Expo 2010 Warszawa

/ 2 odpowiedzi
Drodzy Wędkarze  TO co tam zobaczyłem nie podlega żadnej krytyce bo niema co skrytykować TO SKANDAL DO KWADRATU !!!!!!! CAŁĄ HALĘ Z WĘDKARSTWEM MOŻNA BYŁO PRZEJŚĆ W 15 MINUT . KTOŚ POWINIEN ZA TO ODPOWIEDZIEĆ PERSONALNIE . 300 KILOMETRÓW PRZEJECHAŁEM I CO G... DLA INFORMACJI BYŁEM W TAMTYM ROKU !! JĘK BÓLU I ZAWODU, ŻAL NA TWARZY ITD.!!! POZDRAWIAM.
gryzli22


no rewelacyjne te targi to niebyly zaledwie kilka stoisk ze sprzetem  porazka (2010/03/19 19:21)

u?ytkownik62304


Z przykrością stwierdzam, że kolega ma rację. Żenada, skandal i bezczelność w stosunku do odwiedzających wędkarzy, bo trzeba było wejściówkę kupić, mimo, że organizatorzy wiedzieli, że impreza się nie udała!! Tylko za co było płacić???Raptem kilka stanowisk firm, całe szczęście paru przedstawicieli, szczególnie przynęt spinningowych, było profesjonalnie przygotowanych i chętnych do rozmowy oraz sprzedaży swojego towaru, a nawet dać jakiś gratis. Absolutnym hitem był Adam Sikora i jego świetnie przygotowane stanowisko wykonywania much, jakość przekazu HD na duży telewizor za nim, oczywiście wspaniały komentarza Pana Adama i mistrzowskie kręcenie muszek...Dziękuję Panie Adamie!!! Ogólnie totalna klapa organizatorów jeżeli chodzi o organizację. Inna sprawa to mega korki aby dojechać, brak miejsc parkingowych, błoto (!!!!), itd. Śmiech mnie ogarnia na szumne nazewnictwo tego malutkiego terenu wystawienniczego w "super" Warszawie...Megalomania warszawiaków totalna. Kompromitacja kompletna. A Warszawa...wstyd mi, że to stolica mojego kraju: brudno, szaro, zabudowania i infrastruktura z lat 80, kiedy za komuny odwiedzałem to miasto...Warszawiacy, nie wystarczy wybudować most Świętokrzyski i Złote Tarasy, wybierzcie sie na południe Polski, zobaczycie o ile zostaliście z tyłu. Odwiedźcie Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań...Tam się pozmieniało!! Całe szczęscie nie mam potrzeby wiecej do Warszawy zaglądać. Przykro mi to pisać, bo po prostu jest mi wstyd jako Polakowi. Zapraszam Was na targi do EXPO w Sosnowcu 19 i 20 lutego lub do Wrocławia w marcu. To są imprezy!! Pozdrawiam!! (2011/01/21 12:49)