Drogie ryby

/ 122 odpowiedzi / 4 zdjęć

Ten wątek został zablokowany - nie możesz odpowiadać na posty

u?ytkownik200880


Kedzio nokillem jestem bo szanuję naturę, i nie tylko w ten sposób.€ Kedzio coś wydaje mi się ze zabrałeś więcej niż napisałeś. Ale to zostawmy bo i tak tylko ty wiesz jak jest naprawdę. A jeśli jest tak jak napisałeś to bardzo dobrze. Takie branie ryb jest rozsądne. (2016/11/20 10:33)

kedzio


Czy mam ci wysłać pocztą mój rejestr połowu? A może to by i tak nie wystarczyło, bo np jestem jakimś cholernym kłusolem? Czy cos mi tutaj imputujesz?
  (2016/11/20 12:41)

LeoAmator


 Danielu ,karpiczku Ty mój nie wiem jak u Ciebie w okręgu ale u mnie w Polsce "B'' mamy łowiska No Kill,mamy obręby ochronne i łowiska z całkowitym zakazem zabierania czegokolwiek,no i mamy parę jezior a ryb i tak trzeba szukać bo same się za cholerę nie chcą się złapać.Taki sport. Jeżeli chcesz wygrać z mięsiarzami to może spróbuj powystrzelać bo inaczej to donkiszoteria. (2016/11/20 13:35)

u?ytkownik200880


Ja w okręgu Â30km mam 3 c&r które dzięki boku jeszcze istnieją mimo usilnych starań ludzi mięsa. Te 3 w takim promieniu to chyba nie za wiele, a mimo to według ludzi mięsa jeszce za duzo... A ryby potrafie łowić, wygrałem kilka zawodów. Jednak na wodach c&r dużo częściej lowie ryby i w dodatku większe. (2016/11/20 14:02)

kedzio


W katarynkach mozna było zmieniać deseczki z zapisem układu dźwięków. Aten non stop swoje. Chłopie zmień płytę, bo to juz jest żenujące.
  (2016/11/20 14:12)

Jakub Woś


Panie Karpiczku dam Ci dobrą radę. Chcesz na portalu pogadać z wędkarzami, dla których istotą wędkarstwa jest łowienie a nie jedzenie ryb to musisz zmienić poral. Wejdź na jerkbait czy spławikigrunt.pl tam sobie pogadasz. Tu większość stanowią ci, dla których ryba to mieso a nie przeciwnik, musisz się z tym pogodzić inaczej będziesz walczył z wiatrakami. (2016/11/20 14:37)

u?ytkownik200880


Chyba masz racje walka z wiatrakami. I jeszcze cie głupim zrobią. (2016/11/20 14:43)

pstrag222


Widac idzie zima i wielu zakończyło sezon (2016/11/20 16:19)

kaban


Przeczytałem prawie (zaznaczm prawie) wszystkie wpisy... . Wniosek prosty wojenka między C&R i "Weźta co chceta" ciągle trwa i mnie to mirezi. Ktoś kto ma ochotę na rybę niech ją wźmie a inny ją wypuści. Dyskusja przy klawiaturze jest moim zdaniem bez sensu. Każda woda rządzi sie swoimi prawami i o czym na początku wspomniał @pawelz : sprawny wędkarz na małej rzece łowiąc zgodnie z limitem ma duże szanse na wykończenie danego odcinka biorąc pod uwagę letnie niżówki. Zdrowy rozsądek to podstawa :) Pozdrawiam wszystkich.  (2016/11/20 20:00)

Eryk S


AMEN !!!!!!!!!!! (2016/11/20 21:26)

JOPEK1971


Przeczytałem prawie (zaznaczm prawie) wszystkie wpisy... . Wniosek prosty wojenka między C&R i "Weźta co chceta" ciągle trwa i mnie to mirezi. Ktoś kto ma ochotę na rybę niech ją wźmie a inny ją wypuści. Dyskusja przy klawiaturze jest moim zdaniem bez sensu. Każda woda rządzi sie swoimi prawami i o czym na początku wspomniał @pawelz : sprawny wędkarz na małej rzece łowiąc zgodnie z limitem ma duże szanse na wykończenie danego odcinka biorąc pod uwagę letnie niżówki. Zdrowy rozsądek to podstawa :) Pozdrawiam wszystkich. 

Ja nikomu nie zabraniam jeść ryb, sam je jadam ale to co widzę nad wodą mnie przeraża,to jakiś wyścig szczurów,gonitwa za mięsem i za parciem na szkło,mam wrażenie że nie łowię wśród wędkarzy tylko wśród rybaków,teraz się nie łowi tylko odławia,wszystko przelicza się na kasę,mierzenie ryb nie jest w modzie tylko ważenie,by zaimponować trzeba podać wagę ryby,nie długość,bo waga chyba jest od razu przeliczna na kasę lub na ilość kotletów.Sandacz drogi to żal wypuścić bo w mniemaniu większości to marnotrawstwo,tyle "kasy"wyżucać?Łowię głównie po ciemku i w razie złowienia okazu strach jest robić fotkę by nie zwabić fleszem "rybaków" to jest chore. (2016/11/20 21:43)

Iras1975


Przeczytałem prawie (zaznaczm prawie) wszystkie wpisy... . Wniosek prosty wojenka między C&R i "Weźta co chceta" ciągle trwa i mnie to mirezi. Ktoś kto ma ochotę na rybę niech ją wźmie a inny ją wypuści. Dyskusja przy klawiaturze jest moim zdaniem bez sensu. Każda woda rządzi sie swoimi prawami i o czym na początku wspomniał @pawelz : sprawny wędkarz na małej rzece łowiąc zgodnie z limitem ma duże szanse na wykończenie danego odcinka biorąc pod uwagę letnie niżówki. Zdrowy rozsądek to podstawa :) Pozdrawiam wszystkich. 

Ja nikomu nie zabraniam jeść ryb, sam je jadam ale to co widzę nad wodą mnie przeraża,to jakiś wyścig szczurów,gonitwa za mięsem i za parciem na szkło,mam wrażenie że nie łowię wśród wędkarzy tylko wśród rybaków,teraz się nie łowi tylko odławia,wszystko przelicza się na kasę,mierzenie ryb nie jest w modzie tylko ważenie,by zaimponować trzeba podać wagę ryby,nie długość,bo waga chyba jest od razu przeliczna na kasę lub na ilość kotletów.Sandacz drogi to żal wypuścić bo w mniemaniu większości to marnotrawstwo,tyle "kasy"wyżucać?Łowię głównie po ciemku i w razie złowienia okazu strach jest robić fotkę by nie zwabić fleszem "rybaków" to jest chore.



Sporo zdjęć robię w domu.  Trudniej namierzyć miejscówkę.. podglądaczom.

  (2016/11/20 22:21)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

u?ytkownik200880


Piękny okoń, sąsiad napewno bił brawo. I wy mówicie o rozsądku hahahahaha zabije 20letnią rybe dla 500gram mięsa ktore w dodatku jest przerosniete i zapewne smakuje jak przysłowiowe gówno, no ale o smakach sie nie dyskutuje ;) (2016/11/20 22:33)

Iras1975


Sąsiad nie raz jadł i zachwalał smak. Ryba miała mniej niż 12 lat(badanie łusek), długość przkraczała łokieć, a ważyła więcej niż twoje dwa mózgi.. no i zdrowsza była.
To masz teraz zagadkę.. ile waży twój mózg i jaki duży i jak smaczny był ten okoń.
Dasz radę? (2016/11/20 22:42)

LeoAmator


Karpiczku jak nie spróbujesz to się nie dowiesz,tak jak pisałem nic na siłę tylko edukacja.Nie można wszystkim narzucać swego sposobu patrzenia na świat. (2016/11/20 22:58)

u?ytkownik200880


Mój mózg wazy odpowiednio duzo zeby dojść do wniosku ze chyba nie wiesz ile rośnie okoń. Pozatym nie waga a powierzchnia mózgu swiadczy o jego rozwinięciu. A Okoń był większy niz twoje predyspozycje do sensowngo myślenia. Był napewno smaczniejszy i przyjemniejszy niż twoje kiepskie komentarze. (2016/11/20 23:01)

Iras1975


Mój mózg wazy odpowiednio duzo zeby dojść do wniosku ze chyba nie wiesz ile rośnie okoń. Pozatym nie waga a powierzchnia mózgu swiadczy o jego rozwinięciu. A Okoń był większy niz twoje predyspozycje do sensowngo myślenia. Był napewno smaczniejszy i przyjemniejszy niż twoje kiepskie komentarze. 
Pożyjesz, połowisz, zdobędziesz wiedzę i doświadczenie - pogadamy. Póki co, jesteś za krótki.
 

  (2016/11/20 23:29)

JOPEK1971


Przeczytałem prawie (zaznaczm prawie) wszystkie wpisy... . Wniosek prosty wojenka między C&R i "Weźta co chceta" ciągle trwa i mnie to mirezi. Ktoś kto ma ochotę na rybę niech ją wźmie a inny ją wypuści. Dyskusja przy klawiaturze jest moim zdaniem bez sensu. Każda woda rządzi sie swoimi prawami i o czym na początku wspomniał @pawelz : sprawny wędkarz na małej rzece łowiąc zgodnie z limitem ma duże szanse na wykończenie danego odcinka biorąc pod uwagę letnie niżówki. Zdrowy rozsądek to podstawa :) Pozdrawiam wszystkich. 




















 

Ja nikomu nie zabraniam jeść ryb, sam je jadam ale to co widzę nad wodą mnie przeraża,to jakiś wyścig szczurów,gonitwa za mięsem i za parciem na szkło,mam wrażenie że nie łowię wśród wędkarzy tylko wśród rybaków,teraz się nie łowi tylko odławia,wszystko przelicza się na kasę,mierzenie ryb nie jest w modzie tylko ważenie,by zaimponować trzeba podać wagę ryby,nie długość,bo waga chyba jest od razu przeliczna na kasę lub na ilość kotletów.Sandacz drogi to żal wypuścić bo w mniemaniu większości to marnotrawstwo,tyle "kasy"wyżucać?Łowię głównie po ciemku i w razie złowienia okazu strach jest robić fotkę by nie zwabić fleszem "rybaków" to jest chore.



Sporo zdjęć robię w domu.  Trudniej namierzyć miejscówkę.. podglądaczom.



Ja jakoś nie mam sumienia walić w łeb okazów,zdjęcia robię tylko poglądowo dla kumpli z którymi łowię,bo parcia na szkło nie mam.Do jedzenia zdecydowanie wolę młodsze ryby i oczywiście na bieżąco,zero mrożenia.

 

  (2016/11/20 23:51)

Eryk S


Kol.Iras nie wiem po co tak prowokujesz kol . Karpiczka a już prawie temat umierał . A zdjecie zachowaj bedziesz mógł kiedyś dzieciom i wnukom pokazywać że kiedyś w tym kraju takie ryby żyły jak okonie . (2016/11/20 23:58)