Zaloguj się do konta

Elektryczna maszynka do golenia.

utworzono: 2012/12/19 18:59
nantai

Ze względu, że moja maszynka się rozpadła, mam pytanie. Jaką maszynkę do golenia używacie, polecacie? Chce sobie zrobić prezent pod choinkę, dlatego może ktoś coś doradzi. Zależy mi żeby nie była na baterie tylko z wbudowanym akumulatorkiem. Przedział cenowy tak myślę do 500 zł. [2012-12-19 18:59]

Piotr 100574

ryby się lepiej oporządza nożykiem:)
[2012-12-19 19:08]

brzytwa będzie bardziej uniwersalna. I okonia oskrobiesz i siebie oskrobiesz:)
[2012-12-19 19:11]

nantai

Żartownisie :D A takie poważne pytanie.
[2012-12-19 19:13]

Piotr 100574

no takie luksusy to raczej nigdy mi po głowie nie chodziły
[2012-12-19 19:22]

nantai

Nienawidzę się golić zwykłą maszynką żyletkową. Nie chce kupować tej co mi się rozleciała, więc dlatego się pytam co używacie, polecacie :)
[2012-12-19 19:24]

Zibi60

Goliłem się "elektrykiem" kilkanaście/dziesiąt lat, wróciłem do golarek żyletkowych. Po 2 letnim okresie używania, noże golarki elektrycznej nadają się do wymiany, koszt szokujący. Oferowano mi za 250 zł noże do maszynki za którą zapłaciłem ok. 300 zł. Elektrykiem nigdy nie ogolę się dokładnie, a po ogoleniu żyletkowcami mogę chodzić dwa dni.
Kiedyś były jednorazówki, które trzeba było używać zgodnie z nazwą, dziś są trzyostrzowe kombajny, golenie którymi to wielka frajda. Przede wszystkim nie zacinam się jak kiedyś, jedna maszynka (koszt ok. 5 zł) starcza na dwa miesiące golenia, po którym śmiało można założyć białą koszulę i krawat.
Wybór należy do Ciebie.
[2012-12-19 19:33]

ja się depiluję woskiem żony:):) Pomyśl za 600 PLN byś miał niezły sprzęt na ryby. gól się jednorazówkami.:)
[2012-12-19 19:34]

DARO2165

Witam.Osobiście używam golarkę marki Philips 3 głowicową akumulatorową ,jestem zadowolony , dobrze bierze,a akumulator wystarcza mi na ok 7 ogoleń, mam ją już ok roku i każdemu polecam naprawdę warta kupna,cena ok 170zł. [2012-12-19 20:20]

adamo0

Najlepsze są Husqvarny i Stihla,ale proponuję Brauna np.CruZer6 Face. [2012-12-19 21:25]

MARCIN CK

Kolega dobrze radzi ,poszukaj z Brauna [2012-12-19 21:47]

Daishi

Witam! Mam golarkę Philipsa 3-głowicową,kupiłem ją jakoś 6 lat temu za 1000 zł,pomyślałem że cacko za taką kasę będzie samo goliło i tu się trochę rozczarowałem.Chodzi o to że jeśli masz zarost do 2 mm max.i całkowicie suchą twarz to goli całkiem dobrze, inaczej sprawa wygląda jeśli się trochę zapuścisz a na dodatek będziesz trochę spocony (co podczas letnich upałów jest dość częstym zjawiskiem,kiedy w domu nie ma czym oddychać) to wtedy ma problem z podebraniem zarostu,jeździsz po twarzy we wszystkie strony ,twarz robi się koloru purpurowego a pojedyńcze włoski wciąż tkwić będą ,szczegolnie w okolicy między szyją a brodą.Kolega mi mówił że golarki Braun są dużo lepsze ale ja już nie ryzykuję.Odłożyłem ją na półkę i znów od około 5 lat wróciłem do starego,poczciwego ręcznego Gilletta.Moja rada to zastanów się jeszcze raz na kupnem elektryka bo naprawdę nie jest wart tych pieniędzy.Wesołych,zdrowych i pogodnych Świąt życzę!
[2012-12-19 21:57]

89krzysztof

Niezawodna. Polecam.
[2012-12-19 22:42]

MASTINO

Zapuszczaj brodę, bo jak Ci chłopaki doradzą, to będziesz nizszy o głowę :)))))))))))))))))) [2012-12-19 22:47]

nantai

No właśnie widzę. :P
[2012-12-19 22:56]

MASTINO

I jak widzisz, nie zadawaj lepiej pytania o ucinaki do paznokci i szczoteczkę do zębów. Może być masakra :)))))))) [2012-12-19 23:04]

Od lat wielu, elektrycznej nie używam :))
[2012-12-20 10:37]

szyspinn29

Słuchaj Zbyszka, zobacz na jego avatar dosłownie jak z reklamy masyznek do golenia. [2012-12-20 10:48]

marcino9

ja Ci polecam zwykłą mach 3 i do tego coś co mi kiedyś przysłał kolega z uk a teraz jest to już dostępne w Polsce i nazywa się razorpit dzięki temu nie będziesz musiał kupować maszynek co najmniej rok! [2013-02-19 00:20]

Wypróbuj taką.Polecam!!!

[2013-02-19 08:21]

bluehornet

Ewentualnie taka .... goli facjatę na " pupcię " niemowlęcia :))
[2013-02-19 11:26]

Jack14

Elektryka Philips z trzema głowicami (plus trymerek) do dnia dzisiejszego (ma 2 lata) spokojnie używam jak mam wyjazd i trzeba szybko "paszczękę" ogoloć nawet w samochodzie.

Nie jest to pupcia niemowlaka ale zawsze to lepiej niż wyglądać jak dziki agrest.

[2013-02-19 17:58]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia