Dziewicze zakątki Wisły - zapraszam sympatyków

/ 183 odpowiedzi / 66 zdjęć
mateuszwos

Widok z tarasu widokowego "Skarpa Dobre" na "Krowią Wyspę"

Fotografia: Jakub Woś
(2013/02/21 20:11)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

LABEO

wisełka - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie (2013/02/21 20:37)

LABEO

Znak nad Wisełką w okolicach Czerwińska -UWAGA MUSTANG

Z takim znakiem spotkałem się nad Wisłą .UWAGA MUSTANG !!! - zdjęcia, foto galerie, fotki, zdjęcie (2013/02/21 20:45)

ypman666

włocławek (2013/02/24 18:13)

barrakuda81

Boczne koryto,jedno z wielu - podczas letniej niżówki.Przy wyższej wodzie bywają tu także większe ryby.Matecznik dzika,sarny - tu naprawde diabeł mówi dobranoc:) (2013/02/24 23:09)

barrakuda81

Nie mogłem się powstrzymać żeby paru fotek nie wrzucić.Miało być dziko i chyba jest:)

Trudno jest uchwycić obiektywem ulotne chwile nad wodą - to co najlepsze na szczęście pozostaje w pamięci.Pozdrawiam wszystkich Wiślaków!

(2013/02/24 23:17)

Jakub Woś

Gdyby nie
ta niebieska plama to by było genialne zdjęcie
(2013/02/24 23:22)

Jakub Woś

A tu odnoga przy bardzo niskim stanie wody (2013/02/24 23:30)

użytkownik97760

Naprawdę świetne te Foty. Warto tu zajrzeć i nacieszyć oko. (2013/02/25 09:47)

barrakuda81

Osobiście bardzo lubie takie czasem niepozorne boczne koryta.Nie wiem czemu ale wystarczy w tego typu miejscu metr lub półtora wody żeby było to eldorado.Ryby bardzo lubią takie środowisko.Można połowić ładnych leszczy,płoci,kleni ,jazi a nawet karpi.Jeśli brzeg jest urwisty i podmywa np.żyzną łąkę to bywa że woda wręcz wypłukuje wszelkie robactwo i łowisko mamy naturalnie zanęcone.Wówczas nawet przystawką spławikową przy brzegu możemy przechytrzyć piękne ryby.Czasem zapuszczają się w odnogi okazałe drapieżniki bo wabi je obfitość białorybu ale tylko w ciepłej porze roku.To trudne łowiska i nie każde boczne koryto jest rybną miejscówką jeśli jednak się trafi to mamy z głowy poszukiwanie innych miejsc.Idealne łowiska dla osób nie lubiących tłoku nad wodą i preferujących prawdziwy kontakt z dziką naturą.Może znajdę jeszcze jakieś ciekawsze fotki w swoim archiwum to postaram się coś wrzucić. (2013/02/25 10:37)

mateuszwos

Osobiście bardzo lubie takie czasem niepozorne boczne koryta.Nie wiem czemu ale wystarczy w tego typu miejscu metr lub półtora wody żeby było to eldorado.Ryby bardzo lubią takie środowisko.Można połowić ładnych leszczy,płoci,kleni ,jazi a nawet karpi.Jeśli brzeg jest urwisty i podmywa np.żyzną łąkę to bywa że woda wręcz wypłukuje wszelkie robactwo i łowisko mamy naturalnie zanęcone.Wówczas nawet przystawką spławikową przy brzegu możemy przechytrzyć piękne ryby.Czasem zapuszczają się w odnogi okazałe drapieżniki bo wabi je obfitość białorybu ale tylko w ciepłej porze roku.To trudne łowiska i nie każde boczne koryto jest rybną miejscówką jeśli jednak się trafi to mamy z głowy poszukiwanie innych miejsc.Idealne łowiska dla osób nie lubiących tłoku nad wodą i preferujących prawdziwy kontakt z dziką naturą.Może znajdę jeszcze jakieś ciekawsze fotki w swoim archiwum to postaram się coś wrzucić.

Dokładnie tak jak piszesz. Ja szczególnie wczesną wiosną mam super wyniki na takich odnogach. Woda z Wisły wlewa się do nich i szybko ogrzewa. Jazie i klenie bardzo lubią takie warunki. Ponieważ są to raczej płytkie łowiska trzeba zachować szczególną ostrożność i ciszę. (2013/02/25 10:50)