Drapieżniki na Grodnie

/ 6 odpowiedzi
Chciałbym zapytać kolegów którzy łowili na tym zbiorniku jak wygląda sprawa z drapieżnikami tzn. szczupak, okoń, sandacz. Czy populacja ryby drapieżnej jest w miarę dobra i można tam połowić metodą spiningową. Ja osobiście tylko się kąpałem na tym jeziorze ale nigdy na nim nie wędkowałem.
Pozdrawiam
Marcin.
dadex


Sandacza nie ma , ze szczupakiem coraz gorzej. Koło Drwęca od tego roku zostało opiekunem tego zbiornika wiec będziemy zarybiać. W tym roku przewidziane jest zarybianie narybkiem jesiennym. (2011/08/31 11:13)

Raptor1981


a jak wygląda z okoniami można się tam pobawić czy też na daremnie ich szukać ??? (2011/08/31 21:07)

przemx


Nie wiem jak z rozmiarem okoni, ale masa okonia jest na zbiorniku Owieczkowo. Łowiąc białą rybę od strony wjazdu na łowisko na pomoście na czerwonego robaka co chwilę malutkie okonie. Ładnego sandacza tam też wyciągnął na woblerka jeden ze spiningujących. Może tam warto spróbować? (2011/09/01 14:14)

dadex


Dzis zarybiamy grodno (2011/10/21 11:07)

arnoldgd


Kolego,po ostatniej akcji zimowej kłusoli,nie licz za bardzo że złapiesz tam szczupaka.Ja osobiście na wiosnę jak i teraz będąc kilka razy nie złapałem nic.A jeszcze rok temu wracałem z tamtąd zawsze z jakimś szczupakiem.Podziękujmy za to naszej straży.Problem ten opisywałem obszernie poprzedniej zimy.Pozdrawiam.

(2011/10/25 11:28)

dadex


Poprawiło się coś na grodnie  z drapieżnikiem ? (2011/11/19 18:35)