Zaloguj się do konta

Dzierżno Duże prośba o pomoc w ustaleniu formaln

utworzono: 2012/01/08 20:09
Pluszcz

Witam wszystkich.W zeszłym roku łowiłem na kanale/rzece który wypływa z j. Dzierżno Duże w północnozachodnim krańcu zbiornika. Długość koryta ma ok. 350m długości i uchodzi do Kanału Gliwickiego. W rejestrze zapisałem, że jest to łowisko nr 037 ale ktoś mi mówił, że źle to zaliczyłem. Może ktoś powiedzieć jaki test symbol tego łowiska i czy w ogóle jest to łowisko PZW Katowice?Pozdrawiam,Pluszcz [2012-01-08 20:09]

Jeżeli masz rejestr połowów z ubiegłego roku (albo dysponujesz już nowym ) - powinieneś bez trudu sklasyfikować to łowisko. Rejestr połowów ( od ubiegłego roku połączony  z regulaminem )  zawiera numery i nazwy poszczególnych łowisk. Poza tym - jaki problem jest z przekonsultowaniem tej sprawy z innymi albo i samym prezesem koła ?
[2012-01-08 20:26]

Pluszcz

Jest to 350m koryta między śluzą Dzierżna Dużego, a Kanałem Gliwickim. Z wykazu łowisk nic więcej nie wywnioskowałem. Kombinuję, że podchodzi to pod pod Kanał Gliwicki ale W tak popieprzonej instytucji jak PZW nic nie jest pewne. Nie jest tak?Pzdr,Pluszcz [2012-01-08 20:55]

Pluszcz

"Poza tym - jaki problem jest z przekonsultowaniem tej sprawy z innymi"

Właśnie konsultuję. [2012-01-08 20:56]

Z innymi członkami koła , z innymi wędkarzami wędkującymi na tej samej wodzie.
[2012-01-08 22:31]

Ze zbiornika Dzierżno Wielkie (Rzeczyce) uchodzi Kanał Gliwicki .Po prawej stronie kanału , między miejscowością Dzierżno a Byciną - leży zbiornik Dzierżno 006 ( z którym kanał nie ma bezpośredniego połączenia) . Kanał Gliwicki - płynie przez Pławniowice i tam , po prawej stronie leży zbiornik Pławniowice 006 i Pławniowice Małe .Następnie w okolicach miejscowości Łany - Kanał Gliwicki 037 zasilany jest przez Kłodnicę 038 i to będzie najprawdopodobniej to.
[2012-01-09 15:03]

[2012-01-09 16:51]

zbynio5o

Zb. Pławniowice to 003.  Poczekaj troche napewno ktoś Ci to wytlumaczy.

To właśnie jest problematyczny kawałek wody, opolskie\katowickie.

[2012-01-09 22:53]

Pluszcz

Z innymi członkami koła , z innymi wędkarzami wędkującymi na tej samej wodzie.

To też po to napisałem tutaj żeby się od nich tego dowiedzieć... I się dowiedziałem. Dzięki chłopaki! :) [2012-01-09 23:20]

Ze zbiornika Dzierżno Wielkie (Rzeczyce) uchodzi Kanał Gliwicki .Po prawej stronie kanału , między miejscowością Dzierżno a Byciną - leży zbiornik Dzierżno 006 ( z którym kanał nie ma bezpośredniego połączenia) . Kanał Gliwicki - płynie przez Pławniowice i tam , po prawej stronie leży zbiornik Pławniowice 003 i Pławniowice Małe .Następnie w okolicach miejscowości Łany - Kanał Gliwicki 037 zasilany jest przez Kłodnicę 038 i to będzie najprawdopodobniej to.


[2012-01-09 23:35]

Ze zbiornika Dzierżno Wielkie (Rzeczyce) uchodzi Kanał Gliwicki .Po prawej stronie kanału , między miejscowością Dzierżno a Byciną - leży zbiornik Dzierżno 006 ( z którym kanał nie ma bezpośredniego połączenia) . Kanał Gliwicki - płynie przez Pławniowice i tam , po prawej stronie leży zbiornik Pławniowice 003 i Pławniowice Małe .Następnie w okolicach miejscowości Łany - Kanał Gliwicki 037 zasilany jest przez Kłodnicę 038 i to będzie najprawdopodobniej to.



Przejęzyczyłem się Pławniowice to 003
[2012-01-09 23:38]