Dunajec opinie o łowisku

/ 2 odpowiedzi
Dlaczego tak mało pisze się na tym portalu o tak pięknej rzece jaką jest Dunajec? Czy tam nikt nie łowi.
GRZENIO75


No tak źle to chyba nie jest.Po prostu nie wszyscy siedzą na portalu.Ja tam co prawda ostatnio byłem w w 92-93 roku,ale bardzo mile wspominam.Jakaś wioska niedaleko Tarnowa.Ostrów czy jakoś tak.Piękna rzeka,najlepsze swojskie wino jakie piłem(nie jabol panowie,bo tego nie piłem nigdy)Naprawdę mistrzostwo świata.Namiot nad samą wodą,koleżanka z klasy...Pierwsze brzany,klenie...Szkoda gadać...hej.. (2011/03/08 23:37)

zawer


Ja kilka lat temu bardzo często jeździłem na Dunajec pod zaporą w Czchowie później przestałem ze względu na bardzo marne połowy przerzuciłem się na Wisłę i Rabę ale od jesieni tamtego roku znów tam łowię. Efekty średnie choć słyszałem od znajomych że ryby jest tam trochę więcej po ostatniej dużej powodzi... zobaczymy jak będzie w tym roku nie ma porozumienia z Krakowem w tym roku to pewnie będzie mniejszy tłok pod zaporą szkoda tylko że tak bardzo rzadko są tam kontrole straży bo połowa wędkarzy bierze ile złowi nieważne czy ma wymiar czy nie moim zdaniem to duży problem, szkoda bo łowisko jest naprawdę piękne i malownicze. pzdr (2011/03/09 12:22)