Echosonda Lowrance Hook Chirp z GPS

/ 7 odpowiedzi
Witam, zamierzam kupić Echosonda LOWRANCE HOOK 4 CHIRP z GPS i związku z tym szukam opinii użytkownika tej echosondy, czy warto w nią inwestować.
aldente

Żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie, musiałbyś najpierw dokładnie opisać swoje łowiska.... Oczywiście, że ta echosonda jest warta swoich pieniędzy, ale to nie jest jednoznaczne z tym, czy się nadaje na twoje wody. (2017/02/11 15:56)

aldente

...no i dodatkowo... jakie ryby chcesz łowić i przede wszystkim do jakiej techniki wędkarskiej ... (2017/02/11 15:58)

Tomas81

Kolega ma to echo ale bez GPS. Jako że też widziałem jak działa to skrobnę iż drobnicę widać naprawdę dobrze, a większe ryby ciężko pomylić ;-) Nam się bardzo przydała gdy szukaliśmy większych szczupaków stojących i żerujących w toni. Lecz najlepiej gdyby sam Łukasz więcej o niej napisał, dam mu znać :-) (2017/02/11 16:37)

Zielan

Czy warto? Jestem bardzo, bardzo zadowolony z jej użytkowania. Obraz wyświetlany w technologii DownScan jest bardzo szczegółowy. Małe kilkucentymetrowe rybki w ławicy widać bez problemu. Po kilku tygodniach praktycznie bezbłędnie interpetowaliśmy obraz. w 80% przypadkach  napłynięcie kończyło się szczupakiem. Charakterystyczne łuki pomiędzy ławicą drobnicy widać jak na dłoni.  (2017/02/11 18:42)

zdz1

Witam, łowię na jeziorze Jeziorak o dł. ok 30km i max gł. ok 12m o zróżnicowanym dnie i łowiskami, preferuję spining i gruntówkę z żywcem, połowy to sandacz, okoń i szczupak. (2017/02/12 19:26)

michalwk

Co możecie mi powiedzieć o echosondzie Lowrance Hook 2 4x?
Nie szukam czegoś wielkiego, nie wiadomo czego. Nie mam wielkich wymagań.
Opłaca się kupić? (2018/08/21 19:46)