Dzień Kobiet-życzenia dla wędkarek

/ 27 odpowiedzi / 5 zdjęć
Z okazji Dnia Kobiet chciałbym wszystkim naszym koleżankom-po kiju-złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowia ,wyrozumiałości dla naszego hobby,złowienia okazów w nowym nadchodzącym sezonie.Żyjmy w zgodzie z przyrodą.

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik61983


Również wszystkiego najlepszego życzę naszym paniom - wędkarkom i nie tylko

 

                                                    

(2011/03/07 10:07)

wojtek46


Z okazji Dnia Kobiet wszystkim wędkującym kobietom i nie tylko składam gorące życzenia :) (2011/03/07 10:59)

u?ytkownik26041


dla wszystkich naszych wspaniałych pań wszystkiego najlepszego niech słoneczko wam zawsze świeci ,duzo radości i wyrozumiałości (2011/03/07 15:46)

blendi


Najserdeczniejsze życzenia dla wszystkich pań!!!!!!!!!!!!!!! (2011/03/07 17:08)

darmaty


Dla dziewcząt, które znam
moc życzeń dzisiaj mam,
dużo zdrowia, szczęścia i miłości
oraz kwiatów i radości,
niechaj się to niesie na cały kraj,
dziś dla pań wszystko naj... naj... naj.
(2011/03/07 18:02)

emil30


Ja również pragnę złożyc najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom,tym które razem z nami dzielą pasję i towarzyszą w wyprawach wędkarskich i tym które pozostają w zaciszu domowym czekając aż wrócimy.Wszystkiego najlepszego!!! (2011/03/07 18:41)

master123


Ja też dołączam się do kolegów i składam wam drogie panie najserdeczniejsze życzenia z okazji dnia waszego święta, i życzę wam więcej wyrozumiałości co do wypraw waszych mężów na ryby. (2011/03/07 20:45)

Rocky27pl


Wszystkie życzenia są dla kobiety
Które bywają czasem niestety
Trochę nerwowe i zalatane
Ale są za to - bardzo lubiane
Nasze dziewczyny , bardzo lubimy
A więc Wam dużo szczęścia życzymy
Nie ważne przecież jaka uroda
Jaka w ubiorze kobiecym moda
Wszystko nieważne jest w życiu Waszym
Bądźcie radością więc w życiu naszym
Wam też życzymy szczęścia wielkiego
Pięknej miłości, no i do tego
Wielu sukcesów w pracy i w domu
Marzeń spełnienia nie po kryjomu
Radości wielkiej tutaj i teraz
Byśmy cieszyli się z wami nieraz.
A pracownice to też kobiety
Które czasami ale niestety
Dla siebie samych czasu nie mają
Bo cały swój czas pracy oddają
O nich to właśnie też pamiętamy
Piękne życzenia więc im składamy
Życząc im dużo szczęścia, miłości
Do warsztatowców moc cierpliwości
By z nami były przez długie lata
I były również - radością świata
Wiedzcie, że także ktoś tam pamięta
Zawsze codziennie nie tylko w święta
Życzymy Wam wiary i cierpliwości
Od szefa kasy i życzliwości
Bo wszystkie panie tu na tym świecie
Są bardzo ważne dla nas jak wiecie
Żyją tu dla nas, dla nas się trudzą
Przy nich się przecież ludzie nie nudzą
Więc koleżankom naszym mówimy
Że całym sercem swym je lubimy!

(2011/03/07 21:47)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

adrianek19921


no to już jutro ten dzień;)Wszystkiego najlepszego kobietki;) (2011/03/07 22:02)

tomasz26552


Zdrowia szczęścia i słodyczy tego Paniom Tomasz życzy (2011/03/08 08:01)

krzychu64


Witam Wszystkie Panie

Kobiety to piękne nastroje,
i duże życiowe wyboje.
Matki Polki, Matki Królów,
większa Pani - więcej bólu.
Ja kocham kobiety skromne,
inteligentne i rozsądne,
takimi kobietami jesteście WY,
co spełniacie wszystkie mężów wędkarzy sny!

Z okazji dnia kobiet wszystkim Paniom i Koleżankom po kiju najserdeczniejsze życzenia przesyła krzychu64 (2011/03/08 08:58)

u?ytkownik57785


Wszystkiego najlepszego Paniom: @anihilacja, @Edyta35, @r1920 -Różo i wszystkim pozostałym Paniom na forum i nie tylko. (2011/03/08 09:55)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

striggley


Ja również dołączam się do życzeń i śle je wszystkim paniom odwiedzającym ten portal
wszystkiego dobrego z okazji Dnia Kobiet !!!!! i żeby było was co raz więcej w braci wędkarskiej  (2011/03/08 10:16)

JaroDaw


Dla dziewcząt, które znam
moc życzeń dzisiaj mam,
dużo zdrowia, szczęścia i miłości
oraz kwiatów i radości,
niechaj się to niesie na cały kraj,
dziś dla pań wszystko naj... naj... naj.
(2011/03/08 10:21)

Lopez




Raz do roku jest taki dzień,
który przemija, jak piękny sen.
Wszystkie kobiety, panie i matki
w dniu tym dostają pachnące kwiatki.
Ja kwiatów nie mam dla Ciebie,
tylko przesyłam w życzeniach sam siebie.

(2011/03/08 11:09)

adler



Wszystkie życzenia są dla kobiety Które bywają czasem niestety Trochę niechciane i nielubiane Ale są za to - BARDZO KOCHANE. Małe dziewczynki, bardzo lubimy I więc im dużo szczęścia życzymy Nieważne przecież jaka uroda Jaka w ubiorze dziecięcym moda Wszystko nieważne jest w życiu Waszym Bądźcie radością więc w życiu naszym. Większe dziewczyny te nastolatki Ładne są nieraz wśród nich gagatki Im już życzymy szczęścia wielkiego Pięknej miłości, no i do tego Sukcesów w szkole pracy i w domu Marzeń spełnienia nie po kryjomu Radości wielkiej tutaj i teraz Byśmy cieszyli się z wami nieraz. A młode mamy to też kobiety Które czasami ale niestety Dla siebie samych czasu nie mają Bo cały swój czas dzieciom oddają O nich to właśnie też pamiętamy Piękne życzenia więc im składamy Życząc im dużo szczęścia, miłości Do swoich dzieci moc cierpliwości By je chowały na dobrych ludzi I niech to im się nigdy nie znudzi By z nami były przez długie lata I były również - radością świata. A nasze babcie miłe babunie Niechaj kochają jak każda umie Niechaj zabiorą na spacer dzieci A dla nich zawsze niech słońce świeci By one ciągle były zdrowymi I się cieszyły wnukami swymi A te co dzisiaj zdrowia nie mają Niechaj się cieszą i pamiętają Że o nich także ktoś tam pamięta Zawsze codziennie nie tylko w święta Życzymy im wiary i cierpliwości Od młodych serca i życzliwości By ich choroba szybko minęła A każda chora - uśmiech przyjęła Bo wszystkie panie tu na tym świecie Są bardzo ważne dla nas jak wiecie Żyją tu dla nas, dla nas się trudzą Przy nich się przecież ludzie nie nudzą Powiedzmy wszystkim dużym i małym Że je KOCHAMY SERCEM SWYM CAŁYM! Wszystkim ,Paniom , WĘDKARKOM i całej reszcie Kobiet Wszystkiego DOBREGO i przyjemnych , udanych chwil nad wodą . (2011/03/08 11:26)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

ijek


Najlepszego!!!!!!!!! (2011/03/08 11:44)

u?ytkownik37642


Wszystkie Panie:dzisiaj Wasze święto więc wszystkiego najlepszego.Pamiętajcie o naszych życzeniach,jak my będziemy wybierac się na rybki.Najserdeczniejsze życzenia oczywiście dla pań,które znajdują się wśród moich portalowych znajomych. (2011/03/08 14:46)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

bluehornet


Dołączam się do tych życzeń , dublując wczorajsze , szczególnie dla Pań wymienionych przez Macieja !!! I nie tylko !!! (2011/03/08 15:09)

780528


Wszystkiego najlepszego z Okazji Dnia Kobiet w szczególności wędkującym Paniom z portalu oraz także innym . (2011/03/08 16:58)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Thomas67


Spełnienia wszystkich marzeń. (2011/03/08 20:05)