Echosonda FISH FINDER 918

/ 5 odpowiedzi
Witam koleżanki i koledzy mam pytanie czy ktoś z was posiada owa sondę jeśli tak to interesuje mnie czy warto ja kupić proszę o opinie na jej temat z góry dziękuję
Link http://allegro.pl/3w1-bezprzewodowa-przewodowa-echosonda-nowosc-hit-i2845496476.html
szefffu

Witam,

zakupiłem niedawno tą echosonde. Nie mogę porównać jej z innymi ponieważ to mój pierwszy kontakt z takim sprzetem. Testowałem kilkanaście razy.

Powiem tak, ja jestem zadowolony. Pokazuje dobrze głębokość, górki, jakieś tam rośliny, ryby i różne rodzaje dna. (zarówno czujnik z kabla i ten bezprzewodowy)

To co mnie interesowało to to, że ma zasilanie i z baterii i z akumulatora. Jak wybieram się na łódkę to podłączam do aku, a jak idę np. na grunt to na baterie (ustawiam wędki gruntowe na stojaku a wędką spinningową i czujnikiem bezprzewodowym bawię się w rozpoznanie łowiska wokół - wyświetlacz wieszam na szyji).

Pozdrawiam,

Adam.

(2012/12/18 18:52)

Raziel

Kolego a powiedz na lodzie jej nie testowałeś?? Bo to mnie też interesuje jak się sprawuje w zimie na lodzie. pozdrawiam (2012/12/18 22:43)

szefffu

Witam,

niestety na lodzie jeszcze nie testowałem. Jak będe miał okazke to dam znać.

Pozdrawiam,

Adam.

(2012/12/20 10:20)

Raziel

Ok no to czekam z niecierpliwością pozdrawiam (2012/12/20 22:45)

Ronin79

I jak wrażenia po testach na lodzie? (2013/11/29 22:57)