Drobnica nie chce brać

/ 8 odpowiedzi
Witam mam ogromny dylemat dlaczego nie bierze wcale drobnica ? próbowałem dzisiaj zlapać coś na żywca i kompletna klapa na rzece , jeziorze i stawie nie miałem nawet brania jestem tak zły bo zmarnowałem cały dzień i nic ustawialem rożny grunt różne miejsca latem mialbym ich worek acha na rosówkę dzisiaj łowiłem i latem świetnie brały na to . Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć w czym tkwi problem ? 
u?ytkownik38843


"nie miałem nawet brania jestem tak zły bo zmarnowałem cały dzień i nic"

Wędkarstwo to nie tylko dni kiedy łowimy, to także dni w których nic nie mozemy złowić. Ale żeby być od razu złym z tego powodu i wypoczynek na łonie natury nazwać marnacją czasu. Dla mnie nie pojęte. (2010/11/01 15:04)

rubin44wr


No właśnie.jak się to ma do zamiłowania jaką jest pasja ,wędkarstwo? (2010/11/01 16:09)

u?ytkownik24522


Witam mam ogromny dylemat dlaczego nie bierze wcale drobnica ? próbowałem dzisiaj zlapać coś na żywca i kompletna klapa na rzece , jeziorze i stawie nie miałem nawet brania jestem tak zły bo zmarnowałem cały dzień i nic ustawialem rożny grunt różne miejsca latem mialbym ich worek acha na rosówkę dzisiaj łowiłem i latem świetnie brały na to . Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć w czym tkwi problem ? 


Może problem tkwił w tym, że kolego za bardzo chciałeś wygrać z naturą , pamiętaj że to Ona dyktuje warunki a Ty jesteś tylko jej nieprzyjaznym ozdobnikiem.........

Pozdrawiam.............

(2010/11/01 16:38)

soltys16


zgadzam się tylko że moją pasją nie jest uganianie się za drobnicą i dlatego byłem zły bo chciałem zapolować na szczupłego  no ale trudno jutro pojadę do sklepu i kupię kilka                                  pozdrawiam (2010/11/01 17:48)

dziobak


na rosowke zywce lowiles..?!  :)) (2010/11/03 17:23)

przemo1980


Czytając też tak zrozumiałem,że na rosówkę chciałeś złowić rybkę do zastosowania na żywca. Jeśli tak,to jakie rybki chciałeś złowić?

(2010/11/03 18:54)

Janhe2


Prawdopodobnie WIELORYBA (2010/11/04 13:55)

dziobak


nie!! wieloryb byl na przynete...  :)) (2010/11/04 16:21)