Dragon Ultima

/ 2 odpowiedzi
Witam, czy ktoś łowił lub posiadda Dragona Ultimę.? Jeśli tak to proszę mi coś na ten temat powiedzieć, bo cena jest w miarę przystępna i  chciałbym coś takiego zakupić. Bardzo proszę o opinie.
Draq


Z tego co widziałem to nieźle potaniał... 309zł to tanio i ciężko byłoby coś lepszego dostać w tej cenie, chyba że używanego. Mam ultimę 835 i na początku sezonu dałem za nią 470zł :| Szybko łapie luz w gałce z pianki EVA i słabo nawija pletkę jednak za te 300zł warto kupić bo sam mechanizm działa wyśmienicie. (2013/09/26 21:30)

u?ytkownik20737


Witaj. Był taki już temat o ile się nie myle warto poszukać zamiast zakładać nowy :)Co do Ultimy to myślę że teraz właśnie wszędzie będzie tanieć. Bo z tą ceną to polecieli rzeczywiście. Mi udało się go zgarnąć za 275 zł. Za taką cene w granicach 300 zł warto brać. Oczywiście nawijanie jak już kolega wyżej wspomniał nie jest idealne ale można na to przymknąć oko. Osobiście podoba mi sie strasznie jego kultura pracy choć od czasu do czasu potrafi zaszumieć coś w mechanizmach. Zobaczymy jak to dalej będzie, w tej chwili młynek spisuje się dobrze. (2013/09/27 07:48)