Dziś widziałem ją - wyglądała marnie (horror)

/ 15 odpowiedzi
Dziś, widziałem ją,
ona tam jest, wygląda marnie.
Bo.. ktoś depnął ją,
całą masą swą
i zmiażdżył ja koszmarnie

Dziś rozłąki czas,
Więc żegnam was... tylko mi nie płaczcie
Bo... ja wrócę tu
kiedy jesień znow,
nas dopadnie...

Jeee
o o o o
o o o o....

..biedna dżdżownico..

Panowie i Panie
Miejscem każdego wędkarza w wolnym czasie są brzegi jezior, rzek i stawów a nie krzesło przed komputerem. Dlatego tak jak w roku ubiegłym tak i tego roku odstawiam wedkuje i gnam nad wodę. Jutro o godz 00:00 przerywam nadawanie aż do jesieni.

PS Zajrzę tylko i wyłącznie wtedy kiedy dostanę wiadomośc że na portalu potrzebny jest Perrero

użytkownik97760

To ja drugą zwrotkę utworu chcę napisać.

Dziś, widziałem ją,
Ona tam jest, wygląda ładnie.
Bo.. woda spadła,
odkryła ją
i ukazała zgrabnie.

Dziś wędkarski czas,
zbliża się maj... szczupaków nie wyłapcie
Bo... jak znajdę Was
łowiących tam,
nieszczęście Was dopadnie...

Jeee

o o o o
o o o o

..Wiślana "Główkooo"...

Panowie i Panie
Miejscem każdego wędkarza w wolnym czasie są brzegi jezior, rzek i stawów a nie krzesło przed komputerem. Dlatego tak jak w roku ubiegłym tak i tego roku odstawiam wedkuje i gnam nad wodę. Do zobaczenia nad Wisłą. (2013/04/20 15:42)

Roxola

Życzę Wam udanego sezonu wędkarskiegoz wielkimi okazami na drugim końcu żyłki ! (2013/04/20 19:34)

ryukon1975

Więc i ja skorzystam z okazji skoro się nadarza.

Dziś, widziałem go,
On tam jest, wyglądał koszmarnie.
Bo...płynie czas,
nie oszczędza nic
widziałem to niezaprzeczalnie.

Dziś wiosenny czas,
jeszcze cisza
i ukleje lustro smużą.
Lecz już wnet bolenie
wodę wzburzą.

Jeee

o o o o
o o o o

odbicie me "lustrzane"

Panowie i Panie
Miejscem każdego wędkarza w wolnym czasie są brzegi jezior, rzek i stawów a nie krzesło przed komputerem. Dlatego lekarz zalecił mi długi urlop od wedkuje,minimum miesiąc zaczynając od 01.05.2013.

(2013/04/20 20:11)

krychu26

Nad wodą jak najbardziej, ale nas na tak długo nie opuszczaj:) (2013/04/20 20:51)

pstrag222

tylko jak wymknąć się z domu kiedy żona się złości??? (2013/04/21 11:45)

Diablo

tylko jak wymknąć się z domu kiedy żona się złości???

Wytłumacz żonie że czy patrzysz na monitor czy spławik  taki sam z Ciebie pożytek :)

Właśnie wrócilem ze sklepu wędkarskiego w Eleclerku na Jutrzenki. Dopinałem na ostatni guzik wyposażenie na ten sezon. Wąskie przejścia pomiędzy stojakami a tu najeżdża wózkiem na mnie młoda kobieta ( 20-25 lat) Jedną ręką pcha wózek i uspokaja ok 2 letnie dziecko próbujące się wydostać z wózka. W drugiej trzyma telefon i mówi:
- A jakie te robaki byś chciał i ile mam Ci kupić?

Taką żonę by się chciało? (2013/04/21 15:14)

ryukon1975

Pozostaje życzyć wszystkim opuszczającym wedkuje.pl na dłużej lub krócej w tym sobie ( a może przede wszystkim sobie :)), niezapomnianych wrażeń nad wodą.
Świtów mokrych od porannej mgły, drżących od ciszy zachodów słońca  i  spokojnych nocy przerywanych pohukiwaniami sowy, kontaktu z tym czego nie ma w czterech ścianach domu i monitorze komputera.
Niech Was woda czymś zaskoczy czymś czego jeszcze nigdy nie widziały Wasze oczy i nie słyszały Wasze uszy.
Ryby ? One same przypłyną, zawsze przypływają.

Ja jeszcze muszę odwiedzić sklep żeby w maju skupić się na tym co najważniejsze dla wędkarza, w tym baterie do aparatu żeby potem nie było że cały miesiąc przespałem gdzieś w krzakach na brzegu rzeki.:))
Do maja mam jeszcze kilka dni zdążę wszystko tu dopiąć na ostatni guzik.:) (2013/04/21 18:46)

użytkownik97760

Pozostaje życzyć wszystkim opuszczającym wedkuje.pl na dłużej lub krócej w tym sobie ( a może przede wszystkim sobie :)), niezapomnianych wrażeń nad wodą.
Świtów mokrych od porannej mgły, drżących od ciszy zachodów słońca  i  spokojnych nocy przerywanych pohukiwaniami sowy, kontaktu z tym czego nie ma w czterech ścianach domu i monitorze komputera.
Niech Was woda czymś zaskoczy czymś czego jeszcze nigdy nie widziały Wasze oczy i nie słyszały Wasze uszy.
Ryby ? One same przypłyną, zawsze przypływają.

Ja jeszcze muszę odwiedzić sklep żeby w maju skupić się na tym co najważniejsze dla wędkarza, w tym baterie do aparatu żeby potem nie było że cały miesiąc przespałem gdzieś w krzakach na brzegu rzeki.:))
Do maja mam jeszcze kilka dni zdążę wszystko tu dopiąć na ostatni guzik.:)

Oj to pohukiwanie sowy mnie postawiło w stan najwyższej gotowości:) Majówka będzie wędkarska!!! (2013/04/21 19:18)

Diablo

Ciekawych przygód, ładnych okazów, dużo spokoju nad woda i odpoczynku. A o wszystkim poczytamy i zdjęcia zobaczymy już na jesieni. (2013/04/21 21:55)

Iras1975

tylko jak wymknąć się z domu kiedy żona się złości???

Wytłumacz żonie że czy patrzysz na monitor czy spławik  taki sam z Ciebie pożytek :)

Właśnie wrócilem ze sklepu wędkarskiego w Eleclerku na Jutrzenki. Dopinałem na ostatni guzik wyposażenie na ten sezon. Wąskie przejścia pomiędzy stojakami a tu najeżdża wózkiem na mnie młoda kobieta ( 20-25 lat) Jedną ręką pcha wózek i uspokaja ok 2 letnie dziecko próbujące się wydostać z wózka. W drugiej trzyma telefon i mówi:
- A jakie te robaki byś chciał i ile mam Ci kupić?

Taką żonę by się chciało?

Na codzień jestem sprzedawcą w sklepie wędkarskim i dość często sprzedaję takim żonom robaki i czasem zanęty. Bywa też, że kupują prezenty.. Jeśli facet jest tego wart, to kobieta zrobi dla niego co tylko w jej mocy. ;)

A cały ten wątek mocno mnie dziwi, to właśnie zimą w wędkarstwie mniej się dzieje i mało jest powodów do aktywności na forum, w pełni sezonu rybki częściej goszczą na końcu wędki i można o tym popisać.

??

(2013/04/21 22:35)

Diablo

Na codzień jestem sprzedawcą w sklepie wędkarskim i dość często sprzedaję takim żonom robaki i czasem zanęty. Bywa też, że kupują prezenty.. Jeśli facet jest tego wart, to kobieta zrobi dla niego co tylko w jej mocy. ;)

A cały ten wątek mocno mnie dziwi, to właśnie zimą w wędkarstwie mniej się dzieje i mało jest powodów do aktywności na forum, w pełni sezonu rybki częściej goszczą na końcu wędki i można o tym popisać.

??

Pisać by się chciało ale nie ma czasu. Człowiek tylko myśli żeby jak najszybciej urwać sie z roboty i popędzić nad wodę. A w zimie wieczory długie, można przeglądać zdjęcia, notatki, przypominać sobie lato i o tym pisać. (2013/04/21 22:55)

Iras1975

??

Pisać by się chciało ale nie ma czasu. Człowiek tylko myśli żeby jak najszybciej urwać sie z roboty i popędzić nad wodę. A w zimie wieczory długie, można przeglądać zdjęcia, notatki, przypominać sobie lato i o tym pisać.

W takim razie życzę  najniższej popularności wśród komarzyc i czekamy na jesienne relacje z połowów.

Połamania!

(2013/04/21 23:06)

Diablo

Wczora z wieczora znów wypełzły rosówki
Rozpoczęły tajemnicze wędrówki

Cześć z nich zginęła pod samochodów kołami
Część pod ludzkimi stopami.

To znak dla Diablo

Życie jest kruche, końca nie znamy

Czas pożegnać sie z internetami
Czasu naszego złodziejami.

Wyruszyć na wyprawy, robić to co kochamy.
Póki jeszcze czas mamy... (2015/03/28 13:16)

marciin 2424

Rymowanki są mi obce więc pozostaje mi tylko pożyczyć Kolegom owocnego sezonu i jak najwięcej czasu nad wodą :) Oby ta jesień zaowocowała w piękne opisy letnich zasiadek . Połamania Panowie :) (2015/03/28 15:37)

Bernard51

Poszły konie po betonie.....  pozostał tupot kopyt. (2015/03/29 07:34)