Zaloguj się do konta

Drogo czy nie

utworzono: 2009/12/31 10:00
Zbig28

GHOSTMIR !  Dwiema łapami podpisuję sie pod Twoją wypowiedzią. Te i inne pytania wciąż zadaję w różnych gremiach. Podobnie jak  i Ty nie dostaję na nie odpowiedzi. Rzadko kto zdaje sobie sprawę jak ten pzwuezowski, postpeerelowski grajdoł się okopał. Jacy ludzie tam umościli sobie ciepłe gniazdka i intratne posadki. Na poprzedni Zjazd Krajowy (2005r) przygotowaliśmy z jednym z Kolegów projekt uchwały, można ją nazwać lustracyjną, która miała być na nim przedstawiona. Dużo uwagi tej inicjatywie poświęcił  Wędkarski Świat  zamieszczając materiał obejmujący całą rozkładówkę. W skrócie : każdy kandydat do władz związkowych musiałby wyspowiadać się na zjeździe ze swojej uprzedniej działalności. Nie tylko związkowej ! Spowiadają się do dzisiaj... rycząc ze śmiechu, zapewne przy szklaneczce dobrej whisky. Ryczą i rżą czytając te nasze wypowiedzi na wędkarskich stronach.

Ryczą teraz szczególnie... To czas ich rykowiska. Do tego po zjeździe... Zbierają nasze składki, przyznają premie, podwyżki swoich płac, planują urlopy, mają darowany im przez nas i durne przepisy związkowe spokój na kolejne cztery lata. Tylko dlatego, że większość z nas "nie ma czasu" pójść raz w roku na zebranie sprawozdawcze, a raz na cztery lata swojego koła. Mają jednak sporo czasu na walenie w klawiaturę.... i bicie piany. Dlatego oni ryczą i rżą, i będzie tak nadal dopóki nasi Koledzy tego nie zrozumieją. Pozdrawiam Cię serdecznie.

[2010-01-03 23:33]

mlyn

ŚWIĘTA RACJA. [2010-01-03 23:46]

Obawiam się że nawet 100% frekwencja na zebraniach kół nie zmieni niczego. A dlaczego tak myślę..... no może pominę to milczeniem, bo juz nie raz i nie dwa dostawałem po łbie za podobne słowa. [2010-01-04 10:08]

Zapraszam na blog Kol. Norbiko1 - kolejny kwiatek w wykonaniu Kustusza pana rzecznika. [2010-01-04 10:09]

KYLON

W moim okręgu Piotrków Tryb.opłacam 130zł.i uważam,że nie jest to dużo,w przeliczeniu- to jest na miesiąc wynosi 10,83zł.A można jeszcze rzec,że ludzie zarabiają za mało i to też jest problem.A podwyżki prądu,paliwa i jeszcze wielu innych rzeczy już zrobiono i co mamy powiedzieć!!!!!
[2010-01-04 17:48]

Sorki, nie tu miałem umiescić powyższego posta. Proszę moderatora o wykasowanie tej odpowiedzi. [2010-01-04 18:12]

Strasznie ostrożny jesteś GHOSTMIRZE. Co jest grane?Pozdrawiam. [2010-01-04 21:11]

misiek7

Napisze ile kosztuja u mnie składki na 2010r krajowa 60 zł okregowa 90 zł pływajaca 30 zł gorska 50 zl do tego porozumienie z opolskim 60 zl do tego nalezy dodac łowisko specjalne 15 zł,czyli razem to daje 305 zł ale to jeszcze nie wszystko nalezy jeszcze doliczyc czyn w kwocie 25 zł,czyli wychodzi dokladnie 330 zł.
[2010-01-04 21:24]

Kolego Pawełek- dlaczego uważasz że jestem ostrożny? Poprostu  pomyliłem tematy i Koledze Kylonowi odpowiedziałem tutaj, a miałem to uczynić w innym wątku. Skąd więc przypuszczenie że jestem ostrożny?


[2010-01-04 22:44]

                                                                                                                               
Ghostmirze...  bo Kolega Pawełek jest przewrażliwiony :)
[2010-01-04 23:48]

Czy Kolega uważa że ma monopol na rację? Czy według Kolegi inni jej nie mają?Czy po prostu Kolega lubi ,jak myśli że inni powinni popierać racje tylko Kolegi?Pozdro. [2010-01-05 11:10]

najlepiej żeby wszyscy mieli rację, wtedy nie będzie miał jej nikt.
[2010-01-05 11:20]

Oczywiście masz rację!!!!!!!!!!!!!!!Pozdro. [2010-01-05 11:27]

Chwileczkę. Ja czegoś nie kumam. Moje wypowiedzi w tym wątku nie są raczej złośliwe wobec nikogo. Popełniłem błąd dodając komentarz do wypowiedzi Kol. Kylona który miał być dodany w innym wątku, więc przeprosiłem za pomyłkę i poprosiłem o usunięcie wypowiedzi która była nie na miejscu. Potem pojawiła się sugestia Kolegi Pawelek, jakobym był ostrożny do przesady, więc zapytałem dlaczego tak uważa. Żadnej złośliwości z mojej strony. Dlaczego więc ten wątek rozwija się w kierunku nowej zadymy? Co ja takiego powiedziałem, że znowu zaczyna się jazda?

Kolego Pawelek, proszę mi tu i teraz wyjaśnić o co chodzi. Czy dalszy ciąg Kolegi wypowiedzi dotyczy Kolegi Roostera, czy mnie, bo się zaczynam gubić. O co chodzi?

Może Kolega Rooster mnie uświadomi, bo naprawdę nie wiem co myśleć.

Czy ja mam monopol na rację? No pewnie nie mam, ale nie czaję z jakiego powodu padł taki zarzut.

Wyjaśnijcie mi Koledzy, czy ja muszę się z tego Portalu usunąć, czy co, bo to juz paranoja, że wszystkie moje wypowiedzi są czytane jako jakieś dogmaty.

Co jest kurna grane?!

[2010-01-05 11:44]

Ależ Ghostmirze, ja do Ciebie nie mam i nie miałem nigdy nic.Złośliwcy wiedzą o kogo chodzi.Pozdro. [2010-01-05 12:13]

No to jestem spokojniejszy. [2010-01-05 12:20]

"Może Kolega Rooster mnie uświadomi, bo naprawdę nie wiem co myśleć."

A w czym miałbym Cie Kolego Ghostmirze uświadamiać?
Czy to tylko popełniony błąd  podczas pisania posta i chodziło Ci o Kolegę Pawełka?
Czy dobrze to zrozumiałem?

[2010-01-05 19:59]

No nie mogłem się połapać kto do kogo pije - dlatego chciałem to wyjaśnić.  [2010-01-05 20:20]

W porządku :)
Chyba się Kolego już domyśliłeś o co tu  panom chodziło ;)
[2010-01-05 20:31]

Teraz już chyba wszystko jasne ?Pozdrowienia !!!!!! [2010-01-05 20:34]

KYLON

Tak, tak kol.Ghostmir się po prostu pomylił i pstryknął swojego posta do innego pokoju,ja też to szybko zauważyłem,ale Ghostmir był szybszy i od razu zareagował,wiem o co chodzi,a dokładniej powiem,że to mnie chciał coś odpowiedzieć,nic się nie stało wszystko jest o.k.Pozdrawiam i siemanko.
[2010-01-06 15:37]