Zaloguj się do konta

Dzibice i Siamoszyce -okręg Częstochowa

utworzono: 2012/04/16 09:57
slawek214

witam mam pytanie .Czy ktoś łowi w Dzibicach i Siamoszycach okręg częstochowa i czy warto tam jeźdźić . Pomijam walory estetyczne łowisk [2012-04-16 09:57]

victor7

Witam:)
Byłem na Dzibicach na przełomie marca i kwietnia niestety żadnego brania:/ Rok temu w lipcu 3 liny. Ale próbować warto choćby na walory przyrody:)
Pozdro
[2012-04-16 11:34]

lysy66

 Witam! w zeszłym roku również byłem na tych właśnie zbiornikach no ale niestety bez większych efektów ,kilka brań na zasiadce nocnej .Efekty może i są jeśli ktoś ma możliwość dostania się na środek zbiornika zwłaszcza na drapieżnika .Ogólnie sporo białej rybki ale też sporo osób które sporo nęcą więc trzeba się po prostu wstrzelić .Myślę że może w maju tam zajrzę gdyż na zbiorniku w Dzibicach można na prawdę odpocząć i się zrelaksować podczas wędkowania,połamania!!!!!   
[2012-04-18 21:47]

proclimbing

W Dzibicach możesz trafić na płoć. Jeśli łowisz z łodzi to tutaj masz większe szanse na grubszą zwierzynę. W Siamoszycach można pobiegać za szczupakiem.
W tym sezonie nie udało mi się nic złowić na ww zbiornikach. Może Wy macie informacje czy ryby zaczęły "brać"?
[2012-05-14 09:53]

stoen

witam mam pytanie .Czy ktoś łowi w Dzibicach i Siamoszycach okręg częstochowa i czy warto tam jeźdźić . Pomijam walory estetyczne łowisk


Dzibice -ryby z roku na rok coraz mniej. Sporo drobnego esoxa, ładne okonie, płocie i liny. Zbiornik mocno zarasta, co ogranicza miejsca do łowienia. Jeżeli koczujące hanysy nie wybrały jeszcze wszystkiego, to z wiosny masz szansę coś złowic. [2012-05-14 17:04]

login22

jakieś 3 tygodnie temu strzelił mi ładny garbus na spining z brzegu :) 41cm 1,4kg jutro jadę tam z łódki podoić :)
[2012-06-07 19:38]

victor7

Dzibice można do końca sierpnia omijać szerokim łukiem. 90% miejsca zajęte przez tabory "letników". Nie łowią, jedynie piją i śmiecą (jest straszny syf) ich dzieci i psy bawią się wśród smieci. Jedyna szansa na miejsce spokojne i czyste to wzdłuż nasypu ale niestety ryba nie bierze:/
[2012-08-03 21:18]