Echo Lowrence Elite-3x

/ 4 odpowiedzi
Mam pytanie do użytkowników echosond na płytkich łowiskach typu rz Nogat. Czy ktoś posiada i używa takiego sprzętu? Jezeli tak , to proszę opisać wady i zalety tego echa, a może ktoś poleciłby coś innego. Jak narazie z mojej małej wiedzy na temat zadany wynika że cena tego produktu jak i mozliwa praca sonaru przy stożku 120 stopni 83khz i 60 stopni 200khz oraz kolorowy ekran to doby wybór....
psr1500

Dołacze sie do pytania-też napaliłem sie na to "echo" i tez do zastosowania na Nogacie. (2015/01/06 20:12)

Przemas83

Który odcinek rzeki najbardziej interesuje Ciebie? Ja łowię praktycznie od sluzy w Białej Górze aż do śluzy Rakowiec. (2015/01/06 20:16)

psr1500

Powiem tak-nie są mi obce te miejsca na Nogacie o których piszesz.Też czesto jeżdzę na Rakowiec a ostatnio myślalem o Białej Górze.Mam pytanie-czy te nowe pomosty w Białej Górze są dostępne do wedkowania?Szukam też typowych miejscówek sandaczowych na Nogacie. (2015/01/15 20:43)

Przemas83

Już w przyszłym tygodniu w końcu kupuję echo lowrenca elite-3x i jestem podekscytowana. Mam nadzieję odkryć moje łowiska na nowo. A takie jeziora jak Kuksy , Balewo , Dabrówka Malborska obiorę na pierwszy plan. Czas w końcu złowić sandacza w tym roku , cena zestawu to ok.900zł więc nie drogo. W całej tej zabawie z echo głównie chciałbym badać dno, górki, dołki, karcze myślę że to może być klucz do sukcesu.... pozdrawiam pozytywnie zakręconych. (2015/07/19 12:47)