Dunajec - Okolice Czorsztyna, Nowego Targu

/ 2 odpowiedzi
Gdzie można kupić zezwolenie na tą rzekę w Tych okolicach dodam że interesuje mnie Weekend 24,25,26.05.2013 jest jakiś punkt w Nowym Targu gdzie Licencje można bez problemu nabyć ?? I jakie przynęty najlepiej tam stosować głównie chodzą mi po Głowie kopyta albo woblery sugestie mile widziane z góry dzięki za podpowiedzi
benn


Jedziesz od Nowego Targu na Czorsztyn cały czas główną drogą 969. 8 km za Nowym Targiem będzie most na Dunajcu, a pół km za nim po prawej stronie zajazd. Kiedyś tam było można kupić dzienne zezwolenie. Nie wiem jak teraz. Spinning na górnym Dunajcu to dodatkowa dopłata. Ryby to pstrąg, kleń i głowacica. Bliżej jeziora sandacz, szczupak, okoń. Co do przynęt spiningowych to nie poradzę bo stosuję tam tylko metodę muchową. (2013/05/13 14:58)

michalzgierz1989


Już znalazłem sklep w Nowym Targu sprzedaje zezwolenia :) a co do przynęt wezmę to co mam i na miejscu coś dokupię jakieś imitacje strzebli :) Grunt żeby była zabawa i żeby brały bo jak nie chcą brać to jest nudno :) ja to tylko dla sportu od czasu do czasu idę nad wodę jak gdzieś jestem bo tak nie mam kiedy za bardzo nawet iść a i też jest to że mój okręg Sieradzki nie ma porozumienia z tym gdzie mieszkam czyli Łódzkim, a jechać kawałek drogi nie zawsze można  :) (2013/05/14 21:44)