Efekty wypraw

/ 6 odpowiedzi

witam

chciałbym sie dowiedzieć jakie efekty mieli koledzy na dotychczasowych swoich wypadach nad rzeki pstrągowe , bo ja dotej pory powyżej 35 cm nic większego nie złapałem.

fisch 73


Kol.w twoim przypadku mają zastosowanie słowa piosenki."Przyjdzie na to czas itd. Cierpliwość w wędkarstwie popłaca. Pozdrawiam. (2012/06/30 10:18)

sy28


Witam ja na kwisie narazie największy to 38cm no i niestety nie mam tak jak na innych forach koledzy opowiadali i pokazywali fotki z wypraw, złowionych kilku sztuk ktoś nawet napisał po 30 przestałem liczyć. Ja 30 sztuk w kwisie nieraz przez cały sezon nie wyczaje, często wypraw kończy się niczym a jak już trafi się 30cm lub powyże to cały tydzień bujam w obłokach do następnego wypadu. (2012/07/01 13:05)

SiwyDym


Ja w tym roku z 24 wypraw tylko z 3 nie wróciłem o kiju,masakra pstrągi zostały tak przetrzebione przez kłusowników i robaczkarzy,że hej!!Małe rzeczki i ciurki były dosłownie przez nich oblegane,dopiero Rega wynagrodziła mi trochę moje pstrągowanie.W trzech wyprawach całodniowych dzień po dniu trafiłem 30cm,42cm,40cm wszystkie kropki wypinałem odrazu w wodzie,bo trochę holem były wymęczone i nie chciałem ich już więcej męczyć.Mam nadzieję,że za rok znowu je spotkam tylko już bardziej pokaźne będą (2012/08/26 19:36)

emilio73


Witam kolegow po kiju,ja ostatnio przez jakies dwa tygodnie nie mam szczescia do kropka,trafia sie szczupl, okon ale pstraga od dluzszego czasu jakby nie bylo.Wedkuje na rzece liwie w okolicy Kwidzyna. (2012/08/26 20:28)

emilio73


A zapewniam ze w rzece liwie trafia sie piekny kaban:) (2012/08/26 20:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Kamilo1981


Hey
Ja ostatnio trafilem 50cm :) zdjecie na moim profilu
pozdro (2012/10/15 02:48)