Zaloguj się do konta

drobna uwaga

utworzono: 2009/11/14 15:02
bubu

Wiam wszystkich ,jestem krótko członkiem waszego koła i chciałbym wam napisać że są w naszym kole ludzie którzy duzo gadają a nic nie robią,wiele jest osób mocnych w gębie co oni by nie zrobili ale to tylko palcem powodzie,pozatym jest fajne towarzystwo sympatyczne i co najciekawsze doświadczeni wędkarze,co bardzo sznuje.Chodzi też osytuację naszych ryb drapieznych w naszym zalewie moim zdaniem jest ich za dużo bo trzebią nasze rybki,wiem że nasz zarząd dba o zarybianie i naszych kolegów wędkarzy aby mieli co złowić i miłospędzali czas.Czy jes taka opcja aby mozna byłotrochę odłowić naszego małego sumika ,bo on jest jak chwast który niszczy nasze kwiaty,połowy są nie ciekawe albo ich wcale nie ma,denerwuje mnie sytuacja jak zabierane są do domu ryby które mogłyby cieszyć oko na przyszłyrok ale po co lepiej ogryść ości Jak wszyscy będziemy tak robić to za 2 lub 3 lata będziemy mogli tylko puszczać kaczki na wodzie .Pozdrawiam wszystkich. [2009-11-14 15:02]

Norbert Stolarczyk

Zapewne Twoje uwagi drogi kolego sa słuszne lecz nie sadze aby ktoś z Twojego koła udzielił ci odpowiedzi na twoje pytania jeśli zawierasz je na forum społecznym, nie lepie napisać list? [2009-11-14 15:13]

bubu...zbliża się okres, w którym odbywać będą się Sprawozdawcze Zebrania Kół PZW.To jest właściwe miejsce i czas na zadawanie takich pytań.Jednak musisz być obecnym i odpowiednio przygotowanym w temacie, który chcesz poruszyć.
Pozdrawiam:

P.K. [2009-11-14 15:55]

bubu

Dzięki za uwagę ale list musiałbym napisać do zarządu a ja chcę aby wszyscy to przeczytali i sie do tego odnieśli.Ateraz z innej beczkiteżmam kolegę który ma brak palcy u jednej dłoni,a drugi jej nie ma podziwiam ich za ich zaradność przy wędkowaniu. [2009-11-14 18:28]

piotrek68

Witam kolego,słusznie zauważyłeś,że jest u nas w kole wielu krzykaczy,którzy swe żale i "mądre" rady wylewają między sobą nad wodą,ale na walnym albo ich nie ma albo siedzą cicho.Najlepiej kolego abyś przyszedł na walne w styczniu i tam podjął temat.Co do suma to można byłoby znieść lub chociaż zmniejszyć wymiar,co też wcale nie oznacza byśmy w jakimś widocznym wymiarze zmniejszyli jego populację w naszej wodzie.Co do zabieranych ryb to tylko kwestia osobistego podejścia do wędkowania,a z drugiej strony lepiej niech wezmą je nasi wędkarze niż kłusole.Pozdrawiam! [2009-11-14 20:35]

adam13

Witam kolegów też się z wami zgodzę .
Lecz teraz niema co wytykać komu co kto zrobił co powiedział a czego nie zrobił .
Na wiosnę mogą nam spuścić wodę i to czas by wszyscy zjawili się na walnym w styczniu .
I walczyli o swoje, w tej wodzie pływają nie tylko nasze pieniądze .
Tam jest ekosystem który tworzył się parę lat i teraz zostanie spuszczony razem z wodą .
Jesteśmy największą organizacją w tym mieście a nikt się z nami nie liczy .
Już chyba czas to zmienić.Pozdrawiam [2009-12-11 18:47]