Dziewicze zakątki Wisły - zapraszam sympatyków

/ 183 odpowiedzi / 66 zdjęć
przemo1980

Tak, jestem z GK i zazwyczaj łowię właśnie w dół od mostu kolejowego, jest tam kilka bardzo fajnych miejscówek, do niektórych z nich ciężko dojechać, to i presja wędkarska nieco mniejsza

to chętnie bym się z Tobą ustawił na jakieś wędkowanie , ale to jak coś to na priva, żeby nie zaśmiecać tematu :) (2013/02/18 21:26)

tstaros

Spoko, w tym że wczesną wiosną to ja raczej będę biegał ze spiningiem... (2013/02/18 21:55)

tstaros

gdzie to? (2013/02/19 18:08)

mateusz196

widok z baszty w Kazimierzu Dolnym. (2013/02/19 18:14)

mateuszwos

a faktycznie to widok z baszty. Pyknij jakieś foty od janowca z widokiem na ujście Chodelki lub Skarpy Dobrskiej:)
(2013/02/19 18:16)

mateusz196

chciałem coś wkleić ale gdzieś mi fotki wcięło. Może coś znajdę jeszcze... (2013/02/19 18:44)

mateusz196

Widok od Janowca nie daleko ujścia Plewki. (2013/02/19 18:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

mateuszwos

Ta poprzerywana opaska na środku ciekawie wygląda. Nie potrafię skojarzyć które to miejsce. (2013/02/19 18:50)

mateusz196

Brześce. Po drugiej stronie Twoje strony Mateuszwos. (2013/02/19 18:50)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

mateuszwos

Nie daleko promu.

Wiem już za promem zaraz:)

Hehe są nawet krowy:)
 Jak miło pooglądać znajome tereny z innej perspektywy:) (2013/02/19 18:56)

LABEO

Ale tu muszą być klenie. W ogóle Twoje foty Labeo łudząco przypominają Wisłę w moich okolicach. Jaki to odcinek?

Wisła w okolicach Wyszogrodu (2013/02/19 20:27)

mateuszwos

Ale tu muszą być klenie. W ogóle Twoje foty Labeo łudząco przypominają Wisłę w moich okolicach. Jaki to odcinek?

Wisła w okolicach Wyszogrodu

Nawet ciekawie to wygląda. (2013/02/20 10:33)

barrakuda81

Królowa Polskich Rzek-bez niej moje wędkowanie nie miałoby już sensu.Tu łowiłem swoje pierwsze"wielkie ryby"i mam nadzieje że ostatnie też z niej będą pochodziły...Niesamowita łamigłówka ekosystemów wodnych zawarta w organizmie Wielkiej Rzeki to prawdziwy raj dla wędkarza-uczy pokory ale też potrafi obdarzyć okazem o jakim jeziorowym łowcom się nawet nie śniło."Mój"odcinek zaczyna sie mniej więcej na wysokości Gołębia(poniżej Puław) a kończy przed Kozienicami.Nie brakuje tu miejsc gdzie bez pontonu i maczety trudno dotrzeć choć są i takie z komfortowym dojazdem.Dla mnie nie ma lepszego łowiska-tu można nauczyć się wszystkiego...

(2013/02/20 11:05)

mateuszwos

Królowa Polskich Rzek-bez niej moje wędkowanie nie miałoby już sensu.Tu łowiłem swoje pierwsze"wielkie ryby"i mam nadzieje że ostatnie też z niej będą pochodziły...Niesamowita łamigłówka ekosystemów wodnych zawarta w organizmie Wielkiej Rzeki to prawdziwy raj dla wędkarza-uczy pokory ale też potrafi obdarzyć okazem o jakim jeziorowym łowcom się nawet nie śniło."Mój"odcinek zaczyna sie mniej więcej na wysokości Gołębia(poniżej Puław) a kończy przed Kozienicami.Nie brakuje tu miejsc gdzie bez pontonu i maczety trudno dotrzeć choć są i takie z komfortowym dojazdem.Dla mnie nie ma lepszego łowiska-tu można nauczyć się wszystkiego...

Święte słowa. Wisła potrafi nauczyć pokory i zaskakuje swą nieprzewidywalnością. Widzę, że łowisz stosunkowo niedaleko mnie bo ja wędkuję od Kazimierza Dln. w górę:) (2013/02/20 13:01)

mateusz196

Nic dodać nic ująć! Pamiętam pierwsze swoje wyjazdy nad Wisłę, ogrom wody i totalna dzicz. Całkiem inny świat. Jak jest duża woda praktycznie nigdzie indziej nie łowię. Aby do wiosny... (2013/02/20 18:56)