Dwóch wędkarzy złapało karpia równocześnie

/ 5 odpowiedzi
piszę o zdarzeniu jakie miało miejsce na moim stawie tzn. stawie mojego koła. byłem światkiem gdy dwóch wędkarzy złapało karpia równocześnie nie uwierzyłbym gdybym tego nie widział, połów odbywał się metodą gruntową , w pysku karpia tkwiły dwa haki jeden powyżej drugiego cięcie nastąpiło jedno po drugim. może wam się zdarzyło coś dziwnego albo widzieliście '' inne cuda''
Fix


a podzielili się nim? :D (2012/05/13 17:14)

JOPEK1971


miałem takie zdarzenie z sandaczem,jedna guma tkwiła w pysku a druga zapięta była za gardełko,musiał byc bardzo głodny. (2012/05/13 18:01)

u?ytkownik104372


Bylem dzis nad jeziorkiem ze spiningiem i zlapalem wegorza:) wzial na perlowe kopyto i oczywiscie wrocil do wody. Myslalem ze to szczupak a patrze, a to wegorz, niezle sie zdziwilem:) (2012/05/13 18:09)

zbynio5o


Takie rzeczy sie zdażają gdy są przeżucone zestawy (skrzyżowane). Miałem taki przpadek gdy zaciąłem ładnego karasia i za chwile gość również zaciął.  Ponieważ brzeg był lekko zaokrąglony,

gość przeżucił mnie. Aby sie nie szarpać z nim dałem mu możliwość wycholowania ryby. No i sie okazało że mój hak tkwił w wardze a jego w grzbiecie.  Nie umiał sie pogodzić z porażką hehehe,

(2012/05/13 22:29)

pioter94


Ja miałem podobną sytuację tylko że z okoniem był tak łapczywy że chwycił 2 haki, jeden dosyć głęboko, hol był bardzo emocjonujący. (2012/05/13 23:04)