Zaloguj się do konta

E-papieros na rybach

utworzono: 2013/11/03 18:42
juchasfish

Witam, Bylem ostatnio z wujkiem na rybach. I wujek mial tego e-papierosa, a on pali odkad pamietam, i jak jechalismy autem około 45minut to prawie cały czas go "ciagnął" i jak zajechalismy na ryby to zarzucał wedke przez 10 minut, i "ciągnął" e-papierosa 5 minut i tak caly czas. I mam pytanie do was wędkarzy czy ktoś ma i  uzywa e-papieorosa i jak on sie sprawdza na rybach?? 
PZDR.juchasfish [2013-11-03 18:42]

perwer

a co Dominik ,chcesz już zacząć spróbować ? [2013-11-03 18:54]

juchasfish

papierosy juz probowalem i mnie to niekreci poprostu  niechce i szkoda mi kasy bybyło. :P [2013-11-03 19:49]

max2015

Hej!! Sprawdza się doskonale. A to że wójek tak ciągnie tego e-papierosa to najprawdopodobniej wina liquidu ktory stosuje. Jak mówisz on pali bardzo długo i powinien stosowac liquidy typowo tytoniowe i o większej mocy nikotyny np. 18mg lub nawet 24 mg. Ja takie sotosuje i jest ok. A wiem co mowie bo w tym siedzę :))\Pozdrowienia :) [2013-11-03 19:53]

grzegorz not

papierosy juz probowalem i mnie to niekreci poprostu  niechce i szkoda mi kasy bybyło. :P

I tego się trzymaj. Nie daj się złapać w nikotynową pułapkę. [2013-11-04 07:25]

sauber

ciekawe kiedy wymyślą E-wódkę ? :)
[2013-11-04 07:43]

ryukon1975

Rok wcześniej jak E- żonę.  :)

[2013-11-04 10:25]

daro22

Czesc,ja paliłem 30 papierochow dziennie przez 18 lat,od dwóch miesięcy jestem wlascicielem tego e-papierocha.O normalnym papierosie jak pomysle to tylko z obrzydzeniem,i raczej do tego nie wroce bo na sama myśl mi niedobrze,ale obawiam się ze z jednego nalogu wpadłem w drugi,bo ten e-papieroch to tez nie rozwiązanie.Papierocha wypaliłem i miałem na jakiś czas spokoj,nie paliłem w aucie czy mieszkaniu,czesto miałem odruchy wymiotne podczas rannego mycia zebow,o kaszlu i innych dolegliwościach nie pisze bo każdy kto pali to wie.Elektronika pale od niedawna,ale kaszel i wymioty zniknely,a miętowy olejek tam mi smakuje,ze pale to wszędzie i ciagle co troszkę mnie irytuje ale to fantastyczny sposób na zaoszczędzenie kupe kasy i niestety ma także wiele wad..Podsumujac,jestem cholernie zadowolony z tego,ze skusiłem się na tego elektronika a cholernie niezadowolony ze brak mi silnej woli na całkowite rozstanie z nikotyna,a probowalem wiele razy...Tak czy siak e bije na glowe zwykla faje,przynajmniej w moim przypadku..Co do wedkowania to rzeczywiście jak nic się nie dzieje to ta faja przykleja się do ust niesamowicie,ale i tak mysle ze to ciekawa alternatywa dla tego cholernego nalogu...pozdrawiam:) [2013-11-04 16:08]

sebaworoch

U mnie doszło do tego że mam jednego e-papierosa w aucie , jednego w domu i jednego w pracy i oczywiście wszędzie się ładują zapasowe baterie.

[2013-11-04 16:54]

daro22

U mnie doszło do tego że mam jednego e-papierosa w aucie , jednego w domu i jednego w pracy i oczywiście wszędzie się ładują zapasowe baterie.

To wlasnie jedna z wad o których pisałem...zapasowe grzałki trzeba mieć,olejek tez o bateriach nie wspomnę bo dwie za mało i trzeba dokupić jeszcze ze dwie żeby na rybach spokojnie siasc.....wlasnie,te cholerne baterie lubia się psuc:(
[2013-11-04 17:04]

lynx

Jak jest piwo bezalkoholowe to może już jest i wódka bezalkoholowa i panna bezku.....ow.
[2013-11-04 17:58]

adamo0

Witam, Bylem ostatnio z wujkiem na rybach. I wujek mial tego e-papierosa, a on pali odkad pamietam, i jak jechalismy autem około 45minut to prawie cały czas go "ciagnął" i jak zajechalismy na ryby to zarzucał wedke przez 10 minut, i "ciągnął" e-papierosa 5 minut i tak caly czas. I mam pytanie do was wędkarzy czy ktoś ma i  uzywa e-papieorosa i jak on sie sprawdza na rybach?? 
PZDR.juchasfish

Ja na szczęście już nie palę,ale wydaję mi się że e-papieros ma taką zaletę że nie przepalisz nim żyłki.Poza tym nie sądzę by on pomagał w zerwaniu z nałogiem.
[2013-11-04 19:07]

Bernard51

E-Żony można już kupić, lateksowe, nadmuchiwane, kasy nie liczy i po alkoholowych wybrykach nie wrzeszczy.

[2013-11-04 19:31]

sauber

E-Żony można już kupić, lateksowe, nadmuchiwane, kasy nie liczy i po alkoholowych wybrykach nie wrzeszczy.

A jak ci się znudzi spuszczasz powietrze i buch do szafy :)
[2013-11-04 19:36]

ryukon1975

A gotuje, sprząta ?

[2013-11-04 19:49]

Artur z Ketrzyna

PZDR.juchasfish

Ja na szczęście już nie palę,ale wydaję mi się że e-papieros ma taką zaletę że nie przepalisz nim żyłki.Poza tym nie sądzę by on pomagał w zerwaniu z nałogiem.

Nie przepalisz żyłki ale masz rękę zajętą bo musisz na guziczek naciskać by grzałka chodziła. Ten badziew tylko przeszkadza. Choć środki sa zapachowe tak więc może i wabić...
Zapach wanilii,  truskawki, a ryby to lubią....
[2013-11-04 21:49]

Daishi

Witam! Panowie może ktoś mi poradzi który liquid najbardziej przypomina w smaku normalnego papierocha,bo też się tak trochę zastanawiam nad kupnem tego e-papierosa ale wszystkie te smaki są jak dla mnie jakieś takie słodkie i mdłe, nawet te niby smaki tytoniowe ,czasem spróbuję od teścia ale jakoś mi nie wchodzą może gdyby były jakieś podobne do normalnego fajka to kto wie może bym się przerzucił na "e".
[2013-11-04 22:17]

abra1990

@Daishi , ja popalalem e papierosa, ale wrocilem do normalnych, niestety...ale moge ci polecic co nieco z liquidow, a wiec tak , ogolnie dobre sa tylko liqueen ,mild, p11, reszta to badziew , smaki tytoniowe, 555, malboro, strong malboro, mocny buch, tabacco extasy, L&M, Camel , Winston, te smakuja jak papierochy, chociaz 555 smakowal bardziej jak sianokiszonka ;p

E-pet ma wazna zalete , nie ma problemu z niedopalkami ktorych pelno na stanowiskach, nie przepalisz zylki, nie spalisz raczki (i po pijaku sam siebie :P) a pozatym nie cuchnie sie na kilometr tytoniowym coco chanel :D i... te mdle jak kolega napisal smaki/zapachy dzialaja wabiaco na rybki bo nie dotykamy przynet smierdzacymi fajkami palcami :)

PS. przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z wersji eng windowsa :)
[2013-11-04 22:39]

E-tam,ryba lubi dym... [2013-11-05 08:21]

sebaworoch

Witam! Panowie może ktoś mi poradzi który liquid najbardziej przypomina w smaku normalnego papierocha,bo też się tak trochę zastanawiam nad kupnem tego e-papierosa ale wszystkie te smaki są jak dla mnie jakieś takie słodkie i mdłe, nawet te niby smaki tytoniowe ,czasem spróbuję od teścia ale jakoś mi nie wchodzą może gdyby były jakieś podobne do normalnego fajka to kto wie może bym się przerzucił na "e".

Jak paliłem zwykłe fajki to Malboro light, udało mi się trafić w liquid za pierwszym razem USA Tobacco polecam. Tylko trzeba dobrać odpowiednią zawartość nikotyny. Paliłem bardzo dużo a od 23grudnia2012 nie ruszyłem papierosa. [2013-11-05 12:39]

marciin 2424

Panowie i Panie powiem krutko e-papieros w niczym nie pomaga trzeba po prostu dużo silnej woli,żeby rzucić to cholerstwo. E-papieros to kolejna maszynka do robienia kasy.
[2013-12-28 10:31]

Miałem sobie kupić tego E-papierosa jednak większość znajomych którzy go palili wrócili z powrotem do nałogu. Teraz myślę że szkoda na to kasy. Pomóc w walce z nałogiem może tylko silna wola. Od nowego roku kolejna próba. Oby ostatnia!

[2013-12-28 10:53]

adamo0

Miałem sobie kupić tego E-papierosa jednak większość znajomych którzy go palili wrócili z powrotem do nałogu. Teraz myślę że szkoda na to kasy. Pomóc w walce z nałogiem może tylko silna wola. Od nowego roku kolejna próba. Oby ostatnia!

Życzę ci udanej próby!   Najgorsze pierwsze cztery dni,potem już lepiej.U mnie mijają cztery lata i mnie nie ciągnie,lecz czasami mam chęć zrobić na złość własnej żonie i wziąć jednego.Rzucała razem ze mną i D. Nie dość że pali te cieniutkie w dodatku niebieskie to paka wystarcza jej na kilka dni.Rozumiem jeżeli ktoś palił dużo to trudno zerwać z nałogiem lecz z dawką mojej pani nie powinno być problemu?A jednak jest!
[2013-12-28 11:12]