Zaloguj się do konta

Egzamin na kartę za 10 zł

utworzono: 2015/05/20 22:18
cetnik

to norma że koło składające się z jednego członka podpisuje zaświadczenie o zdanym egzaminie na kartę i podpisuje za 3 osoby ?
koleś wziął dychę bez paragonu
poświadczenie nieprawdy celem uzyskania korzyści majątkowej podlega karze od lat trzech.
to norma czy patologia ?
[2015-05-20 22:18]

dmnx

niestety podejrzewam ze to norma teraz, ja płaciłem u siebie 20 zł za egzamin tak jakby a zadnego egzaminu nie było poza kwitem ze zdany
[2015-05-20 23:15]

metelik

>> poświadczenie nieprawdy... <<

A egzamin zdany? Zadane bylo chociaz jedno pytanie? Wiec poniekad egzamin byl ;)

Ja swoj egzamin zdawalem tuz po upadku komuny i przemaglowano mnie z gory na dol. Osobiscie uwazam instytucje egzaminu za calkowicie zbedna tym bardziej, ze wymiary ochronne i przepisy zmieniaja sie rok rocznie. Juz lepiej w granicach tych 10 PLN i oplaty czlonkowskiej wreczyc aktualna ksiazeczko-ulotke z wymiarami ochronnymi..


Pozdrawiam serdecznie
     Tomasz


[2015-05-21 00:03]

Artur z Ketrzyna

to norma że koło składające się z jednego członka podpisuje zaświadczenie o zdanym egzaminie na kartę i podpisuje za 3 osoby ?
koleś wziął dychę bez paragonu
poświadczenie nieprawdy celem uzyskania korzyści majątkowej podlega karze od lat trzech.
to norma czy patologia ?

Czemu znów bzdury piszesz?
Koło nie może składać się z mniej niż 15 osób, Tyle jest wymagane do jego założenia.
Jednoosobowego koła Zarząd Okręgu nie zarejestruje.
No chyba że mówisz o egzaminatorze?
[2015-05-21 14:11]

kamil11269

To jest chyba norma. U mnie podpisywały trzy osoby, które miały egzamin zaświadczyć. Koszt tego wynosił 15 zł, ale z racji, że byłem już wcześniej (przed wyrabianiem kary wędkarskiej) członkiem uczestnikiem w kole, nie musiałem płacić za egzamin.
[2015-05-23 09:40]