Dwie wędki

/ 26 odpowiedzi

• konto usunięte

Witam mam 14latMoje pytanie jest takie czy mogę wędkować z kolegą  kiedy mamy po jednej wędce i ja posiadam kartę.
ororo

Popatrz sobie tam punkt II  http://wmh.pl/?a=866 (2012/01/27 20:37)

Roxola

Nie (2012/01/27 21:07)

Sniper64

aha

Cześć wszystkimi..:)

Nic się nie stało..:) Zawsze pytaj jak coś nie jesteś pewien..Koleżanki i Koledzy zawsze pomogą jak potrafią najlepiej..:) (2012/01/27 21:22)

Roxola

Oczywiście,że tak :)
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania to zadaj w tym samym temacie,
nie musisz zakładać nowego.
Pozdrawiam (2012/01/27 21:39)

użytkownik95105

O dzięki bo nie chce łamać przepisów no wiecie, ale  mogę łowić dwiema wędkami sam jeżeli mam kartę wędkarską (2012/01/28 09:29)

MASTINO

O dzięki bo nie chce łamać przepisów no wiecie, ale  mogę łowić dwiema wędkami sam jeżeli mam kartę wędkarską

Tak, możesz, ale np. nocą tylko pod opieką osoby pełnoletniej. (2012/01/28 09:38)

eazy-e-1997

a czy ja mogę wędkowa z kuzynem (ma karte bez opłaconych składek) mam 15 lat a on 28 mam karte i opłacone składki na ten rok  (2012/01/28 11:41)

JaroDaw

a czy ja mogę wędkowa z kuzynem (ma karte bez opłaconych składek) mam 15 lat a on 28 mam karte i opłacone składki na ten rok 

Ty możesz wędkować, kuzyn nie ( mówimy o wodach PZW oczywiście) (2012/01/28 11:51)

SZUWARdragon2

a czy ja mogę wędkowa z kuzynem (ma karte bez opłaconych składek) mam 15 lat a on 28 mam karte i opłacone składki na ten rok 

Ty mozesz kuzyn nie, maz z zana, rodzic z dzieckiem. (2012/01/28 11:54)

Roxola

Ty masz kartę opłaconą i wszystko super.
Nie wolno Tobie dać nikomu wędki, kto karty nie ma.
Wtedy nie liczy się to,że Ty kartę masz.
Kuzyn,albo kolega zostanie ukarany.

Tak, rodzic musi mieć kartę.
(2012/01/28 19:16)

koksik2703

Jeśli się nie ma 14 lat (czyli również karty), są takie specjalne pozwolenia. Moje pytanie brzmi tak: Czy można brać udział w zawodach z takim pozwoleniem??? (2012/01/28 21:40)

jarekk

Jeśli się nie ma 14 lat (czyli również karty), są takie specjalne pozwolenia. Moje pytanie brzmi tak: Czy można brać udział w zawodach z takim pozwoleniem???

Nie można na to pytanie odpowiedzieć, nie znając szczegółów. Najszybciej uzyskasz informację dzwoniąc do organizatora :) (2012/01/28 21:49)

Roxola

Oczywiście,że można.
Jest to kategoria kadet i są to młodzi ludzie w wieku do lat 14
Wszystkie informacje otrzymasz w swoim kole.
Z pewnością jest tam opiekun młodzieży, który może zgłosić Cię na zawody. (2012/01/28 21:56)

Roxola

Prawdopodobnie nie będziesz miał możliwości brać udziału w zawodach,
w których nie ma podziału na kategorie czyli ,,open" są to często zawody w kole.
Są jednak zawody o nazwie ,,Młode talenty" GP Okręgu na których jest podział na
kadetów, juniorów, młodzież. (2012/01/28 22:02)

Wachta

Pewnie mnie po tym poście mnie zlinczują, ale ja Tobie napiszę tak: idź z kolegą na ryby, rozstawcie się w jednym miejscu. Jak przyjdzie kontrol, to powiedz, że to Twoje wędki. Jak kolega załapie bakcyla wędkowania to pójdzie do koła i opłaci składki, by móc łowić na dwie wędki. (2012/01/28 22:13)

jarekk

Pewnie mnie po tym poście mnie zlinczują, ale ja Tobie napiszę tak: idź z kolegą na ryby, rozstawcie się w jednym miejscu. Jak przyjdzie kontrol, to powiedz, że to Twoje wędki. Jak kolega załapie bakcyla wędkowania to pójdzie do koła i opłaci składki, by móc łowić na dwie wędki.

No to uwaga, zaczynam linczować ! Nie pisze się kontrol, tylko kontrola ..;) (2012/01/29 10:48)

MASTINO

Pewnie mnie po tym poście mnie zlinczują, ale ja Tobie napiszę tak: idź z kolegą na ryby, rozstawcie się w jednym miejscu. Jak przyjdzie kontrol, to powiedz, że to Twoje wędki. Jak kolega załapie bakcyla wędkowania to pójdzie do koła i opłaci składki, by móc łowić na dwie wędki.

I w razie czego, jak kolega nie zdąży odłożyć wędki, to zdeklaruj mu się, że pokrywasz koszty i inne konsekwencje kary za wędkowanie chłopaka bez uprawnień. (2012/01/29 10:58)

Sierpik

Wielu wędkarzy tak zaczynało, kilku nawet znam :)

(2012/02/16 17:13)

Artur z Ketrzyna

Wielu wędkarzy tak zaczynało, kilku nawet znam :)

Tylko że ten kolega ma już kartę i kiedyś pewnie opłacał składki. Tak więc ten kolega nie zaczyna, a kontynuuje hobby/pasję. No chyba że zaczyna wędkować bez zezwolenia, :-)
(jeżeli chodzi o komentarz do postu #411298) (2012/02/16 21:48)

Jack14

Do kolegi "Sierpik".

Na prywatnych też można nauczyć się wędkowania, obserwować, wyciągać własne wnioski itp.

Jak ktoś uzna, że to jest to, że mu to odpowiada (lubi to) zda egzamin na kartę, opłaci stosowne pozwolenia, będziecie mogli wędkować wspólnie na wodach PZW.

Pozdrawiam.

(2012/02/17 16:42)

zenfr

Koledzy.Kto napisał ten RAPR ????   To chyba ktoś, komu pudelko co nosi na ramionach sluży tylko do mycia i czesania , a jak było kilku ,to" dwa poldupki tworza cała dupę , ale dwa polgówki całej łowy nie stworzą ". Jedno pytanie, a sto odpowiedzi.Jak zawrzecie związek małżeński to możecie. (2012/02/18 23:31)