Echosonda Lowrance Elite 7 HDI

/ 16 odpowiedzi
Witam serdecznie forumowiczow Wedkuje pl. Zwracam sie do Was z zapytaniem ,czy ma ktos moze do udostepnienia , instrukcje obslugi w jezyku polskim do  echosondy LOWERANCE ELITE 7 HDI. Pozdrawiam.                                          
Gos Jagare


Siema:)
Ja wlasnie ja mam,wszystko mam w niej po polsku,ale jeszcze bym chcial instrukcje obslugi tez po polsku,bo mam angielska:(
Ale juz wszystko prawie rozkminilem,tylko kolegana mnie czekal niecierpliwy i musialem sie zwijac:))
Ale za nim poplyniemy nastepnym razem ,bede mial wszystko w paluszku:) (2013/04/28 22:13)

robban


Ciesze sie bardzo ze trenujesz przed kolejnym wypadem. :))) (2013/04/29 18:33)

robban


Witam forumowiczow. Odswiezam temat. Czekam , moze ktos posiada i sie odezwie. :))) (2013/05/05 09:16)

Siarq


Witam ja w³asnie nabylem jakies 2 tygodnie temu to echo no i poki co jestem zadowolony chociaz...Przede wszystkim brak mapy wytracil mnie z rownowagi totalnie...jak by tego bylo malo to dostepne mapy maxi mapa oferuja mazury i zalew zegrzynski czy cos...Porazka na calej lini.Drugim rozczarowaniem okazalo sie brak zapisu logow... dowiedzialem sie po zakupie -moja wina nie doinformowalem sie.Teraz proboje zglebic temat z transmisja danych i portem NMEA. niedoknca to jeszcze kumam , Czy moze ktos z uzytkownikow sie wypowiedziec wiecej na temat transmisji danych oraz czy istniej mozliwosc zapisu ich na karcie sd? Z tego co wyczytalem to karta sluzy  do mapy albo do zapisu z rzutu ekranu... Jesli tak to do stworzenia mapy danego zbiornika trzeba miec polaczenie z laptopem czy innym urzadzenie gdzie beda na biezaco przesylane dane ??
Poza tym echo super :) (2013/09/13 21:36)

Siarq


zapomnialem mam instrukcje PL:)P jak co to pisac (2013/09/14 08:10)

Siarq


WitamWlasnie jeden z kolegow mnie uswiadomil ze elite 7hdi ma funkcje zapisu lagow . Takze przepraszam za bledna i formacje. Czy ktos z szanownych kolego zglebia temat tworzenia map na ich podstawie? Z checia przystapie do nauki jesli znajdzie sie ktos chcacy wtajemniczyc nowicjusza w ten temat. (2013/09/15 20:22)

Gos Jagare


Witam!!
A istnieje mozliwosc,zebys odbil instrukcje na xero i wyslal kopie do mnie???
pozdrawiam (2013/11/24 09:16)

elizaleszno


Witam.Jestem tu nowa, ale te¿ mnie interesuje instrukcje do Elite 7 HDI po polsku.Mam zamir kupiæ za oceanem. jakby co to proezê na prv. elizaleszno@gmail.com (2015/03/24 16:56)

robban


Cze¶æ. Sprawd¼ maila :)  (2015/03/24 19:32)

jarekb333


Witam.
Czy mogê te¿ prosiæ o tê instrukcje na maila jarekb333@wp.pl.

Pozdrawiam. (2015/04/11 17:50)