Feeder czy picker a może quiver ?

/ 30 odpowiedzi
użytkownik167078

ja do swojego pickera daje główną 0,18 a nawet 0,16 wcześniej dawałem (2013/11/09 18:14)

grzegorz not

Moim zdaniem na wodzie stojącej łowiąc pickerem będziesz miał więcej frajdy podczas holu ryby... (2013/11/09 22:36)

Lujski

moj picker ma ciezar wyrzutu 2-25, a jak lowie na method feeder to sam koszyk ma 20g, plus zaneta - napewno wychodzi kolo 40 i z zarzucaniem nie ma problemów - robie to troche delikatniej bo mam swiadomosc jaki wyrzut ma wedka, ale nigdy nic sie złego nie stało... (2013/11/10 04:48)

mateusz-falkiew

bierz feedera będziesz miał większe możliwości jeżeli chodzi o gramaturę koszyków i poławianych ryb piszesz że twoje wędzisko ma być też na karpia wybierając pickera będziesz tą wędkę męczył bo picker to na delikatna gruntówka tak samo jak quiver to jest bardziej finezyjne wędkowanie a dobrze mieć w razie czego zapas mocy w wędce dlatego myślę  że feeder będzie dla ciebie kijem bardziej wszechstronnym tym bardziej że masz szczytówki i będziesz mógł sobie sam dobrać szczytówkę do warunków nad wodą i ryb jakich będziesz miał zamiar poławiać myśle że 90c.w. nie będzie przesadą przy tej gramaturze zachowasz jako taką finezję i zapas mocy pozdrawiam i powodzenia w  wybieraniu sprzętu (2013/11/10 10:38)

mateusz-falkiew

igorze myślę że koszyki które możesz stosować to od 15g do 40g w zależności na jaką odległość chcesz posłać zestaw, rodzaj dna na muł polecam sprężynę zanętową najlepiej bez własnego obciążenia najlepiej kup sobie różne gramatury tych co ci zapisałem i sam na łowisku sobie dopasujesz wiem że każdy będzie ci pisał swoje jakieś przekonania i dobrze bo z tego wszystkiego zasięgniesz sobie wszystkiego po trochu pozdrawiam (2013/11/10 10:47)