Zaloguj się do konta

Dziadostwo

utworzono: 2013/02/15 14:48
robcio7

Panowie działacze PZW Przemyśl.Karygodne jest nie podpisanie porozumienia z PZW Rzeszów !!! Żeby wedkarz mieszkający na Podkarpaciu nie mógł łowić w ościennych kołach wędkarskich korzystając z porozumień to jest tragedia panowie.To tak zamierzacie przyciągnąć nowych członków w swoje szeregi ? Śmiech bierze kiedy widzę ilość waszych podpisanych porozumień.Żegnam okręg PZW Przemyśl i przenoszę się na Rzeszów. [2013-02-15 14:48]

kamil11269

Witam. Popatrz sobie ile porozumień ma Okręg Rzeszów. Dla mnie jest to najlepsze, że Przemyśl ma porozumienie z Okręgiem PZW Krosno i można jeździć na San. Poza tymi porozumieniami to śledząc na internecie aktywność tego Okręgu (Przemyśl) to myślę, że jest on jednym z lepszych.
[2013-02-15 17:12]

robcio7

No ile? Przemyśl ma 2 porozumienia a właściwie 1,5 bo Tarnobrzeg z dopłatą a Rzeszów ma 11 to właściwie Przemyśl ma tylko Krosno t rzeczywiście niezły wynik ! [2013-02-15 18:08]

kamil11269

bO WIDAć żE Rzeszów chce coś osiągnąć. Na razie ma może mało porozumień ale się przynajmniej coś dzieje w okręgu sądząc po dużej ilości wpisów na stronie Okręgu PZW
[2013-02-15 19:23]

brysiu2001

Witam. Jestem z Przeworska mam do Sanu ponad 20 km, trafia mnie jak po 5 km mijam Wisłok i nie moge tam wedkowac. A wystarczyło by porozumienie z Pzw Rzeszów. Rezygnując z Pzw Przemyśl i opłacając składkę w Rzeszowie mogę wędkować w Wisłoku tyle ze o stawach mogę zapomnieć bo wtedy na najbliższy mam 30 km
[2013-03-15 20:33]

domek1995

No bo na tym porozumieniu zależy tylko tym co są z pogranicza czyli Przeworsk Kańczuga itp a reszta ma to daleko w D**ie.Pocieszające jest tylko to że są działacze którym na tym zależy no ale garstka mało zdziała  [2013-03-21 16:26]

tomquad

No, ale macie problem ... żebyście wiedzieli co się dzieje z okręgami PZW Gdańsk i Słupsk paranoja jedni piszą że jest inni że nie ma ... a ludzie warują. Łamią sobie prawo, w informacji publicznej podają że jest, a jak co do czego nie ma. To są dopiero jaja.
[2013-04-30 19:43]

ryszardgol1

Panowie działacze PZW Przemyśl.Karygodne jest nie podpisanie porozumienia z PZW Rzeszów !!! Żeby wedkarz mieszkający na Podkarpaciu nie mógł łowić w ościennych kołach wędkarskich korzystając z porozumień to jest tragedia panowie.To tak zamierzacie przyciągnąć nowych członków w swoje szeregi ? Śmiech bierze kiedy widzę ilość waszych podpisanych porozumień.Żegnam okręg PZW Przemyśl i przenoszę się na Rzeszów.


Najlepiej narzekać . A udzielasz się w kole, chodzisz na zebrania sprawozdawczo-wyborcze?
Miał byś jakiś wpływ na takie porozumienia, zgłaszając swoje wnioski.

[2013-10-03 13:02]