Encyklopedia wędkarstwa

/ 9 odpowiedzi
proszę o pomoc spisuję encyklopedię wędkarstwa  głowne gatunki to okoń i szczupak wiec proszę abyście mi swoję typy przynęt na kture złapaliście dorodne ryby proszę o rozmiar wielkość i kolor
grisza-78

Bardzo proszę - okonie, te największe ( ponad 40 cm ) ; blaszka podlodowa, twistery motor oil 5 cm, mormyszka, blaszki obrotowe na 2 i 3.
Szczupak ; wahadła Alga i Gnom, twistery i rippery 5 - 7 cm.

Jak już spiszesz i opublikujesz ( czego serdecznie Tobie życzę ) to daj znać czy i gdzie taką książkę będzie można nabyć. Pozdrawiam i powodzonka! (2013/09/13 19:22)

Zibi60

Damian w Twoim krótkim wpisie naliczyłem 11 błędów, więc jak będzie wyglądała ta Twoja encyklopedia ? (2013/09/13 19:34)

grisza-78

Damian w Twoim krótkim wpisie naliczyłem 11 błędów, więc jak będzie wyglądała ta Twoja encyklopedia ?

He, he. Racja. Popracuj nad tym Damian. (2013/09/13 19:40)

Artur z Ketrzyna

proszę o pomoc spisuję encyklopedię wędkarstwa  głowne gatunki to okoń i szczupak wiec proszę abyście mi swoję typy przynęt na kture złapaliście dorodne ryby proszę o rozmiar wielkość i kolor

A czy w wędkarstwie chodzi o to by łowić tylko te największe?
Raczej o to by poznać podstawy, techniki i metody łowinia danych gatunków tyb. Jak też gdzie i kiedy, oraz na co.

Ale pomysł dobry, mimo że tego typu poradników jest dość sporo.Wystarczy je wszystkie zebrać do kupy, wybrać co najlepsze i skleić w całość. Dodać porządne foty.
Pracy sporo, ale zawsze to coś co pozostawimy po sobie...
No i przy tym można coś zarobić. (2013/09/14 20:30)

lynx

Damian w Twoim krótkim wpisie naliczyłem 11 błędów, więc jak będzie wyglądała ta Twoja encyklopedia ?

Też mi się tak skojarzyło. (2013/09/14 20:36)

ryukon1975

A czy w wędkarstwie chodzi o to by łowić tylko te największe?
Raczej o to by poznać podstawy, techniki i metody łowinia danych gatunków tyb. Jak też gdzie i kiedy, oraz na co.

Ale pomysł dobry, mimo że tego typu poradników jest dość sporo.Wystarczy je wszystkie zebrać do kupy, wybrać co najlepsze i skleić w całość. Dodać porządne foty.
Pracy sporo, ale zawsze to coś co pozostawimy po sobie...
No i przy tym można coś zarobić.

Kopiuj/wklej ? Prawa autorskie ? Foty też pewnie z internetu trzeba będzie ściągnąć ?

To nie jest "dobry pomysł". :)

Teoria z różnych źródeł pozbierana lub dokładniej mówiąc pomieszana :) przez amatora bez wiedzy będzie co najwyżej śmieszna.:)

(2013/09/14 21:11)

Victus

Odnoszę przedziwne wrażenie że nasza wędkarska młodzież czeka na gotowe...założyć temat i czekać aż ktoś odpisze. Zamiast korzystać z wyszukiwarki i trochę poczytać :) I oczywiście samemu trochę popróbować. Sprawdzić kilka przynęt itd. Pozdrawiam! (2013/09/15 09:35)

lynx

Do autora.
Czy słyszałes o tym, że jak wpiszesz czyjś blockquote to może wytoczyć ci proces o plagiat. (2013/09/16 09:00)

Tobek

Jeżeli blockquote umieścisz w cudzysłowu i w bibliografii opiszesz dokładnie źródło skąd blockquote pochodzi, autora książki/tytuł książki/wydanie itp. nie sądzę żeby ktoś wytoczył proces. Ale należy o tym pamiętać. (2014/01/01 22:37)