Dragon w sklepie Hobby w Człuchowie

/ 4 odpowiedzi
W dniach 26-27 lutego , odbyła się prezentacja oferty DRAGONA na 2016 rok w sklepie HOBBY w Człuchowie . Byłem tam obydwa dni przed południem . Zrobiłem kilka zakupów , czy trafne przekonam się w sezonie letnim .

Podgląd zdjęć na forum dostępny jest tylko dla zalogowanych użytkowników.

halski021

Ślinka była na sprzęt , którego ceny przekraczają moje możliwości  finansowe . Ponieważ mam juz od wielu lat kołowrotek OKUMY i jestem z niego zadowolony , zdecydowałem się na ,,Ceymar C-30" , który mi się spodobał i był w zasięgu moich zaskórniakow . Nie faworyzuję żadnej firmy , zakupy robię w sklepach stacjonarnych , bo lubię wziąść do ręki sprzęt , który nabywam . Mimo , że kupuję sprzęt z niższej pułki , nigdy mnie nie zawiódł , bo o niego dbam .Nabyłem też teleskopa ,,Thytan Specjalist 3,60" . Myślę , że w moim wędkowaniu oba zakupy się sprawdzą i będę z nich zadowolony . (2016/03/03 13:24)

Artur z Ketrzyna

A co to za teleskopik?
Seria niczego sobie, co fakt teleskopowe spiny nie są takie fajne. Niby 30 g a zachowiją sie jak by 15 były. Ni jak do sych odpowiedników w skaładach.
  (2016/03/03 18:58)

halski021

Nie wiem dlaczego ? Któryś z kolei mój artykół jest widoczny dla innych użytkownikow portalu z tylko jednym zdjęciem , tak jak ten i pod nim są wpisy innych blogerow , a ja na mojej stronie mam artykół z wszystkimi zdjęciami , jakie do niego dałem , ale bez  wpisów kolegow  (czyli ja widzę co innego , a reszta portalu co innego . CO TU JEST GRANE ? (2016/03/04 09:25)