Zaloguj się do konta

Feeder co o nim sądzicie?

utworzono: 2010/10/16 19:27
kamillo8110

Ostatno kupiłem nowy feederek(Xenon GTR Graphite Tape Reinforcement 360cm,cw 40-90g) z kołowrotkiem(Mistrall Siro Carp+Top Quality Fishing Reel)

Co o nim sadzicieł

[2010-10-16 19:27]

minus

skoro już kupiłeś to po co ci opinie - idź na ryby i sam oceń jak się sprawuje
[2010-10-16 22:06]

kamillo8110

Ale chodzi mi o to jakie ma np:wady i zalety

[2010-10-16 22:20]

bercik1965

ja też ci nie odpowiem kamillo8110 bo go nie mam i nie znam sie na feederach gdyż sam co dopiero kupiłem robinsona  i zaczynam z moim przygodę ale koledzy na forum mi poradzili i napisali co i jak, ale wkurzają mnie ludzie pokroju gościa o nicku minus, którzy nie pomogą a zabierają głos życzę ci połamania kija a jemu trochę koleżeństwa o ogłady
[2010-10-17 19:35]

baloonstyle

Jeżeli łapiesz na dużych rzekach to na pewno wada jest jego cw.
[2010-10-18 10:28]

robcio2535

No ale kolega minus ma poniekąd rację -bo skoro już kupił najlepiej przekonać sie samemu nad wodą czy mu  pasuje czy nie -opini i tak nie ma a gdyby były to zapewne różne i wtedy kolega by miał mętlik w głowie . Inaczej by wyglądało gdyby chciał kupić -przynajmniej ja zasięgam opini i sprawdzam tu czy tam gdy coś kupuję a co ma mi służyć kilka -kilkanaście latek
[2010-10-18 11:14]

baloonstyle

No ale kolega minus ma poniekąd rację -bo skoro już kupił najlepiej przekonać sie samemu nad wodą czy mu  pasuje czy nie -opini i tak nie ma a gdyby były to zapewne różne i wtedy kolega by miał mętlik w głowie . Inaczej by wyglądało gdyby chciał kupić -przynajmniej ja zasięgam opini i sprawdzam tu czy tam gdy coś kupuję a co ma mi służyć kilka -kilkanaście latek

No to jasna sprawa ze jak już wydaje się kasę i kupuje to nie ma co się pytać tylko testować co można takim kijem wywojować :))

[2010-10-18 11:53]

kamillo8110

Dzięki;) [2010-10-18 21:03]

ryukon1975

Mam feeder Xenon 50 -120 g,porównując go z moimi feederami Daiwa do 120 g i do 150 g to jego ciężar wyrzutowy powinien wynosić 250 g i nie ma w tym żadnej przesady-kij od miotły.Złowiłem na niego ładne ryby gdy go jeszcze używałem ale nadaje się tylko na rzeki i spory nurt.Nie wiem jak inni koledzy,ja zauważyłem że 120 g w jednej firmie nie równa się 120 g w innej.Dotyczy to zwłaszcza tańszych serii jak właśnie Xenon.
[2010-10-18 21:26]

bercik1965

chłopak ma 13 lat i oczekuje poparcia i pomocy a nie suchych faktów i stwierdzeń typu idź i sobie sprawdź skoro juz kupiłeś chciał sie zapytać czy dobrze zrobił ja uważam że dobrze a  wy jak chcecie być dobrymi wędkarzami to pomagajcie innym a nie strofujcie skończmy ten temat zeby nie było smrodu połamania
[2010-10-19 18:14]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia