Dwie karty wędkarskie

/ 10 odpowiedzi
Witam jeśli posiadam dwie karty wędkarskie czyli jestem zapisany do dwóch kół to mam np. zwiększony limit o 2 razy i moge np zabrać 4 szczupaki ? Czy pozostaje to bez zmian i mam limit tak jak ma ktoś 1 karte ?
u?ytkownik37148


jak masz 2 karty to coś jest nie halo. Karta wedkarska to dokument państwowy i nie ma zbyt wiele z kołem. A legitymacja to co innego. Nie wiem ale chyba możesz być zapisany do jednego koła tylko. I nie zabieraj więcej szczuapków i łów na 2 wędki! (2011/07/19 21:24)

Artur z Ketrzyna


Pozostaje bez zmian, chyba że się rozdwoisz i jedną kartę dasz swemu sobowtórowi.
Ciekaw jestem dlaczego masz 2 karty? Legitymacje członkowskie czy zezwolenia to rozumiem, ale kartę? (2011/07/19 21:28)

bodzinski


przepraszam za błąd chodzi o legitymacje (2011/07/19 21:32)

u?ytkownik37148


Pozostaje bez zmian, chyba że się rozdwoisz i jedną kartę dasz swemu sobowtórowi.
Ciekaw jestem dlaczego masz 2 karty? Legitymacje członkowskie czy zezwolenia to rozumiem, ale kartę?

dlaczago rozumiesz 2 legitymacje? Po co należeć do 2 różnych kół? Chcesz te składki opłacać? Jak się przenosisz to chyba z kartoteką twoją z jednego do drugiego koła... (2011/07/19 21:38)

u?ytkownik57785


To moze ja coś dodam i zakończę te męczarnie. Krótko, Statut PZW:

§ 14
Członek Związku ma obowiązek:
1) przestrzegać postanowień Statutu, regulaminów i uchwał władz Związku;
2) kierować się zasadą koleżeństwa i wzajemnego poszanowania, strzec jedności i dobrego
imienia Związku;
3) sumiennie wykonywać zadania powierzone przez władze Związku i wynikające z
pełnionych funkcji w Związku;
4) chronić i pomnażać mienie Związku jako dobro wspólne;
5) przestrzegać przepisów z zakresu rybactwa, wędkarstwa i ochrony przyrody;
6) należeć tylko do jednego koła PZW

(2011/07/19 22:46)

ayem


A co do karty wędkarskiej to znajomy posiada kartę wędkarską wyrobioną w innym województwie ( pochodzi z dolnośląskiego chyba ) a teraz mieszka w szczecinie i tu jest zameldowany i kiedy chciał zmienić miejsce zameldowania to chyba musiałby jechać do swojego starostwa ( nie wiem jak to się dokładnie odbywa ) , rozmawiał o tym ze sprzedawczynią w sklepie wędkarskim i pani zaproponowała mu wyrobienie drugiej u nich i teraz ma dwie. (2011/07/20 09:42)

jurek




ayem
A co do karty wędkarskiej to znajomy posiada kartę wędkarską wyrobioną w innym województwie ( pochodzi z dolnośląskiego chyba ) a teraz mieszka w szczecinie i tu jest zameldowany i kiedy chciał zmienić miejsce zameldowania to chyba musiałby jechać do swojego starostwa ( nie wiem jak to się dokładnie odbywa ) , rozmawiał o tym ze sprzedawczynią w sklepie wędkarskim i pani zaproponowała mu wyrobienie drugiej u nich i teraz ma dwie.

Ta pierwsza karta jest już nieważna , ważna jest ta gdzie jest teraz zameldowany z wydana w tej miejscowości

(2011/07/20 11:13)

bluehornet


Na trzeciej stronie karty wędkarskiej  - " Adnotacje urzędowe " - można dokonać wpisu nowego adresu i wcale nie trzeba z tym jechać do starego starostwa !!! (2011/07/20 15:35)

jurek


Też racja Grzesiu .
(2011/07/20 15:44)

ayem


nie wiem dokładnie o co chodziło ale prościej mu było wyrobić drugą niż w tych adnotacjach zmienić meldunek (2011/07/20 22:42)