Zaloguj się do konta

Dziwna metoda

utworzono: 2010/03/21 19:34

HU HU HA IDZIE ZIMA ZŁA .
[2010-07-17 09:18]

Wprawdzie nie łowię spod lodu ale nie widzę nic dziwnego w opisanej przez Ciebie metodzie . Jest to zwykła podlodowa " gruntówka "bez spławika  ( tzw po angielsku bez spławika ") gdzie czułym wskaźnikiem brań jest tzw kiwok . Istnieją różne metody połowu spod lodu a sposób opisany przez ciebie jest jedną z nich . [2010-08-08 16:34]

Wprawdzie nie łowię spod lodu ale nie widzę nic dziwnego w opisanej przez Ciebie metodzie . Jest to zwykła podlodowa " gruntówka "bez spławika  ( tzw po angielsku bez spławika ") gdzie czułym wskaźnikiem brań jest tzw kiwok . Istnieją różne metody połowu spod lodu a sposób opisany przez ciebie jest jedną z nich .

[2010-08-08 16:34]

A co Ciebie Kolego obchodzi - czy łowię spod lodu czy nie ? Na forum może się wypowiadać każdy nie tylko "profesjonaliści " których umiejętności można by jeszcze ostatecznie zweryfikować i poddać w wątpliwość . Dlaczego przeszkadzają ci opinie innych wędkarzy ? Czy nie uważasz swego zachowania za wścibstwo ? Co się tyczy punktów - to  mogę je  zdobywać w dowolny sposób ( byleby tylko zgodnie z regulaminem)   - bez porozumienia z tobą i uwzględnienia Twoich poglądów na ten temat  . Jeżeli chodzi zaś o łowienie spod lodu to nie jestem skończonym laikiem w tej dziedzinie ponieważ wielokrotnie podejmowałem próby łowienia w przerębli .Łowiąc różnymi metodami  ostatecznie stwierdziłem że po prostu nie lubię siedzenia na lodzie z krótkim patykiem w ręku a właściwą porą na moje wędkowanie jest okres od wiosny do jesieni.
[2010-08-08 16:34]

HU HU HA IDZIE ZIMA ZŁA . [2010-08-08 16:34]

kibico

Nareszcie ktoś mądry wywalil tego typa z tego portalu :) [2010-08-27 17:45]

Nareszcie ktoś mądry wywalil tego typa z tego portalu :)

Do kolegi Kibico : Szanowny Panie - kategorycznie nie życzę sobie aby zupełnie obcy , nieznajomy człowiek określał mnie mianem  "TYPA " ( określeni to ma pejoratywny wydźwięk a w dodatku zostało użyte bezzasadnie ) . Co się zaś tyczy uwagi jakobym został "wywalony "( jak to kol Kibico w eufemistyczny sposób określił ) to zaznaczam - że bylem ,jestem i będę na tym forum , z krótki przerwami  na odpoczynek rzecz jasna . Bardzo proszę kolegów kierujących wypowiedzi pod moim adresem -  o nie umieszczanie w wypowiedzi nic  nie znaczących , stenograficznych  ozdobników - typu :):( - zapożyczonych chyba od dzieci z przedszkola . Ponadto znak graficzny symbolizujący uśmieszek miałby sens w przypadku wypowiedzi życzliwej , nie zaś kąśliwej uwagi typu :
Nareszcie ktoś mądry wywalil tego typa z tego portalu :) .
[2010-08-30 19:30]

kibico

CMWD i koniec tematu [2010-09-02 16:47]

torl123

dobre [2010-09-05 08:45]

Taka metoda jak najbardziej może być skuteczna podczas łowienia spod lodu :okoni , płoci , krąpi , leszczy itd . Jako zanętę zastosować można każdą mało sycącą  , drobnoziarnistą płociową zanętę  najlepiej w kolorze czarnym . W czasie łowienia na lodzie - można stosować różne techniki i metody ( mormyszka , blaszka , spławik , delikatna gruntóweczka ze wskaźnikiem wykonanym z taśmy od sprężyny z zegarka itp ) Łowiąc na lodzie , należy  wszakże pamiętać : że połów szczupaka spod lodu oraz łowienia na żywca - jest  nie tylko wysoce nieetyczne ale i prawnie  zabronione .Zimą najlepiej łowić " białą rybę " czyli płocie , krąpie , leszcze itp zaś najlepszą na te gatunki przynęta , jest wspomniana wcześniej ochotka . Owa ochotka bowiem to jeden z nielicznych dostępnych zimą pokarmów a zatem w zastosowaniu tejże właśnie przynęty - można upatrywać sukcesu w połowie chimerycznych ryb spokojnego żeru .
[2010-09-10 13:34]

Według mnie - w opisanej metodzie nie ma nic dziwnego ... Jest to po prostu zwykła , delikatna gruntówka bez spławika aczkolwiek najczęściej spotykamy wędkarzy łowiących spod lodu na błystki , mormyszki oraz zestawy spławikowe .Bardzo rzadko natomiast wędkarz łowiący zimową porą decyduje się na  samą gruntówkę ze wskaźnikiem brań ...  Zupełnie innym zjawiskiem niestety często  spotykanym na skutych lodem wodach - są akty dziczy i bestialstwa jakiego dopuszczają się szarpakowcy , kłusujący ryby przy użyciu najdłuższych w świecie podlodówek ( do 2m ) oraz nieetyczni pseudo - wędkarze - śmieciarze , zostawiający po  sobie zwały niedopałków , cyngle od puszek po piwie , korki po jabolach , pudełka po robakach (wraz z zawartością tak jakby robak nie był istotą żywą ) Ech - porzygać się można tak  z powodu wszechogarniającego plugastwa  jak i od złowieszczego kołysania podczas wejścia - na cienki  lód .
[2010-09-10 13:53]

CMWD i koniec tematu

Kto tutaj tak brzydko się odzywa ? Kolego Kipico - dlaczego tak brzydko się odzywasz do kol torl123 ?Rzeczony skrót to znana wszystkim chuligańska odzywka rodem z meczów zakończonych bójką pseudo kibiców kol Kibico . Pamiętaj o tym na przyszłość  kolego i racz być bardziej uprzejmy w stosunku do swoich rozmówców - bo kiedyś na meczu możesz za taką odzywkę po prostu oberwać po gębie . Pozdrawiam.
[2010-09-14 11:08]

kibico

Kolego buraku niewcinaj się jak majtki w dupe,a po gębie to ty mozesz dostac jak sie znajdziesz na meczu,na ktory serdecznie zapraszam :) [2010-09-30 16:01]

kibico

A po drugie niejesteś moim ani niczyim kolegą ,bo nikt niechce miec takiego kolegi jak ty...niczyj kolego :) [2010-09-30 16:06]

endriut

Witam!

Czy to na pewno jest post o dziwnej metodzie wędkarskiej???

Bo widzę tu jakieś śmieszne "przegadanki".

Ludzie uspokójcie się i dajcie ciekawym poczytać coś bardziej sensownego niż wasze pyskówki...

Natomiast ja także używam tej jakże "dziwnej" metody ze srucina gdyż kolowaniem sruciny można wprowadzić haczyk z ochotką w bardzo skuteczne zawirowania i inne skuteczne ruchy.

Pozdrawiam.

[2010-10-12 19:22]

Witam!

Czy to na pewno jest post o dziwnej metodzie wędkarskiej???

Bo widzę tu jakieś śmieszne "przegadanki".

Ludzie uspokójcie się i dajcie ciekawym poczytać coś bardziej sensownego niż wasze pyskówki...

Natomiast ja także używam tej jakże "dziwnej" metody ze srucina gdyż kolowaniem sruciny można wprowadzić haczyk z ochotką w bardzo skuteczne zawirowania i inne skuteczne ruchy.

Pozdrawiam. Otóż to . Ma Kol rację w 100 % . Skoro ten tępak obrażający wszystkich wokół - nie ma nic do powiedzenia na ten temat to niech się nie odzywa .Temat dotyczy jednej z metod podlodowych nie zaś psychicznych bolączek przeczulonego na swoim punkcie frajera .   Pierdacznij się arbuzem w łeb "kibicu ".

[2010-10-13 20:26]

Do kolegi w białej "lisijaczce " na głowie : Kolega endriut ma rację . Temat dotyczy łowienia spod lodu . Nikogo tutaj nie obchodzą twoje bezdennie głupie wypowiedzi i monolog jaki prowadzisz ze sobą . Jeśli nie interesuje cię połów spod lodu to przynajmniej nie pleć andronów jak byś się nażarł durnej rzepy . 
[2010-10-15 22:04]

kibico

Wiesz co to jest wolnosc słowa ?,pisze co ja chce i na jaki temat chce ,a tobie generale ogórek nic do tego :) masz wyjscie nr 2 ,poprostu nieczytaj tego,a po drugie to nie ja zacząłem,ale ja to mogę zakonczyc takze Panowie,* nie koledzy *,obiecuje,ze skonczylem ten temat i skupie sie na tematach związanych z wędkarstwem takze opanujcie emocje i wyluzujcie :) Wasze zdrówko i do zobaczenia gdzies na lodzie [2010-10-17 22:12]

kibico

trzymaj morde krótko frajerze [2010-10-17 22:17]

trzymaj morde krótko frajerze
Ha Ha ha .Bierz go !

[2010-10-17 22:29]

Metoda  "na głoda " krokodylu zeżryj tego smroda !
[2010-10-17 22:33]

Koniec tematu ! Wątek dotyczy łowienia spod lodu . Koniec .
[2010-10-17 22:36]

srakdew w kilku wcieleniach:)
[2010-10-17 22:38]

Koniec tematu ! Wątek  pierwotnie dotyczył łowienia spod lodu a zamienił się w "hip hopowy " Diss .
[2010-10-17 22:44]

Nie Ty decydujesz kiedy jest koniec tematu! Ani zadne inne Twoje wcielenie.
[2010-10-17 22:49]