Dragon X-Treme Spinn 28 / Fuji KR 2.70 m 6-28g

/ 5 odpowiedzi / 2 zdjęć
Witam serdecznie forumowiczów,
Chciałbym zasięgnąc opini na temat tego kijka - kto ma,kto miał - opinie, porady.
Chciałbym nim łapać z opadu dość ciężko ponad 20gr na rzece Odrze z opadu oczywiście Sandacze (czyt. mętonookie).
Czy ten kijek się sprawdzi czy raczej kij z pracowni na blanku suzuki tylko to już inny przedział cenowy:(
Proszę o informacje pozdrawiam  i dziękuję .
SebekKry

Jeśli wchodzi w grę kijek z pracowni to nie ma się nad czym zastanawiać. Będziesz miał wędkę dostrojoną do własnych potrzeb, z odpowiednim i pasującym dolnikiem. Jeśli zaś nie to popatrz jeszcze na to:
http://allegro.pl/403-wedka-mikado-kamisori-zander-2-sec-2-60m-28g-i6119057197.html (2016/09/20 20:40)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

szwendacz

Jak się sprawuje ten kijek. Jaki zakres przynęt obsłguje. Jak się nim rzuca i jak z czuciem przynęty oraz trzymaniem ryby. (2016/09/20 22:15)

SebekKry

Mój model to kijek 2,60 do 28g. 7g główka plus np 6,8cm Cannibal SG i widać opad jednak moim zdaniem nie jest to tak istotne gduż każde dotknięcie przynęty o dno bądź rybę fajnie przenosi na odsłonięty blank przy kołowrotku. Nie jest to wklejka i ładnie kopie przy braniu. Wydaje mi się że ugięcie jest raczej progresywne (jeśli mogę zaryzykować to stwierdzenie) im większy ciężar tym bardziej kijek się gnie po całości (nie jest sztywna pałą z miękką szczytówką). Przy szczupaku tym na fotce 60cm giął się do połowy. Moim zdaniem to szybki kij i dobrze robi się nim podbicie. Rybę trzyma dobrze. Połowię nim jeszcze trochę i wrzucę jakiś opis na bloga bo moim zdaniem to jest ciekawa opcja wędeczki.
P.S. Pstrykanie takich okoni też jest bardzo dobrze wyczówalne. (2016/09/21 10:13)

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

Feederman

Witam.
Może jesteś zainteresowany kijkiem St.Croix AVS90MHF2? Mam taki kijek na zbyciu. Wszystkie dane dotyczące parametrów znajdziesz w necie.
Kolego Łukaszu Dłubis, możesz ten kijek sprawdzić osobiście, gdyż mieszkamy w tym samym miasteczku.
Pozdrawiam. (2016/09/24 09:02)

lukasz-dlubis

Witam dziękuję za odpowiedzi.
Jednak zamówiłem kijek z pracowni od Skalek Rod a kijek to - Phenix Black Chrome BCX88MH - na przelotkach Fuji Torzite.Mam nadzieję,że to będzie kosa sandaczowa:)
  (2016/09/24 13:30)