Dzień drugi .Gródek nad Dunajcem

/ 2 odpowiedzi
Witam , godz. 6.00, temp.8 *C,zachmurzenie częściowe zmierzające do pełnego i deszczu , który ok . 17.00 zamienił sie w ulewe , ciśn. 985,wiatr wsch. zmienny, potem okazało się ,że wiał z każdej strony, co w znacznym stopniu utrudniał rzucanie .
Dziś postanowiłem wykorzystać  do końca wczorajszą zanęte uzupełniją ja o kukurydze.Na haczykach pinka,efekt zadawalający wybrałem 8 płoci , każda powyżej 34cm, ale leszcza nie ma , jest jeszcze chyba  na tarle. Okoń gdzieśsobie poszedł  i tylko reka mnie boli od spiningowania.
Silny deszcz znacznie utrudniał wędkowanie , dodatkowo  wiatr zachodni dość znacznie wzburzał wody jeziora, to wszystko utrudniało miało negatywny wpływ na chęc bawienia się wędkami, więc zszedłem , wypiłem piwo i znadzieja na lepsze jutro czekam na" raiting Moody's"
Pozdrawiam
Rybom cześć..

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

jendreczek


A myśmy na cowce połapali okoniki podleszczyki takie około 30 do 35 płoteczki bez szału ale na taką pogodę nieźle. W nocy nawet nie pierdło. Za tydzień tajwan . Nie wiesz Kolego jak ze stanem wody w tym roku na całe szczęście tego pojeba z PO nie ma już na stołku w Krakowie. (2016/05/15 19:29)

wlotar


Woda wydaje się być OK, stan wysoki ,ale po ostatnich deszczach mocno zmącona i narazie nic nie wskazuje by szybko sie oczyściła (2016/05/16 09:11)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.