Zaloguj się do konta

Dziecko i orzeł

utworzono: 2012/12/19 10:22
BOLEC PL

http://www.wykop.pl/link/1353587/orzel-przedni-chwyta-dziecko/ [2012-12-19 10:22]

obcy91

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=GjOljUMc-Nc [2012-12-19 12:23]

MASTINO

I już ptaszkowi powinni łeb up........ić. Jak mu się teraz nie udało, to może powtórzyć. [2012-12-19 12:38]

Zgadzam się powinni go odstrzelic. [2012-12-19 12:47]

Jack14

Dobrze, że dziecko miało na sobie dość grube ubranko i ważyło więcej niż możliwości ptaka.

W takich lub podobnych sytuacjach człowiek ma dosłownie ułamki sekund na reakcję.

Całe szczęście, że dziecko bawiło się blisko osób dorosłych w przeciwnym wypadku obawiam się, że ptaszysko by tak łatwo nie odpuściło.

[2012-12-19 13:06]

SZUWARdragon2

Oglodnijcie filmik dokladniej.
[2012-12-20 01:49]

kucus22

ej tam, mi to podpada na dzieło jakiegoś maniaka Youtube, ten orzeł nie naturalnie jakoś wyglada. Podobnych opinii jest więcej.
[2012-12-20 03:19]

A mi to wygląda, na ................fakt że się udało i jest oglądalność , a co za tym idzie ? kasa, kasa :) i reszta się nie liczy, czy to jest oryginalne ujęcie, czy jakiś montaż :)))
[2012-12-20 10:41]

mielec

Ten je lepszy hehehehe
[2012-12-20 11:22]

JOPEK1971

Zgadzam się powinni go odstrzelic. 

Po co?Ten ptak już nie zaatakuje dziecka,bo zapewne zajarzył że to jest  nieopłacalne względem wydanej energii.Odstrzelic powinno się tak myślących jak Ty.

[2012-12-20 12:12]

Panowie opanujcie emocję ten film nie jest prawdziwy mówili o tym nawet w tv.
Ten orzeł razem z dzieckiem został zrobiony przez grafika w technice 3d.
[2012-12-20 12:28]

Zionbel

To animacja studenciaków :)

[2012-12-20 12:29]

Leci kasa, leci.................
[2012-12-20 12:33]

Roxola

http://www.tvn24.pl/ciekawostki-michalki,5/film-z-ataku-orla-na-dziecko-to-studencka-praca-domowa,295427.html [2012-12-20 12:35]

ale nie zmienia to faktu że takie sytuacje się niestety zdażają
[2012-12-20 15:05]

Być może się zdarzają jednak ja o atakach dzikich ptaków na ludzi słyszałem tylko dwa razy wżyciu, raz od kolegi ale to zupełnie inna sprawa a drugi raz wczoraj w tv właśnie filmik o którym jest mowa. Jednak dzisiaj rano w tej samej stacji usłyszałem sprostowanie na temat realności tego filmiku. To co napisałem napisałem po to żeby ostudzić temperament niektórych Panów którzy po obejrzeniu tego filmiku wypisują różne rzeczy pod wpływem emocji.
[2012-12-20 17:38]

Być może się zdarzają jednak ja o atakach dzikich ptaków na ludzi słyszałem tylko dwa razy wżyciu, raz od kolegi ale to zupełnie inna sprawa a drugi raz wczoraj w tv właśnie filmik o którym jest mowa. Jednak dzisiaj rano w tej samej stacji usłyszałem sprostowanie na temat realności tego filmiku. To co napisałem napisałem po to żeby ostudzić temperament niektórych Panów którzy po obejrzeniu tego filmiku wypisują różne rzeczy pod wpływem emocji.

Ja Cię kolego rozumie w jakim celu to napisałeś . :)
[2012-12-20 17:42]

Zionbel

Piotr kiedyś wracam przez jeden z gliwickich parków nieźle strzelony była tak 23-24.Droga dość dobrze oświetlona.Słysze za plecami gdzieś z okolicy drzew dziwny dzwięk.Przedemną miauczy kot w krzakach i po chwili wychodzi tak z 5 metrów przedmnie z krzaków.I nagle zza pleców słysze dziwny świst .Zamin się zdążyłem obejrzec zobaczyłem jak potężny puchacz capnął za bety kota.Kupa kwiku i skomlenia i kot zniknął w powietrzu.:):):):):):) [2012-12-20 19:18]

karolpolawiacz

pierwszy raz widzę coś takiego jak dla mnie nie powinno się zabijać takich zwierząt z powodu paru wybryków, ludzie robią gorsze rzeczy np: wojny morderstwa
[2012-12-20 20:07]

Piotr kiedyś wracam przez jeden z gliwickich parków nieźle strzelony była tak 23-24.Droga dość dobrze oświetlona.Słysze za plecami gdzieś z okolicy drzew dziwny dzwięk.Przedemną miauczy kot w krzakach i po chwili wychodzi tak z 5 metrów przedmnie z krzaków.I nagle zza pleców słysze dziwny świst .Zamin się zdążyłem obejrzec zobaczyłem jak potężny puchacz capnął za bety kota.Kupa kwiku i skomlenia i kot zniknął w powietrzu.:):):):):):)

pomyśl  co dopiero taki orzeł  potrafi :)
[2012-12-20 20:33]

withanight88

W Tv mówili ,że ww filmik jest "fejkiem" orzełek został stworzony przez jakichś tam hamerykańskich studentów w technologii 3D czy jakoś tak.

Nie było żadnej próby porwania.

Słuchałem tv jednym uchem i nie wiem dokładnie.
[2012-12-20 20:36]

Potrafi to samo, pojawia się z nienacka chwyta przynętę a później ją zjada jak każdy drapieżnik. Mój ojciec hoduje gołębie i wiele razy widziałem jak sokół wpada na obiad przeważnie zimą.
[2012-12-20 20:50]

Roxola

Zobaczcie filmik z linku @obcy91
Czy może tylko ja to widzę ? Dziecko po puszczeniu już przez orła nadal porusza się w powietrzu poziomo.
Wczoraj już w wieczornych faktach było o tym filmiku.  
I jeszcze jedno...  facet (ojciec) głaszcze dziecko po pleckach zamiast przytulić po upadku(to takie najbardziej sztuczne moim zdaniem), a maluszek płacze ..dopiero jak nie jest na wizji. [2012-12-20 20:58]

ryukon1975

Żyję już długo i nigdy nie słyszałem o ataku ptaka drapieżnego na człowieka czy dziecko.

Natomiast jak człowiek zabija jastrzębia który podprowadza mu kury wiem doskonale.

[2012-12-20 21:20]

SZUWARdragon2

Zgadzam się powinni go odstrzelic. 

Po co?Ten ptak już nie zaatakuje dziecka,bo zapewne zajarzył że to jest  nieopłacalne względem wydanej energii.Odstrzelic powinno się tak myślących jak Ty.
Znawca psow:-))))))))))))))))))))))

[2012-12-20 22:18]

Jack14

Film okazał się jak już pisali koledzy "pracą domową" studentów od animacji. Zastanawiam się tylko dlaczego budzi u niektórych kolegów skrajne zarówno w jedną jaki drugą stronę emocje.

Jeśli film byłby prawdziwy, a dziecko które "próbował" porwać i ogołocić z mięska to np. twój ukochany synek to zapewniam kolego "jożin z bażin", że twój wpis wyglądałby inaczej.

[2012-12-21 14:59]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia