Echsondą po Zalewie Sulejowskim

/ 4 odpowiedzi
Witam wszystkich:)
Od czerwca chcę popływać po zalewie sulejowskim, dlaczego akurat tutaj?ponieważ jest to mój najbliższy zbiornik od mniejsca zamieszkania czyli Zgierza/k.Łódzi.Zakupiłem sobie echosonde Lowranca x67c, niestyty jeszcze nigdzie nie miałem okazji przetestować sprzętu,i myślę że akurat sulejów będzie dobrym miejscem do nauczenia sie i posługiwania jak dla mnie świeżym sprzętem:)
Najbardziej interesować się będe rybkami tj sandacz oraz szczupak.
I chciałbym się dowiedzieć od was gdzie są fajne miejsca,gdzie mógłbym nauczyć sie czytania z obrazu echa oraz spróbowania pobawienia się wiekszymi sztukami jeśli wogóle tam bywają:).
Albo wskażcie mi jakieś inne miejsca inny zalew gdzie można w obrębie woj.łódzkiego poszukać drapieżnika.
Z góry wielkie dzięki:))
Pike000


Witaj
Cały poprzedni sezon spędziłem pływając po ZS w okolicach Barkowic.Ogólnie to cały zalew nie jest specjalnie głęboki,w Barkowicach nie wiem czy są głębsze miejsca niż 2,5m i to w starym korycie rzeki a podejżewam że na reszcie zalewu nie jest lepiej no może bliżej tamy.Z chęcia w sezonie możemy się spotkać i pojechać razem,znam wypożyczalnie łodek w Barkowicach a i sam jestem z Łodzi. (2016/04/06 17:57)

buli8524


DZięki za info:) jak tylko będe się wybierć dam znać:)A czy podobno słyszałem że pzw piotrków wprowadził okres ochronny szczupaka do 31maja czy to prawda? jak i zezwolenie na wędkowanie ze środków pływających jest od 1 czerwca? (2016/04/06 18:19)

Pike000


Tak od czerwca wolno pływać,właśnie byłem w zeszłym tygodniu wypożyczyłem łódkę i o tym zapomniałem...
A co do szczupaka to nic o tym nie wiem. (2016/04/06 18:23)

buli8524


Oooo to ciekawe, czyli można już podjechać i popływać sobie z echem
  (2016/04/06 18:27)