Zaloguj się do konta

Dylemat rozwoju

utworzono: 2019/02/01 11:44
Basia Kier

aha Pan się tylko zapytał żeby mu doradzic może troche mniej chamstwa którego na różnych grupach jak i wodą nie brakuje wędkarze się powinni jednoczyć a różnić

No i opowiedź dostał, może ją stosuje bo sie ie odzywa, a shitstorm robią jego samozwańcy obrońcy. Nie bądź jak oni Piotrusiu. [2019-02-03 20:13]

ryukon1975

Wątek robi się coraz zabawniejszy.
Po przeczytaniu kilku ostatnich wypowiedzi zrozumiałem w końcu jak trudno ma teraz młodsze pokolenie. Kiedyś było - "miałem do dyspozycji szary papier toaletowy lub nie miałem go wcale". Dziś w asortymencie papieru toaletowego można na forum wędkarskim doradzać. :)))

[2019-02-03 20:24]

Wystarczyło by napisać
"Musisz decyzje podjąć sam , nikt za ciebie nie zdecyduje itp itd musisz wiedzieć że..... to i tamto..kosztuje tyle a tyle ."
sprawa była by załatwiona ... i troszke lepiej by to wyglądało a tak to jest jak jest.
Nie każdemu musi sie podobać ton wielu wypowiedzi.
Mi sie niepodoba i zdanie nie zmienie.

[2019-02-03 21:02]

mazu89

Jarek masz racje trochę jak kopanie leżącego kolega nawet się nie broni po co drążyć temat. [2019-02-03 21:33]

odrofan

,,byćalbo niebyć ; oto jest pytanie'' [2019-02-03 21:52]

Julian

Tu muszę stanąć w obronie koleżanki Barbary. Żyjemy na szczęście w wolnym demokratycznym kraju i każdy może łowić czym chce i na co chce . BYLE BY REGULAMINU NIE ŁAMAŁ. Skoro ktoś już ma komputer i umie się zalogować .To podejrzewam że ma WYSTARCZAJĄCĄ wiedzę aby dotrzeć do odpowiedniego programu wędkarskiego których to PEŁNO !!!!! w TV jak i w internecie.
Dlatego jak już wcześniej przy innej takiej okazji napisałem ( z podobnymi pytaniami ) albo to jest infantylizm z rysami ekshibicjonizmu ( w tym wypadku wędkarskiego) albo klasyczne granie w .H.... Grę wojskową.A rad moi kochani zwłaszcza w Takich sprawach lepiej nie udzielać. Bo można wyjść jak Zabłocki na mydle i prawdziwych lub wirtualnych wrogów se narobić. Z prostej przyczyny jak i widać to na tym forum . Gdzie Trzech wędkarzy tam cztery zdania. Ps. Teraz żałuję że się dałem ,,napuścić ' przez kolegów po kiju z którymi właśnie byliśmy na spotkaniu ,,integracyjnym" z % .A teraz mam kaca normalnego ( pół biedy) i moralnego ( po cholerę stary dziadu żeś się wychylał) Połamania kija oby nie na plecach innego wędkarza. [2019-02-04 08:12]

jelec52

Wędkuje od kilku lat zarówno rekreacyjnie jak i na zawodach naÂspinningÂi bata lecz chciałbym sie skupić na jednej metodzie lecz nie mogę się zdecydować w , którą metodę się wgłebić POMOŻECIE KOLEDZY ZDECYDOWAĆ z góry dziękuje za pomoc

Wybież tą która Ci najbardziej "leży" ale z drugiej całkowicie nie rezygnuj, miej w zanadrzu. Ja łowię i na spławik i na spinning, często jadąc na spławik biorę i spinning bo wiele razy łowiąc drobnicę miałem atak szczupaka na zahaczoną rybkę. Więc drapieżnik idzie za ofiarą i często kiedy przestają mi brać małe uruchamiam spinning i uwież mi ale wiele razy spinning był skuteczny. [2019-02-04 23:21]

Stara wyga

Nie rozumiem po co ograniczać się do jednej metody skoro można łowić różnymi? Niektórzy twierdzą, że niemożna być dobrym we wszystkim, ale ja uważam, że tak mówią tylko osoby bardzo ograniczone, które muszą długo wałkować temat, aby coś osiągnąć,
[2019-02-08 03:59]

Sith

Nie można być omnibusem, to nierealne. Już dawno powstała złota myśl "jeśli coś jest do wszystkiego, to jest do niczego". Nie twierdzę, że należy ograniczać się do jednej metody, sprawdzić się można we wszystkich, ale na stałe łowienie wszystkimi to "rozmienianie się na drobne", a nazywanie kogoś kto się specjalizuje w jednej metodzie"ograniczonym", jest poważnym nadużyciem. [2019-02-08 08:00]

Julian

Święte słowa Aleksander . Czasy tzw. złotej rączki już się Dawno !!! skończyły. Jeżeli ktoś jest ,,fachowiec " od wszystkiego tzn. że g.....o z niego nie fachowiec. Piszę to jako emerytowany energetyk z 42 - letnim doświadczeniem . I wędkarz z podobnym ,,stażem " Np .na temat wędkarstwa muchowego nie ,,mądruję " bo lubię pooglądać cenię ludzi za ich wyjątkową pasję i Styl - ale kochani g...o się na tym znam po za określonymi ,,komunałami " . Ps. Więcej już w to nie wchodzę [2019-02-09 09:05]

amstaf358

Ja przekornie napiszę tak - pierwsza jest sztuczna mucha,dalej spining,póżniej długo ,długo nic,i pozostałe metody......... [2019-02-09 09:14]

25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 roku tzw. RODO. Nowe prawo nakłada na nas obowiązek uzyskania Twojej zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w plikach cookies

Oświadczam, iż zapoznałem sie z Polityką prywatności i zgadzam się na zapisywanie i przechowywanie w mojej przeglądarce internetowej tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie zaszyfrowanych w nich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania z innych stron internetowych, serwisów oraz parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez wedkuje.pl, oraz ZAUFANYCH PARTNERÓW.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono

Hoblo Sp z o.o.,Warszawa 02-761, ul. Cypryjska 2G

Cele przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
2.świadczenie usług drogą elektroniczną
3.dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
4.wykrywanie botów i nadużyć w usługach
5.pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych

1.marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne – zgoda
2.świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
3.pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych

Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym podmioty ZAUFANI PARTNERZY, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą

Prawo żądania sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych; prawo wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych. Inne prawa osoby, której dane dotyczą.

Informacje dodatkowe

Więcej o zasadach przetwarzania danych w „Polityce prywatności”

Ustawienia