Zaloguj się do konta

Echosonda opinie

utworzono: 2014/01/20 22:23
Tomczo88

Witam kolegów. W tym roku postanowiłem zakupić sobie echo sondę. Jestem zagorzałym spiningistą i potrzebuję echa nawet nie tylko co do wyszukiwania ryb ale do samego sprawdzania ukształtowania dna. Dodam iż będzie to moja pierwsza sonda a nie mam o tym zielonego pojęcia więc muszę się poradzić tych którzy echa już posiadają. Znalazłem na allegro sondę ECHOSONDA CONDOR 242 DC. Po przeczytaniu kilku opinii na internecie wygląda na to że dość dobra sonda za nie duże pieniądze. Może ktoś z Was ją posiada lub poleci jakąś inną sondę ( dodam że nie chcę wydać bardzo dużo pieniędzy- wydatków już i tak mam sporo chyba jak każdy z Was) . Czekam na jakieś propozycje lub informację na temat tej sondy.
Pozdrawiam Tomek. [2014-01-20 22:23]

johny77

daj spokoj ten wyswietlacz strasznie zle wyswietla jakies kwadraciki szukaj piranha max albo lowrence d o400 znajdzie coś.
[2014-01-21 11:41]

jezior181179

A ile chcesz wydac kasy?

[2014-01-21 14:05]

rzeznik123

Witam
ja posiadam echosonde ---- http://allegro.pl/hit-markowa-echosonda-bezprzewodowa-fishfinder-i3891824556.html
 z bojka która rzucam na 1 wędce a na 2 spinninguje lub łapie na spławik, nie musze podpływać łodzią pod krzaki i bać się że urwe śróbę. Spokojnie mozna rzucać na dalekie odleglości bojką gdyż waży sporo i ma 2 oczka do zaczepiania.
2lata korzystam z tej sondy i jestem zadowolony, zawsze coś złapie dzięki niej bo wiem gdzie jest ryba i to jest najważniejsze ;]
 duży ekran i dużo opcji, prosta obsługa. Bojka wysyłająca sygnał musi mieć dobra baterie zawsze CR2032, a sama echosonda 4 baterie AAA.
polecam ze wzgledu na cene i możliwości.
pozdrawiam
[2014-01-24 14:16]