Zaloguj się do konta

Echosonda bezprzewodowa Fish Finder

utworzono: 2015/08/11 11:24
SebekKry

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem początkujący na forum i jeśli zakładam wątek nie tak to proszę o poprawę ale chyba na temat tej echosondy nie ma nic albo bardzo niewiele bo nie mogę nic konkretnego znaleźć. przymierzam się do jej zakupu tylko zastanawiam się czy warto w coś takiego inwestować. Zależy mi na sondzie bezprzewodowej gdyż łowię tylko z brzegu na stawach i zbiorniku zaporowym. Głównym celem sony było by wskazywanie dna, podwodnych przeszkód oraz ewentualnych ryb.Bardzo bym prosił o opinię posiadaczy tego sprzętu albo coś podobnego co się sprawdza w tych pieniądzach. Dołączam link pod którym dostępna jest sonda http://allegro.pl/markowa-echosonda-fishfinder-bezprzewodowa-hit-pro-i5287681742.html. Z góry dziękuję za odpowiedzi. [2015-08-11 11:24]

endzi63

Miałem kilka lat Humminbird Smartcast rf15. Bardzo dobra jak się jeździ na nowe łowiska. Można fajnie pod bacika sprawdzić dno. Stała się zbyteczna jak poznałem wszystkie swoje łowiska i przestałem jeździć na nowe. [2015-08-11 11:50]

Bolshoibooze

witam ja posiadam taka http://allegro.pl/swietna-bezprzewodowa-echosonda-fish-finder-nowa-i5484837475.html . całkiem przydatna rzecz. [2015-08-11 12:49]

SebekKry

Dzięki za odpowiedzi. Zamówiłem jednak tę echosondę zobaczymy jak to działa. Dodam że kupiłem ją tylko przez to że na ryby jeżdżę z 5-cio letnią córką i wiadomo jak to dziecko jak rybki nie biorą to nuuuudddaaaa :) Jeśli ona faktycznie działa to może przynajmniej będziemy siadać w miejscach gdzie chociaż skubią małe okonki lub leszczyki żeby nie było wcześniej wspomnianej nudy i po godzinie siedzenia zwijanie wędek i odjazd do domu. Tym bardziej że nie dawno zaczęliśmy zabawę z wędkowaniem spławikowym i jak jedziemy nad wodę to zawsze siadamy gdzie indziej i jakoś słabo z tymi efektami. Jak echo do mnie dotrze to podzielę się informacją o tym jak to działa. Pozdrawiam wszystkich. [2015-08-13 16:35]

notaki

jedna uwaga.
Nie licz za bardzo, ze wpisana w specyfikację odległość na jaką współpracuje nadajnik z odbiornikiem jest realna.
I stosuj naprawdę grubą zyłke , jesli nadajnik posyłasz w wodę za pomocą wedki.

No... chyba, ze masz łódkę :-D :-P [2015-08-13 19:57]

SebekKry

Jak już napisałem łowię tylko z brzegu (nie umie pływać i za żadne skarby nie siadam na takie instrumenty;-(). Myślałem o użyciu plecionki takiej o średnicy 0,25 mm mam taką z Robinsona i ma wytrzymałość coś koło 20kg-czy lepiej żyłka? A odległość jak uciągnie 30-40 metrów to będzie mnie satysfakcjonowało bo dalej chyba jak 20-30m to nie rzucamy spławikami. Dam znać jaki ma zasięg jak ja przetestuję. Pozdrawiam. [2015-08-14 18:33]

MartinGreen

Witam,
Również przymierzam się do zakupu w/w echosondy. Mógłbyś napisać jak sprawuje się urządzenie? Czy oprócz funkcji FishID może wyświetlać ryby w postaci łuków? I ile może ważyć sonar? [2015-11-01 08:15]

Fordeczek

Witam. Mam pytanie na temat echosondy 268W firmy Phiradar. 1. Ile ta bojka ma gram 2. Czy warto kupić 3.Czy nadaje się ten sprzęt na rzekę na port 4. ile trzyma baterie w 2 urządzeniach. [2017-09-25 11:09]

Blitz

Jak dla mnie daje rade, ryb nie pokazuje precyzyjnie ani w łukach ale da się coś odczytać. Pytanie w jakiej cenie, bo chyba lepiej jak już kupować to dać te 900 zł za kolorowego garmina.  [2017-09-25 13:35]

Fordeczek

Cena to około 450zł [2017-09-25 13:42]

Fordeczek

link ze echosondą http://allegro.pl/bezprzewodowa-echosonda-wedkarska-sonar-268w-hit-i6955459381.html [2017-09-25 13:46]

luxxxis

Jakby co to mam na sprzedaż Lowrance Hook 3x, nowa w zasadzie,2 razy nad wodą,kolor,instrukcja,menu pl,nówka akumulatorek-miesięczny,karton i inne pierdoły z kompletu.
W razie "W"-pisać na pw. cena 450zł za całość. [2017-09-25 16:25]

Fordeczek

Nie dzięki na razie nie jestem zainteresowany kupnem [2017-09-25 16:29]

wolsiu

witam ,
mam prośbę- może ktoś użytkuje  echosondę Fish Finder sonar wykrywacz ryb, chciałbym poznać jakieś opinie czy warto to kupić. [2018-06-28 07:34]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia