Echosondy Deeper Pro

/ 8 odpowiedzi
Witam czy mógłby mi ktoś przedstawić różnice między echosondą Deeper Pro a Deeper Pro Plus? Czytałem opis ale różnicy nie mogę znaleźć oprócz ceny. Może miał ktoś styczność z tym sprzętem i wie jaka jest różnica ?
lesiok1


W Deeper Pro Plus ma dodatkowo wbudowany moduł GPS i mozliwość tworzenie map. (2019/10/28 09:40)

marcin-sz


informacje na stronie (2019/10/28 12:51)

spinningista amator


Czytałem informacje na stronie kiedy są pokazane dwa Deepery, to przy Plus pisze- wbudowany moduł GPS a przy zwykłym Pro nie. Jak wchodzę w opis to przy niej pisze że ma GPS i funkcje tworzenia map . Ma może ktoś Deeper Pro lub wie czy ma ten moduł GPS czy nie ? (2019/10/28 13:55)

spinningista amator


Przy zakupie i tak drogiej echosondy wole troche doplacic i miec pewnosc ze ma GPS (2019/10/28 14:11)

lesiok1


GPS jest tylko w deeper pro+. W deper pro jest mozliwość robienia map na łódce czy kajaku z wykorzystaniem GPS smartfona, z brzegu czyli rzutu się nie da.Tak to opisał producent: "Wykorzystując funkcję GPS smartfona, aplikacja Fish Deeper tworzy mapy batymetryczne na żywo przy trollowaniu. Wszystkie mapy są zapisywane i dostępne w aplikacji oraz w portalu internetowym". (2019/10/28 14:55)

lesiok1


Wdeper pro+:
"Wystarczy zarzucić echosondę, a następnie zwinąć żyłkę, aby utworzyć szczegółowe mapy na żywo na ekranie smartfona. Deeper PRO+ to jedyna dostępna na rynku echosonda wędkarska umożliwiająca tworzenie map batymetrycznych z brzegu." (2019/10/28 14:56)

spinningista amator


dzięki za odpowiedzi ale nie do końca zgadzam się że deeper pro + to jedyna echosonda z gps bo nowocześniejszy deeper chrip teź ją ma. Producent powinien to uaktualnić (2019/10/30 12:38)