Echosonda Eagle FishEast 245DS

/ 5 odpowiedzi
Dostałem w prezencie echosondę EAGLE FishEasy 245DS ,która zakupiona była w Anglii i tu jest problem. Jest nim jak się każdy domyśli instrukcja obsługi.Morze któryś z kolegów wędkarzy ma taką i byłby tak dobry i mi pomógł.Pokrywam wszystkie koszty z tym związane.Czekam też na rady co zrobić z tym fantem.
osmial


Po:1. Zainstalować słownik w przeglądarce - sprawdzi błędy i się wstydu człowiek nie naje.2. Nauczyć się angielskiego. Mam EAGLE'a tyle, że inny model ale instrukcji po polskiemu nie ma i przy okazji buszowania po necie do innych modeli też nie znalazłem.To są proste maszynki i instrukcji do nich nie potrzeba. Jeden pobyt nad wodą i wszystko będzie jasne. A i sama instrukcja wiele nie wyjaśnia. Udało mi się znaleźć angielską jednak nic ciekawego w niej nie znalazłem. Wszystko trzeba samemu rozwikłać. (2012/09/11 17:54)

heavi


Witam . Mam takową instrukcję po polsku do echosondy EAGLE FishEasy 245DS  .Jeśli jeszcze potrzebna, to mogę wysłać na maila. (2013/02/26 20:17)

PATRIXON


Ja bym prosił o polską instrukcję jesli to jeszcze aktualne (2013/06/24 18:27)

brzytwa


Witam właśnie nabyłem echosondę FishEasy 245 DS Eagle  jeżeli Pan ma jeszcze instrukcję obsługi do niej to bardzo proszę o przesłanie na adres glowackowo@wp.pl
Pozdrawiam (2015/03/25 21:16)

Nix2


Odświeżę...
Też nabyłem FishEasy 245 DS Eagle z drugiej ręki, i też potrzebuję instrukcję PL...
Czy któryś z Kolegów dysponuje takową ?

Jeśli można proszę o przesłanie:)
viva134@wp.pl

dzięki ! Nix
(2016/02/19 10:39)