Zaloguj się do konta

Dziś widziałem ją - wyglądała marnie (horror)

utworzono: 2013/04/20 15:08
Diablo

Dziś, widziałem ją,
ona tam jest, wygląda marnie.
Bo.. ktoś depnął ją,
całą masą swą
i zmiażdżył ja koszmarnie

Dziś rozłąki czas,
Więc żegnam was... tylko mi nie płaczcie
Bo... ja wrócę tu
kiedy jesień znow,
nas dopadnie...

Jeee
o o o o
o o o o....

..biedna dżdżownico..

Panowie i Panie
Miejscem każdego wędkarza w wolnym czasie są brzegi jezior, rzek i stawów a nie krzesło przed komputerem. Dlatego tak jak w roku ubiegłym tak i tego roku odstawiam wedkuje i gnam nad wodę. Jutro o godz 00:00 przerywam nadawanie aż do jesieni.

PS Zajrzę tylko i wyłącznie wtedy kiedy dostanę wiadomośc że na portalu potrzebny jest Perrero

[2013-04-20 15:08]

To ja drugą zwrotkę utworu chcę napisać.

Dziś, widziałem ją,
Ona tam jest, wygląda ładnie.
Bo.. woda spadła,
odkryła ją
i ukazała zgrabnie.

Dziś wędkarski czas,
zbliża się maj... szczupaków nie wyłapcie
Bo... jak znajdę Was
łowiących tam,
nieszczęście Was dopadnie...

Jeee

o o o o
o o o o

..Wiślana "Główkooo"...

Panowie i Panie
Miejscem każdego wędkarza w wolnym czasie są brzegi jezior, rzek i stawów a nie krzesło przed komputerem. Dlatego tak jak w roku ubiegłym tak i tego roku odstawiam wedkuje i gnam nad wodę. Do zobaczenia nad Wisłą.
[2013-04-20 15:42]

Roxola

Życzę Wam udanego sezonu wędkarskiegoz wielkimi okazami na drugim końcu żyłki !
[2013-04-20 19:34]

ryukon1975

Więc i ja skorzystam z okazji skoro się nadarza.

Dziś, widziałem go,
On tam jest, wyglądał koszmarnie.
Bo...płynie czas,
nie oszczędza nic
widziałem to niezaprzeczalnie.

Dziś wiosenny czas,
jeszcze cisza
i ukleje lustro smużą.
Lecz już wnet bolenie
wodę wzburzą.

Jeee

o o o o
o o o o

odbicie me "lustrzane"

Panowie i Panie
Miejscem każdego wędkarza w wolnym czasie są brzegi jezior, rzek i stawów a nie krzesło przed komputerem. Dlatego lekarz zalecił mi długi urlop od wedkuje,minimum miesiąc zaczynając od 01.05.2013.

[2013-04-20 20:11]

krychu26

Nad wodą jak najbardziej, ale nas na tak długo nie opuszczaj:) [2013-04-20 20:51]

pstrag222

tylko jak wymknąć się z domu kiedy żona się złości???
[2013-04-21 11:45]

Diablo

Wytłumacz żonie że czy patrzysz na monitor czy spławik  taki sam z Ciebie pożytek :)

Właśnie wrócilem ze sklepu wędkarskiego w Eleclerku na Jutrzenki. Dopinałem na ostatni guzik wyposażenie na ten sezon. Wąskie przejścia pomiędzy stojakami a tu najeżdża wózkiem na mnie młoda kobieta ( 20-25 lat) Jedną ręką pcha wózek i uspokaja ok 2 letnie dziecko próbujące się wydostać z wózka. W drugiej trzyma telefon i mówi:
- A jakie te robaki byś chciał i ile mam Ci kupić?

Taką żonę by się chciało?
[2013-04-21 15:14]

ryukon1975

Pozostaje życzyć wszystkim opuszczającym wedkuje.pl na dłużej lub krócej w tym sobie ( a może przede wszystkim sobie :)), niezapomnianych wrażeń nad wodą.
Świtów mokrych od porannej mgły, drżących od ciszy zachodów słońca  i  spokojnych nocy przerywanych pohukiwaniami sowy, kontaktu z tym czego nie ma w czterech ścianach domu i monitorze komputera.
Niech Was woda czymś zaskoczy czymś czego jeszcze nigdy nie widziały Wasze oczy i nie słyszały Wasze uszy.
Ryby ? One same przypłyną, zawsze przypływają.

Ja jeszcze muszę odwiedzić sklep żeby w maju skupić się na tym co najważniejsze dla wędkarza, w tym baterie do aparatu żeby potem nie było że cały miesiąc przespałem gdzieś w krzakach na brzegu rzeki.:))
Do maja mam jeszcze kilka dni zdążę wszystko tu dopiąć na ostatni guzik.:)

[2013-04-21 18:46]

Pozostaje życzyć wszystkim opuszczającym wedkuje.pl na dłużej lub krócej w tym sobie ( a może przede wszystkim sobie :)), niezapomnianych wrażeń nad wodą.
Świtów mokrych od porannej mgły, drżących od ciszy zachodów słońca  i  spokojnych nocy przerywanych pohukiwaniami sowy, kontaktu z tym czego nie ma w czterech ścianach domu i monitorze komputera.
Niech Was woda czymś zaskoczy czymś czego jeszcze nigdy nie widziały Wasze oczy i nie słyszały Wasze uszy.
Ryby ? One same przypłyną, zawsze przypływają.

Ja jeszcze muszę odwiedzić sklep żeby w maju skupić się na tym co najważniejsze dla wędkarza, w tym baterie do aparatu żeby potem nie było że cały miesiąc przespałem gdzieś w krzakach na brzegu rzeki.:))
Do maja mam jeszcze kilka dni zdążę wszystko tu dopiąć na ostatni guzik.:)

Oj to pohukiwanie sowy mnie postawiło w stan najwyższej gotowości:) Majówka będzie wędkarska!!!
[2013-04-21 19:18]

Diablo

Ciekawych przygód, ładnych okazów, dużo spokoju nad woda i odpoczynku. A o wszystkim poczytamy i zdjęcia zobaczymy już na jesieni.
[2013-04-21 21:55]

Iras1975

Wytłumacz żonie że czy patrzysz na monitor czy spławik  taki sam z Ciebie pożytek :)

Właśnie wrócilem ze sklepu wędkarskiego w Eleclerku na Jutrzenki. Dopinałem na ostatni guzik wyposażenie na ten sezon. Wąskie przejścia pomiędzy stojakami a tu najeżdża wózkiem na mnie młoda kobieta ( 20-25 lat) Jedną ręką pcha wózek i uspokaja ok 2 letnie dziecko próbujące się wydostać z wózka. W drugiej trzyma telefon i mówi:
- A jakie te robaki byś chciał i ile mam Ci kupić?

Taką żonę by się chciało?

Na codzień jestem sprzedawcą w sklepie wędkarskim i dość często sprzedaję takim żonom robaki i czasem zanęty. Bywa też, że kupują prezenty.. Jeśli facet jest tego wart, to kobieta zrobi dla niego co tylko w jej mocy. ;)

A cały ten wątek mocno mnie dziwi, to właśnie zimą w wędkarstwie mniej się dzieje i mało jest powodów do aktywności na forum, w pełni sezonu rybki częściej goszczą na końcu wędki i można o tym popisać.

??

[2013-04-21 22:35]

Diablo

Na codzień jestem sprzedawcą w sklepie wędkarskim i dość często sprzedaję takim żonom robaki i czasem zanęty. Bywa też, że kupują prezenty.. Jeśli facet jest tego wart, to kobieta zrobi dla niego co tylko w jej mocy. ;)

A cały ten wątek mocno mnie dziwi, to właśnie zimą w wędkarstwie mniej się dzieje i mało jest powodów do aktywności na forum, w pełni sezonu rybki częściej goszczą na końcu wędki i można o tym popisać.

??

Pisać by się chciało ale nie ma czasu. Człowiek tylko myśli żeby jak najszybciej urwać sie z roboty i popędzić nad wodę. A w zimie wieczory długie, można przeglądać zdjęcia, notatki, przypominać sobie lato i o tym pisać.
[2013-04-21 22:55]

Iras1975

??

Pisać by się chciało ale nie ma czasu. Człowiek tylko myśli żeby jak najszybciej urwać sie z roboty i popędzić nad wodę. A w zimie wieczory długie, można przeglądać zdjęcia, notatki, przypominać sobie lato i o tym pisać.

W takim razie życzę  najniższej popularności wśród komarzyc i czekamy na jesienne relacje z połowów.

Połamania!

[2013-04-21 23:06]

Diablo

Wczora z wieczora znów wypełzły rosówki
Rozpoczęły tajemnicze wędrówki

Cześć z nich zginęła pod samochodów kołami
Część pod ludzkimi stopami.

To znak dla Diablo

Życie jest kruche, końca nie znamy

Czas pożegnać sie z internetami
Czasu naszego złodziejami.

Wyruszyć na wyprawy, robić to co kochamy.
Póki jeszcze czas mamy...

[2015-03-28 13:16]

marciin 2424

Rymowanki są mi obce więc pozostaje mi tylko pożyczyć Kolegom owocnego sezonu i jak najwięcej czasu nad wodą :) Oby ta jesień zaowocowała w piękne opisy letnich zasiadek . Połamania Panowie :)
[2015-03-28 15:37]

Bernard51

Poszły konie po betonie.....  pozostał tupot kopyt.
[2015-03-29 07:34]