Zaloguj się do konta

Dzień Sandacza-przygotowania.

utworzono: 2011/05/27 16:58
JAQU

Czy wszyscy gotowi na połów sandacza???, u nas co niektórzy już łowią i to w nocy "mówią że na szczupaka ?!?) co gorsza podobno zabierają, ciężko ich namierzyć.Ja przygotowałem już gumy, które sprawdziły sie w zeszłym sezonie Berkleya Ripple shady Ocean blue i Dragona Lunatic 7,5 z perła z czrnym grzbietem ale zobaczymy czy nie wyszły w tym roku z mody??? A jakie u Was są dobre? [2011-05-27 16:58]

pstrag222

ja łowie na klasyki czyli predatory i kopyta Relaxa no i oczywiście moje ulubione koguty.
zapewne spróbuje tez na trupka i zywczyka
[2011-05-27 18:47]

stanley711

Tradycyjnie na koguciki to niezawodna przynęta zawsze sie spisuje pochodze ze ślaska,a ta przynęta tu jest popularna,oczywisci kopyta tez wchodza w rachube kolory to sie jeszcze okaże pozdrawiam wszystkich wedkarzy no i sukcesów zycze. [2011-05-28 07:30]

gaudi xxxx

Ja czekam na wiślanego sandacza-jak zwykle pewnie najlepsze bedą woblery około 9-11cm płytkoschodzące,czasem obrotówka,i manns na leciutkiej glówce-chodzi mi o łowienie w nocy.Rekonesans już zrobiony-najlepsze jest to że powódz,odmuliła moją ukochaną i tajną rozmytą główkę-przez 4lata byla całkiem schowana pod mułem i piachem-teraz,,wróciła,,i na 1000%bedą tam grube sandacze tak jak kilka lat temu-pozdrawiam
[2011-05-28 10:25]

ja łowie na klasyki czyli predatory i kopyta Relaxa no i oczywiście moje ulubione koguty.
zapewne spróbuje tez na trupka i zywczyka

Dokładnie zrobię tak samo z tym że może w innej kolejności...Pozdro i do środy...
[2011-05-28 20:02]

szczupi

A ja w tym roku ( na martwą rybkę ) poświecę  wiecej czasu po-spining-ować  tez nie zapomnę.

Wszystkie wyjazdy na nockę zamierzam właśnie ustawić się na sandacza metodą gruntową.
[2011-05-28 20:41]

siawes

Ja w tym roku zaczynam przygode z sandaczem , i pozasiegnieciu wielu opini i porad ruszam z gruntówką polowac na niego;] mam nadzieje ze sukcesy jakies będa to sie wtedy pochwale .. pozdrawiam
[2011-05-29 17:42]