Elektroniczy Rejestr Połowu Ryb

/ 32 odpowiedzi
JKarp


" Jeśli z duchem czasu to jeszcze jako dodatkowe wymagane dane do rejestru podanie nr. telefonu GSM wyrażenie zgody lub nie na "śledzenie" i już."
Aplikacja tak ale śledzenie pozycji i podanie numery telefonu - pytam po co to komu ?
Poza tym są jeszcze tablety i takie inne gadżety - bez numeru telefonu a nie każdy tablet ma GPS. Sama aplikacja w formie tabelki :-)
JK (2013/07/30 18:43)

u?ytkownik96474


Dziadku jak byłeś młody nie było wtedy , internetu , czatu ,gadu gadu, i komórek. To jak poznałeś Babcie?Wnusiu, to wszystko juź wtedy było. Babcia chodziła do szkoły z internatem. Ja czatowałem na nią za rogiem szkoły, potem trochę gadu gadu. I nie było by na świecie Ciebie i twojego ojca-- -gdyby nie było komórek. (2013/07/30 22:35)

JKarp


I co dalej ?
Pewnie chodzisz nadal na piechotę, telefon masz na korbkę itd itp.Dziwią mnie takie pełne sceptycyzmu posty ale ponoć i Kopernikowi nie wierzyli ...JK (2013/07/30 22:53)

u?ytkownik96474


Na piechotę nie chodze - chyba że na rybach.A za ten telefon na korbkę to w życiu nie zgadniesz ile mi chcą zapłacić.Fantazje w rejestrach niech poczekają jeszcze dwadzieścia lat ,wszak lot na księżyc też fantasta wymyślił pierwszy. (2013/07/31 06:52)

expulso


@hoplita twoje zachowanie jest dziecinne albo niby namierzanie GPS to jest śmieszne. I tak w ogóle co tymasz do tego moim zdaniem lepiej byloby stuknac parę razy w szybke od komórki :-)  przy kladem jest aplikacja mobilet kupujesz online bilety do mzk .  (2013/07/31 23:44)

u?ytkownik96474


Oj stuknij się stuknij .Precyzyjnie - telefonem tylko najpierw namierz GPSem. Byle krzywdy sobie nie zrób, Dzieciuchu. (2013/08/01 06:53)

expulso


@hoplita hehe z twoich postów wyglądasz jak byś był zacofany nie korzystał żadnej nowinki technicznej. Po za tym  widzimy ładnie około 7:00 rano już na komputer idź się przewietrz i potem pisz posty lepiej ci to zrobi. Wiek to nie wszystko lał mam 15 lat i co od razu dzieciuch piszesz o mnie ciekawe ile ty masz lat i wiek to nie wszystko każda osoba o różnym wieku ma inna mentalność twojej nie będę opisywał. Nie ma to jak się wywyższyć bo masz większą cyferkę  hehehe żenujące. (2013/08/01 23:11)