Zaloguj się do konta

Feeder-czy dobry kij i kołowrotek kupiłem?

utworzono: 2011/06/30 14:43
Rkz

Niedawno kupiłem zestaw feeder'a, czy dobry?
WĘDKA JAXON HARMONY FEEDER 330/90
Długość: 330cm.
Ciężar wyrzutu: 30-90gr.
Ilość sekcji:  3 + 2
Długość transportowa: 115cm.
waga wędziska - 310gr
I 2 szczytówki.
Plus:
KOŁOWROTKEK YORK SAMUN 802 ilość łożysk - 2
poj szpuli - 0,25 -150m
przełożenie - 5.1/1
Żyłka: York 0,25 w zestawie
Będę łowił na małych rzekach i jeziorach 
[2011-06-30 14:43]

sliwka15

na początek tai feeder Ci wystarczy :) a wręcz będzie bardzo dobry , ale mam pewną uwagę .
Jeśli będziesz łowił w rzekach o silnym nurcie to C.W może okazać się za mały lepiej by było gdybyś kupił o C.W do 120 g.
Ale jeśli nie łowisz w rzekach o silnym nurcie to będzie jak najbardziej ok :)
[2011-06-30 14:48]

FriQ

waga wędziska - 310gr
I 2 szczytówki.
Plus:
poj szpuli - 0,25 -150m
przełożenie - 5.1/1

Po co wy ku**a zakłacie takie tematy.. Co Ci to dam jak się zapytasz czy dobrego kupiłeś. Niech moderator ogarnie trochę to forum, bo jak tak dalej będzie to powstanie śmietnik, może jakieś pkt karne albo kasowanie tematów ?
[2011-06-30 14:49]

obcy91

waga wędziska - 310gr
I 2 szczytówki.
Plus:
poj szpuli - 0,25 -150m
przełożenie - 5.1/1

Po co wy ku**a zakłacie takie tematy.. Co Ci to dam jak się zapytasz czy dobrego kupiłeś. Niech moderator ogarnie trochę to forum, bo jak tak dalej będzie to powstanie śmietnik, może jakieś pkt karne albo kasowanie tematów ?

FriQ-opanuj się chłopie!! człowiek zadał pytanie może niezbyt dobre bo po fakcie, ale dostał odpowiedź od kolegi sliwka więc po co Twój wpis? Zostaw to moderatorom oni najlepiej będą wiedzieli co z tym zrobić.
A do wypowiedzi na temat forum jest odpowiedni temat .
[2011-06-30 14:56]

Zauważyliśmy z kolegami moderatorami, że Ty strasznie nerwowy chłopak jesteś i lubisz siać dym z niczego. Chłopak zadał pytanie nie ogólnie o jakiś tam sprzęt, ale o konkretną wędkę i kołowrotek, prosząc o nasze opinie. Wprawdzie teraz jak już kupił, to nasze opinie mu psu na budę, ale pytanie padło i albo mu ktoś odpowie, albo go oleją. Ale Twoje teksty dość agresywne już zaczynają mnie coraz bardziej niepokoić i WKURZAĆ. Zacznij hamować piętą, bo będziemy się gniewać. @Rkz nie złamał regulaminu, nie powielił tematu, wpisał wątek w odpowiednim pokoju i dziale, także powodu do interwencji moderatora ja tutaj nie widzę.

[2011-06-30 15:05]

Kolega FriQ ma  rację- pełno tu tematów: kupiłem xxx  i czy dobrze zrobiłem..
Czego oczekują piszący takie wątki?Chyba tylko punktów  na koncie....
Kupiłem chłopie to się ciesz -  a nie pytaj o zdanie po fakcie!!!!
Wątki takie powinny by c od ręki kasowane...
A może piszący takie bzdury nie potrafią poszukać w historii forum podobnych wpisów?

[2011-06-30 15:11]

obcy91

"A może piszący takie bzdury nie potrafią poszukać w historii forum podobnych wpisów?"

Przepraszam kolego, ale ciężko by było znaleźć na forum odpowiedź związaną z tym sprzętem prawda?

"Wątki takie powinny by c od ręki kasowane..."

Maciej napisał, że wątek nie narusza regulaminu jest poprawnie umieszczony.

Więc jeśli Ci się nie podoba, nie znasz odpowiedzi to po prostu omiń szerokim łukiem.
[2011-06-30 15:15]

A może piszący takie bzdury nie potrafią poszukać w historii forum podobnych wpisów?

Nie znajdziesz na forum wątku o akurat takiej wędce w połączeniu z akurat takim kołowrotkiem. Punktów za posty nie ma już od dwóch miesięcy, więc kwestia pisania dla punktów odpada. 

[2011-06-30 15:18]

jamesbond

za posty nie nalicza już pkt. [2011-06-30 15:54]

okonnek

Dobrze że się pyta fakt że już po sprawie i nie ma co się wkurzać ktoś może mieć taki sprzęt wypowie się na jego temat i komuś się może w przyszłości przydać żeby nie popełnić błędu w przyszłości.
[2011-07-04 12:39]

Rkz

na początek tai feeder Ci wystarczy :) a wręcz będzie bardzo dobry , ale mam pewną uwagę .
Jeśli będziesz łowił w rzekach o silnym nurcie to C.W może okazać się za mały lepiej by było gdybyś kupił o C.W do 120 g.
Ale jeśli nie łowisz w rzekach o silnym nurcie to będzie jak najbardziej ok :)

Dzięki, nie będę owił na silnych nurtach, chodziło mi tylko co wy o tym zestawie sądzicie.
SORY, że takie zamieszanie w  temacie, do zamknięcia 

[2011-07-04 16:20]