tym ciemniejszym korkiem - wiem, że niektóre  inne firmy dodatkowo zabezpieczają tam korek jakimś  elementem
- składy - te dwa grubsze - moim zdaniem zbyt luźno się łączą
- wymienne szczytówki fajne, al e- zielona i czerwona praktycznie się nie różnią sztywnością. Super jest ta biała - bardzo czuła

wędzisko tak ogólnie prezentuje się ładnie, ale uważam, że wygląd nieco psuje spłaszczona rękojeść

ale na wnioski za wcześnie - trzeba będzie połowić, bo tylko nad wodą można tak naprawdę zweryfikować wartość wędziska (2012/02/13 19:46)

przemo1980


Daiwa Aqualite mi przyjechała ze sklepu. Trochę za miękka. Ładna to może i ona jest, ale Konger Arcus jakoś lepiej mi leży w ręku.  Zobaczymy jak będzie nad wodą.

czyli kasa tylko za wygląd i firmę czy jak ?
Dawaj konkretny opis.

ok - konkretnie:

- ładny żółtawo-brązowy kolor
- wygina się pod większym obciążeniem do połowy (wolę jak wędka jest sztywniejsza)
- uchwyt na kołokwrotek to 2 cienkie kawałki plastiku
- ma zaczep na haczyk
- przelotki 2-stopkowe, ale same stopki wyglądają dość mizernie
- spore ubytki w korku - na łączeniu 2 kolorów
- brak zabezpieczenia dolnika - kończy się tym ciemniejszym korkiem - wiem, że niektóre  inne firmy dodatkowo zabezpieczają tam korek jakimś  elementem
- składy - te dwa grubsze - moim zdaniem zbyt luźno się łączą
- wymienne szczytówki fajne, al e- zielona i czerwona praktycznie się nie różnią sztywnością. Super jest ta biała - bardzo czuła

wędzisko tak ogólnie prezentuje się ładnie, ale uważam, że wygląd nieco psuje spłaszczona rękojeść

ale na wnioski za wcześnie - trzeba będzie połowić, bo tylko nad wodą można tak naprawdę zweryfikować wartość wędziska


konkretny opis.
(2012/02/13 20:04)

haja


Daiwa Aqualite mi przyjechała ze sklepu. Trochę za miękka. Ładna to może i ona jest, ale Konger Arcus jakoś lepiej mi leży w ręku.  Zobaczymy jak będzie nad wodą.

czyli kasa tylko za wygląd i firmę czy jak ?
Dawaj konkretny opis.

ok - konkretnie:

- ładny żółtawo-brązowy kolor
- wygina się pod większym obciążeniem do połowy (wolę jak wędka jest sztywniejsza)
- uchwyt na kołokwrotek to 2 cienkie kawałki plastiku
- ma zaczep na haczyk
- przelotki 2-stopkowe, ale same stopki wyglądają dość mizernie
- spore ubytki w korku - na łączeniu 2 kolorów
- brak zabezpieczenia dolnika - kończy się tym ciemniejszym korkiem - wiem, że niektóre  inne firmy dodatkowo zabezpieczają tam korek jakimś  elementem
- składy - te dwa grubsze - moim zdaniem zbyt luźno się łączą
- wymienne szczytówki fajne, al e- zielona i czerwona praktycznie się nie różnią sztywnością. Super jest ta biała - bardzo czuła


i jeszcze jedno - co teraz zauważyłem. Tyle szpachli na korku to nawet po czołówce na  moim fiaciku nie widziałem
wędzisko tak ogólnie prezentuje się ładnie, ale uważam, że wygląd nieco psuje spłaszczona rękojeść

ale na wnioski za wcześnie - trzeba będzie połowić, bo tylko nad wodą można tak naprawdę zweryfikować wartość wędziska


konkretny opis.


(2012/02/13 20:14)

przemo1980


po co ta szpachla ? (2012/02/13 20:20)

LukaszMag


Zapewne szpachla do wyrównania porów w korku. Obejrzyj dokładnie swoje wędziska- też znajdziesz :) (2012/02/13 20:23)

przemo1980


Zapewne szpachla do wyrównania porów w korku. Obejrzyj dokładnie swoje wędziska- też znajdziesz :)



kurdę łowię już swoimi kijami jakiś czas i jakoś coś takiego nie wpadło mi w oko

Muszę się przyjrzeć dokładnie... (2012/02/13 20:29)

haja


W Kongerze też trochę mam, ale w Daiwie jest miękka i daje się łatwo wydłubywać (2012/02/13 20:29)

bednar14


tu też Golden Bay

i widać charakterystyczny czerwony paseczek po którym łatwo go rozpoznać (2012/02/15 20:13)

spines21


utworzono: 2014/07/07 17:53

jaki feeder



 
pynio666
Witam, planuje sobie kupić jakiegoś feederka. Łowię na rzece o sporym uciągu (bug) dlatego też ze sporym wyrzutem, w cenie do 150 zł. co koledzy byście polecili? pozdr

(2014/07/07 18:04)

pynio666


dzieki kolego za rade, własnie o tym kiju myślałem:D  (2014/07/07 20:10)

Jakub Woś


Robinson Kinetik Feeder mają cw do 150g (2014/07/07 21:39)

u?ytkownik102837


Jeśli chodzi o sandacze, sumki i karpie to mam dla ciebie fajną propozycje tylko że niestety nie za te pieniądze. Może jeśli byś się jeszcze namyślił i mugł dołożyć 50zł to zerknij na to

http://www.fishing-mart.com.pl/sklep/pl/grand-virtuoso-feeder-a11-p66-k9393.html

Kij z tej seri z cw. do 120g pozwoli ci połowić leszcze jak i sandały na trupka (na prawdę fajne rozwiązanie w twojej sytuacji)

Pozdrawiam Boczny trok (2014/07/07 22:03)