Zaloguj się do konta

Drop Shot-czy już próbowaliście?

utworzono: 2010/10/04 23:50
modesty wand

Drop Shot-czy już próbowaliście? Jeśli tak to może warto by było podzielić się doświadczeniami. Strasznie mnie kusi spróbować tą metodą ale jestem uparcie przywiązany do swoich woblerków i blaszek że jeszcze nawet raz nie zawiązałem zestawu.
A ciężarki i haki już od dawna w kieszeni kamizelki...
[2010-10-04 23:50]

LukaszM

Wiesz że tak samo jak ty przymierzam się do pierwszej próby. Rozreklamowana ta metoda jest mocno i dlatego mnie kusi. Byłem nawet dzisiaj w sklepie i szukałem gumek do dropshota ale nic takiego nie mieli ;/ chyba zamówię coś z internetu i jak chcesz to możemy gdzieś skoczyć i spróbować czy faktycznie to przynosi takie efekty.
[2010-10-05 00:33]

ja w sklepach również nic nie znalazłem. wszystkie przynęty na drop shot'a kupiłem na alledrogo.
muszę przyznać, ze ja również bardzo długo zbierałem się do tej metody i na początku nie za bardzo mi "leżała". lecz za którymś tam rzutem wyciągnąłem ładnego szczupaczka. moim zdaniem metoda warta wypróbowania . :) gorąco polecam :)
pzdr. i połamania kija :)
[2010-10-06 16:20]

modesty wand

Wiesz że tak samo jak ty przymierzam się do pierwszej próby. Rozreklamowana ta metoda jest mocno i dlatego mnie kusi. Byłem nawet dzisiaj w sklepie i szukałem gumek do dropshota ale nic takiego nie mieli ;/ chyba zamówię coś z internetu i jak chcesz to możemy gdzieś skoczyć i spróbować czy faktycznie to przynosi takie efekty.

Ale woda w Bugu wysoka -chyba że z motorówki.
[2010-10-07 10:55]

adamkorek4

Próbowałem i polecam. Metoda ta jest najlepsza na tych miejscówkach , gdzie innych sposobów nie można zastosować ( zaczepy , małe "oczko" w zielsku i.t.p ). Trzeba mieć dużo gumek w różnych rozmiarach ( na większą gumkę większy drapieżnik , ale nie zawsze) Na szczupaka zakładać wolfram , bo jednak obcina. Brania są super , polecam i nie zrażać się na początku .
[2010-10-07 12:44]

adamkorek4

Próbowałem. Sprawdza się. Polecam na miejscówki z zaczepami , malutkie "oczka" zielsku , czyli tam gdzie inne metody są niemożliwe i wtedy dopiero oka
[2010-10-07 12:45]

LukaszM


Ale woda w Bugu wysoka -chyba że z motorówki.

No właśnie z brzegu to nie ma szans.

A masz sprawną łódkę? Jak tak to można spróbować. Zamówi się gumek i spróbujemy


Kolego adamkorek4 jak zaczepiś ten wolfram???

[2010-10-07 13:59]

też właśnie się trochę dziwię, jak założyć ten wolfram na drop shot'a.
[2010-10-07 15:03]

LukaszM

Wiesz że tak samo jak ty przymierzam się do pierwszej próby. Rozreklamowana ta metoda jest mocno i dlatego mnie kusi. Byłem nawet dzisiaj w sklepie i szukałem gumek do dropshota ale nic takiego nie mieli ;/ chyba zamówię coś z internetu i jak chcesz to możemy gdzieś skoczyć i spróbować czy faktycznie to przynosi takie efekty.

Ale woda w Bugu wysoka -chyba że z motorówki.

Albo na jelonki z pomostu dawaj. tam śmiało można łowić
[2010-10-07 23:52]

mar83

Nie ma problemu z zakupem przynęt do drop szota.Jest ich bez liku i do wyboru do koloru Pozdrawiam
[2010-10-08 00:21]

modesty wand

Wiesz że tak samo jak ty przymierzam się do pierwszej próby. Rozreklamowana ta metoda jest mocno i dlatego mnie kusi. Byłem nawet dzisiaj w sklepie i szukałem gumek do dropshota ale nic takiego nie mieli ;/ chyba zamówię coś z internetu i jak chcesz to możemy gdzieś skoczyć i spróbować czy faktycznie to przynosi takie efekty.

Ale woda w Bugu wysoka -chyba że z motorówki.

Albo na jelonki z pomostu dawaj. tam śmiało można łowić

Nie mam licencji na Jelonki.
[2010-10-08 10:54]

LukaszM

To nic. [2010-10-08 11:36]