Dzikie stawy w okolicach Tychów.

/ 5 odpowiedzi
Witam wszystkich kolegow po kiju jestem tu nowy ale wedkuje od lat mam pytanie czy wie ktos moze gdzie wyruszyc na karasie w okolicach Tychow chodzi mi o jakies dziekie stawy na splawik sie pobawic oczywiscie moze byc tez jezioro rzeka nalezaca do pzw
krzychu111


Witam,

Jeżeli chodzi o dzikie stawy gdzie mozna połowić karasie to polecam stawik na czułowie. Jest to staw, który nie należy do pzw i można na nim łowić bez opłaconych składek, wystarczy karta wędkarska. Znajdyje się on na przeciwko tego prywatnego łowiska przy drodze. Jadąc w kierunku Katowic mijasz po lewej wspomniane łowisko i zaraz po prawej masz leśną drogę w którą skręcasz. Jedziesz nią prosto do samego końca i dojeżdżasz pod sam stawik. Bardzo fajne miejsce na połów karasia, linka oraz krzyżówek karpia z karasiem :)

(2014/07/21 07:39)

gral


Nie ma krzyżówki karpia z karasiem, coś bredzisz kolego. (2014/07/21 14:06)

sebaworoch


Witam,

Jeżeli chodzi o dzikie stawy gdzie mozna połowić karasie to polecam stawik na czułowie. Jest to staw, który nie należy do pzw i można na nim łowić bez opłaconych składek, wystarczy karta wędkarska. Znajdyje się on na przeciwko tego prywatnego łowiska przy drodze. Jadąc w kierunku Katowic mijasz po lewej wspomniane łowisko i zaraz po prawej masz leśną drogę w którą skręcasz. Jedziesz nią prosto do samego końca i dojeżdżasz pod sam stawik. Bardzo fajne miejsce na połów karasia, linka oraz krzyżówek karpia z karasiem :)


Współrzędne tego stawu  50.155030, 19.015360 (2014/07/21 16:39)

Ciniu


Dzieki Krzychu111 za info ale ten akurat znam nie wiem jak w tym roku ale ostatnio jak bylem tam to bylo jedno stanowisko tylko o ile mowimy o tym samym chodzi ze kiedys owszem bylo tam ciekawie bylo pare stanowisk pozbijanych z desek ale w tamtym roku byla lipa ale rzuce okiem moze za tydz tam...dzis obiezdzilem okolice mikolowa tez nic ciekawego nie znalazlem duzo tego na gps ale jak sie przyjedzie okazuje sie ze to stawy prywatne i zakaz polowu...;-( (2014/07/21 19:22)

krzychu111


Są krzyżówki. Odsyłam do linków


http://wmh.pl/smf/atlas-ryb/f1-hybryda-karasia-i-karpia/

http://www.wedkarz.pl/wp-webapp/article/1266

(2014/07/23 12:40)